Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 5

  • 39 725
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 56
ЕЕЕЕе, как можах да не си тръгна по рано от работа. Утре ще го гледам , дано го качат бързо.

# 61
  • Мнения: 1
Извинявам се за ББ много не ги умея тези работи . повече залягам над другите умения... luvbed Взимам допълнителни уроци да не се изложа на срещата с Кръстоносеца

# 62
  • Мнения: 8
Алито с тая коса и брада и с пищака, на Ботев ми замяза newsm78 newsm78 newsm78
то май сцената в тоалетната най-готина ще си остане, то бива да ни оставят на едни голи фантазии, бива, ма чак пък толкоз #Crazy #Crazy
да не бяха кървавите сцени, ще речеш че сериала е за под 16г Sick Sick Sick

galia2007, не забравяй, че това все пак е Турция и по никакъв начин не биха представили голотии и сексуални сцени  Stop Naughty

# 63
  • Мнения: 1
Все пак ако направим сравнение със сцените от 1001 нощ ,там  имаше далеч по сериозни любовни сцени . Но там са оказали  влияние 2 неща . Първо че Кудрет Сабанджъ е от много богато семейство и той самият едвали не енай голямия бохем в тези среди и второ - налице беше любовта м/у артистите /Халит и бергозар/ в реалния живот  . В нашия филм кака Сергин налага здраво вето или слуха че Сарухан е доста сдържан с религиозно възпитание е верен . Това много утежнява нашата задача - ще трябва да го раэвращаваме иначе нямаме шанс

# 64
  • Мнения: 262
момичета много бързо напредвате и не мога да ви смогна

# 65
  • Мнения: 188
Али е много жалък.Нито рева му рев,нито смеха му смях.Апък като рече да се прави на страшен...голям смях.Имал чувства,Ами кажи и както трябва.Не знам каква роля би му подхождала най-много.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте Simple Smile Изпуснах края на серията, а то явно интересно станало. Впечатленията ми са, че в турските сериали относно секса има само загатвания. На мен лично това ми допада - всички знаем как става работата и не сме воайори, а така и филмът според мен е по-качествен. Даже сцената в тоалетната ме учуди - не я очаквах, но пък много ме зарадва  Wink. Есмер е мечта за всяка жена, дано има повече такива мъже по света, жените имаме нужда от тях. Относно визията на жените в турските сериали - Бергюзар Корел ми е любимка, харесвах също и актрисата, която изпълняваше ролята на Еда в "На сбогуване".
За веждите на Сарухан - според мен и по природа са му много добре оформени, изразителни. Пипнати са най-вероятно само леко отгоре с конец, отдолу са напълно естествени. Може би има дискретно подсилване с молив. И без тези намеси съм сигурна, че изглеждат достатъчно добре, но Сарухан Хюнел все пак е артист - гримът е неизбежен.
Ако има момичета от Бургас, предлагам да се видим и да обсъдим на живо любимите образи, ако искате.  Hug

# 67
  • Мнения: 263
Опа и аз да се запиша, че много сте бързи бре...
Чакам още Лапачето, че да се включа компИтентно Whistling
нАПРЕД ИМА ЕДНА ДОСТА НАТЕГНАТА СЦЕНА , ГОНЕНЕ ИЗ КЪЩАТА , ТРЪШКАНЕ НА ЛЕГЛО И Т. Н. .....

ББ Да бе много натегната биха се бутаха се и накрая като взеха да се целуват и пак ...айдеееее камерата отлетя през прозореца и ...да живее въображението Crossing Arms

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Опа и аз да се запиша, че много сте бързи бре...
Чакам още Лапачето, че да се включа компИтентно Whistling
нАПРЕД ИМА ЕДНА ДОСТА НАТЕГНАТА СЦЕНА , ГОНЕНЕ ИЗ КЪЩАТА , ТРЪШКАНЕ НА ЛЕГЛО И Т. Н. .....

ББ Да бе много натегната биха се бутаха се и накрая като взеха да се целуват и пак ...айдеееее камерата отлетя през прозореца и ...да живее въображението Crossing Arms
Напълно съм съгласна с тебе, пък и се чудя тази камера как изобщо беше там. Joy Joy Joy

# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ББ: Ако става въпрос за напред, аз да ви метна съвсем на края.Чудя се като нашите хора правят секс облечени как си направиха дете?  Да не би Мурат като пере боксерките на Есмерсито  вятъра да вее към квартала на Езелита ? По друг начин не виждам как е станало...  newsm78 newsm78 newsm78

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 363
ББ: Ако става въпрос за напред, аз да ви метна съвсем на края.Чудя се като нашите хора правят секс облечени как си направиха дете?  Да не би Мурат като пере боксерките на Есмерсито  вятъра да вее към квартала на Езелита ? По друг начин не виждам как е станало...  newsm78 newsm78 newsm78
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao

# 71
  • София
  • Мнения: 1 433
Алито с тая коса и брада и с пищака, на Ботев ми замяза newsm78 newsm78 newsm78
то май сцената в тоалетната най-готина ще си остане, то бива да ни оставят на едни голи фантазии, бива, ма чак пък толкоз #Crazy #Crazy
да не бяха кървавите сцени, ще речеш че сериала е за под 16г Sick Sick Sick

galia2007, не забравяй, че това все пак е Турция и по никакъв начин не биха представили голотии и сексуални сцени  Stop Naughty

Ани, съгласна съм, и на мен ми харесва че ги няма простотиите и голотиите, с които сме свикнали. Както каза едно майче, тези сериали й допадали щото спокойно можела да ги гледа заедно с 7 годишния си син.
Ма такава цензура досега не бях виждала #Crazy #Crazy #Crazy
нито в Геджето, както по-горе споменаха, нито в Мелодията, нито пък в Аси-и там има повече целувки.
И на мен ми е смешно как ги показват облечени-само Кръстоносеца де-много е тенденциозно, другите ги видехме вече къде по съблякани Laughing Laughing Laughing
ББ: Ако става въпрос за напред, аз да ви метна съвсем на края.Чудя се като нашите хора правят секс облечени как си направиха дете?  Да не би Мурат като пере боксерките на Есмерсито  вятъра да вее към квартала на Езелита ? По друг начин не виждам как е станало...  newsm78 newsm78 newsm78

май точно тогаз ще да е станало, когато Чили го описва
нАПРЕД ИМА ЕДНА ДОСТА НАТЕГНАТА СЦЕНА , ГОНЕНЕ ИЗ КЪЩАТА , ТРЪШКАНЕ НА ЛЕГЛО И Т. Н. .....

ББ Да бе много натегната биха се бутаха се и накрая като взеха да се целуват и пак ...айдеееее камерата отлетя през прозореца и ...да живее въображението Crossing Arms
според мен те тогаз ще да е станало hahaha hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,направи ми впечатление,че къщата,в която Ниран затвори Роза,беше на  кака Сузан в Мелодията!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Момичета,направи ми впечатление,че къщата,в която Ниран затвори Роза,беше на  кака Сузан в Мелодията!
Забелязах че обзавеждането прилича на това в Мелодията.  Thinking Май същата къща беше.  newsm78

# 74
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Ех,дошъл първия секс в сериала и аз го изтървах. ooooh!

Ще трябва да се заредя със суха храна и търпение до следващия път,ама кой знае кога ще е той.Като чета какво ще става занапред,то няма да им остане време за такива занимания.


Остава ли идеята за събота?
От сега да обработвам бабата да вземе малкия Laughing

Общи условия

Активация на акаунт