Алерголози - гр. София

  • 160 192
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
Аз съм водила малката при Д-р Тихомир Мустаков и съм доволна тъй като успяхме да се справим с алергиите й (тя е алергична откакто навърши годинка и доста време никой не можеше да установи какво й е). Благодарение на него се справихме успешно с проблемите. Пусна й кръвни тестове (тъй като тогава беше на около 2 годинки), назначи ни схема за приемане на лекарствата, а също и специални диети.

# 16
Най-добрата алерголожка е д-р Пешева.
Адрес: гр.София, ул."Поп Богомил" №34
тел: 983 50 63 - отговаря само сутрин в делнични дни от 8 до 9 часа

приемно време:
понеделник, сряда и петък от 9 - 13.30 часа
вторник и четвъртък от 14.30 - 19.00 часа
събота от 10.30 - 12.30 часа

Часовете са заети дни напред.
Успех

# 17
  • Мнения: 228
Д-р Слави Славов
МБАЛ "Александровска", Клиника по Алергология
ул. "Георги Софийски" 1
София 1431
моб.тел.: 0888473984
E-mail: spsromy@alezandrovska-hospital.bg
Ето и пълно инфо от сайта на болницата. Лекарят е много внимателен и търпелив.
http://www.alexandrovska-hospital.org/show_doctors_info.php?doc=562

# 18
  • Мнения: 303
Не съм доволна от Мустаков. Ходих със сина си при него , а той вместо да слуша за какво сме отишли реши , че трябва да си чати по скайпа през цялото време. Но взе пари за преглед, защото бяхме в частния му кабинет.

# 19
  • софия
  • Мнения: 257
Интересувам се от десенсибилизация при дете на 9 години, дали някои е правили има ли ефект? И също къде?

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте,бихте ли ми казали,какво е работното време на д-р Мирчев - алерголог;ж.к. Хаджи Димитър

# 21
  • Мнения: 417
Мога да добавя и д-р Стелиана Краева от МЦ в Красно село.За съжеление не се сещам как се казва медицинския център.

# 22
  • Мнения: 0
Дайте малко инфо за този лекар вече се побърках с моита щерка къде да я заведа имаме съмнения,че проявявя алергии от различни препарати перилни,омекотители и препарати с които се мие в градините.Ходи 3 дни и се започва една упорита кашлица не подлежи на лечение с антибиотици и само противоалергичните сиропи и действат.Но мъжът ми ми каза,че разпитвал лекари и всички казвали,че не можело да се установи на 3 годишна възраст,трябвало да е по-голяма.Моля ви спешно искам кординати на този лекар!

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 30
Най-добрата алерголожка е д-р Пешева.
Адрес: гр.София, ул."Поп Богомил" №34
тел: 983 50 63 - отговаря само сутрин в делнични дни от 8 до 9 часа

приемно време:
понеделник, сряда и петък от 9 - 13.30 часа
вторник и четвъртък от 14.30 - 19.00 часа
събота от 10.30 - 12.30 часа

Часовете са заети дни напред.
Успех


ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТЯ ПОЧИНА И АЗ БЯХ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕЯ.

# 24
  • Мнения: 1 809
Най-добрата алерголожка е д-р Пешева.
Адрес: гр.София, ул."Поп Богомил" №34
тел: 983 50 63 - отговаря само сутрин в делнични дни от 8 до 9 часа

приемно време:
понеделник, сряда и петък от 9 - 13.30 часа
вторник и четвъртък от 14.30 - 19.00 часа
събота от 10.30 - 12.30 часа

Часовете са заети дни напред.
Успех


ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТЯ ПОЧИНА И АЗ БЯХ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕЯ.

Наистина ли?  Confused Много съжалявам... тя наистина беше страхотен лекар!
В този момент ми трябва точно такъв алерголог... ще потърся още

# 25
  • Мнения: 902
Крайно отрицателно мнение за алерголожката във Военна болница - София. Липсва професионализъм, липса на човешко отношение и внимание към пациента. За нея най-важни са личния интерес и парите.
Безкрайно съм разочарован.
За Мандаджиева ли пишеш, защото моето мнение за нея е това, което си описал? Не препоръчвам човек да се забърква с Кожния диспансер към ВМА - що се отназя до алергични състояния, за други нямам впечатление.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 14:27 от l`ange

# 26
  • Мнения: 9
Д-р Йордан Мирчев кв. Хаджи Димитър 0888929222 8403419 Много е добър!!!Педиатър-алерголог.Радоти с направление от GP и свободен прием 10 лв.


mili maminki iskam da dopulnq 4e priema pri doktor mir4ev e 15 lv ve4e...telefona mu e sy6tiq....
nie ot hadji dimityr mu kazvame vra4kata,mnogo e dobyr....az li4no predpo4itam da otida pri nego i za nai obiknovenna nastinka...lekuva mi deteto po nestandarten na4in....no mnogo efektiven...naprimer za povry6tane piem peritol prepory4an ot nego....to e sirop za alergii...no izsu6ava ligavicata i spira povry6taneto ....mnogo sym dovolna....strahoten lekar e i mnogo e iskren s decata....prepory4vam vi go gore6to za vsqkakvi problemi s mal4uganite!!!!!!
komentarite mu za haraktera na decata sa 1:1 verni kakto i diagnozite i le4eniqta mu......

# 27
  • Мнения: 176
След две седмици ще вадят третата сливица на сина ми и ме изпратиха при алерголог да го тества за упойките.
Моля ви да ми препоръчате някой от който сте доволни.

# 28
  • Мнения: 40
Здравейте,искам да попитам за мнения за проф.Жени Милева.Интересувам се дали приема в Александровска болница или само в частния кабинет?Мерси.

# 29
  • Мнения: 0
д-р М.Мандаджиева
Военна Болница (поликлиника каб.224)
Частен кабинет има в Панчарево
Много е Добра
Най-добрата алерголожка е д-р Пешева.
Адрес: гр.София, ул."Поп Богомил" №34
тел: 983 50 63 - отговаря само сутрин в делнични дни от 8 до 9 часа

приемно време:
понеделник, сряда и петък от 9 - 13.30 часа
вторник и четвъртък от 14.30 - 19.00 часа
събота от 10.30 - 12.30 часа

Часовете са заети дни напред.
Успех


ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТЯ ПОЧИНА И АЗ БЯХ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕЯ.

Наистина ли?  Confused Много съжалявам... тя наистина беше страхотен лекар!
В този момент ми трябва точно такъв алерголог... ще потърся още
Крайно отрицателно мнение за алерголожката във Военна болница - София. Липсва професионализъм, липса на човешко отношение и внимание към пациента. За нея най-важни са личния интерес и парите.
Безкрайно съм разочарован.
За Мандаджиева ли пишеш, защото моето мнение за нея е това, което си описал? Не препоръчвам човек да се забърква с Кожния диспансер към ВМА - що се отназя до алергични състояния, за други нямам впечатление.
Моето мнение за Д-р Мандажиева е че е много добър специалист, беше ми препоръчана по повод на предстояща операция и трябваше да се прави тест за алергия към упойки. Много добро отншение и адекватна терапия и не само към моя случай.

Общи условия

Активация на акаунт