Децата ви ядат ли пакетирани кроасани?

  • 9 217
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 641
Много рядко. Веднъж в година - 1 залък.

# 16
  • Мнения: 991
Последния път като си бяхме в БГ погледнах съдържанието на тези кроасани. Съдържат хидрогенизирани мазнини, които изобщо не е добре да се консумират нито от деца, нито от възрастни. За оцветители и консерванти изобщо не отварям дума.

# 17
  • Мнения: 133
 Ядът много рядко,но не бих се притеснила дори и често да беше!

# 18
  • Мнения: 42
Яде. Преди ядеше почти всеки ден,но изглежда й омръзнаха и сега хапва един кроасан седмично.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Моите минаха през период на кроасаномания - няколко месеца буквално не близваха нищо друго. Кроасани на закуска, кроасани за обяд, кроасани следобяд, кроасани вечер... Луднах направо, но все пак по-добре да ядат нещо, отколкото нищо. Е, мина им тази страст. Мисля, че завинаги утолиха апетита си към кроасаните. Сега я се сетят веднъж на месец, я не. Така беше с шоколада, с желибон, със снакса, дори и с бананите.

Същата работа беше при нас със Зайо Байо  ooooh! Кашони са изяли, въпреки протестите ми....дори по градинките обикаляха другите майки да им взимат от пликчетата  Embarassed

Кроасани ядат доста рядко, примерно веднъж в месеца и то, когато ни предстои дълго пътуване.

# 20
  • Мнения: 613
Да, яде. Обикновено след училище, ако е останала гладна през деня. Яде само този с шоколад.

Не ме притеснява това. Опитвам се да се придържам към "златната среда", а не към "идеалната"  Wink

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 23:36 от Зукини

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 661
в у-ще им дават през ден за закуска и то от най-евтините.Опитах го и мирише на мухъл.Аз винаги му приготвям от вкъщи топъл сандвич,тост или соленки и предпочитам да яде домашната храна,отколкото дадената там

# 22
  • Мнения: 116
Рядко яде, защото избягвам да му купувам, по принцип не отказва нищо което му е предложено. Blush

# 23
  • Мнения: 1 586
Яде,понякога,не е луд по тях но аз не се втелявам и не му забранявам,ако иска ще му купя!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 555
Моето дете не яде. Не обича кроасани, кифли или нещо подобно с пълнеж.

# 25
  • Мнения: 9 814
Не, по принцип не яде нищо тестено, освен хляб от време на време.

# 26
  • Мнения: 4 300
Яде. Ако види в магазина си взема сам.
Всъщност какво им е толкова лошо на пакетираните кроасани, зачитали ли сте се в състава? Не се различават особено от обикновените бисквити или купешки хляб+ 5-10 грама пълнеж  Wink

# 27
  • Мнения: 2 090
Да,обича ги.

# 28
  • Мнения: 205
Яде ,не го ограничавам.

# 29
  • у дома
  • Мнения: 967
Яде рядко, на закуска, когато нямам време да приготвя нещо по-хранително.

Общи условия

Активация на акаунт