Уши, нос, гърло - гр. София

  • 679 235
  • 792
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 31
Здравейте!

От известно време дъщеря ми диша трудно през устата и за това този месец взех направление от педиатъра за УНГ. Отидох в ИСУЛ. Малко трудно намерих кабинета (220), но с питане всичко става. Пред кабинета чакаха 3 деца, които минаха сравнително бързо и след тях доктор Станчева ни прие. Млада докторка, но много мила към детето, по време на прегледа малката не трепна. Simple Smile  Сестрата буквално и без майтап спеше на бюрото, но лекарката си свърши добре работата.
От това което четох като мнения, мисля че всички в детското УНГ в ИСУЛ са много добри и мили.

# 496
  • тук
  • Мнения: 510
здравейте, от десет дни телефоньт на д-р Кехайов е изключен. Някой от вас да има стационарэн, случайно? Че вече ми е спешно да го намеря, ако е в България.

# 497
  • Мнения: 8
Здравейте!
Изчетох цялата тема, видях, че още някой беше питал за това, което вълнува и мен, но нямаше отговор. Въпросът ми е какъв е редът за преглед в ИСУЛ. Как изобщо мога да стигна до специалистите УНГ? Видях график в Интернет кога различните лекари преглеждат пациенти с направления и реших съобразно него да ида след обяд. Помолих една сестра да ме упъти в лабиринтите, тъй като на входа нямаше нито портиер, нито охрана, а тя ми се накара, че по това време (14 ч.) работи само спешният кабинет УНГ и трябвало да ида там, а другият вариант е всеки ден преди обяд в кабинет 218. В този кабинет преглежда някакъв д-р Бенов, за когото не можах да намеря никаква информация... Не мога да приема, че в болница с толкова много професори и доценти УНГ мога да ида на преглед само при този доктор!?!
Ще се радвам, ако ми дадете насоки какъв е начинът да се добера до някой от специалистите в болницата  Wink
Да не пропусна да кажа - моят проблем е с носа.

# 498
  • Мнения: 3
Здравейте!
Насочиха ни към проф. Николай Бумбаров. Касае се за възрастен човек, нарушение на слуха от известно време, към кой друг специалист можем да се обърнем, защото редица доктори изредихме по Уши, нос и гърло без да има резултат от лечението. Благодаря Ви!

# 499
  • София
  • Мнения: 6 287
Здравейте!
Насочиха ни към проф. Николай Бумбаров. Касае се за възрастен човек, нарушение на слуха от известно време, към кой друг специалист можем да се обърнем, защото редица доктори изредихме по Уши, нос и гърло без да има резултат от лечението. Благодаря Ви!

Не знам за кой град става въпрос, но за София може да прочетеш назад и да се ориентираш. Аз лично препоръчвам Транспортна болница и Пирогов.

# 500
  • Мнения: 1 674
Здравейте!
Трябва ми УНГ в София, който се занимава със загуба на слух и има възможност да направи аудиограма. Ако някой има опит с такъв специалист, ще съм много благодарна за координати. Благодаря предварително.  bouquet

# 501
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Здравейте!
Трябва ми УНГ в София, който се занимава със загуба на слух и има възможност да направи аудиограма. Ако някой има опит с такъв специалист, ще съм много благодарна за координати. Благодаря предварително.  bouquet
Пирогов, ИСУЛ, д-р Улевинов.

# 502
  • Мнения: 4
Здравейте. Д-р Френгов дали преглежда възрастни и мамите, които са ходили при него, ако може да споделят дали има добра апаратура в кабинета му в транспортна болница? Много се чудя при кой д-р да отида. Гледам, че в последно време не сте писали нищо за проф. Едрев..никой ли не ходи при него? С търсачката намерих, че сега работи в Правителствена болница и в Св.Панталеймон.Моля някой, ако е ходил скоро при него, да каже 2-3 думи. Много ми е важно да намеря добър Унг възможно най-бързо.    bouquet

Сега видях, че д-р Френгов приема и в частен кабинет, може би там има по-добра апаратура? Ако някой знае, моля нека сподели!

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 12:23 от Roe Deer

# 503
  • Мнения: 1 674
Здравейте!
Трябва ми УНГ в София, който се занимава със загуба на слух и има възможност да направи аудиограма. Ако някой има опит с такъв специалист, ще съм много благодарна за координати. Благодаря предварително.  bouquet
Пирогов, ИСУЛ, д-р Улевинов.

заведох го при него.
Обаче не знам какво да мисля. Въпреки, че е абсолютно здрав и няма никакви оплаквания от ринит и макар да знам че проблемите са свързани, някак не ми се връзва да му се пръска кортикостероид цял месец, пък после ще му се проверява слуха евентуално.Сега ще капем Avamys. Що ли на какъвто и УНГ да съм водила децата, все го въртят около алергията, която при тях очевидно липсва. Wink

# 504
  • Мнения: 1 383
Бихте ли ми дали тел. на др. Николай Улевинов. Разбрах, че работел в Александровска болница.

# 505
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Бихте ли ми дали тел. на др. Николай Улевинов. Разбрах, че работел в Александровска болница.
0888 208343

# 506
  • Мнения: 1 383
Ала-Бала, благодаря !!!

# 507
  • Мнения: 171
Здравейте,

започвам с моя проблем.

Бихте ли ми препоръчали много добър УНГ специалист в София.  Става дума за проблеми с носа, не знам какво имам, от години не съм ходила на УНГ, мисля, че е изкривена носна преграда (носът ми е обратното на чушка, тоест малко сплескан), както и перфорация на ноздрите. Правена ми е операция като съм била много малка, първи-втори клас май не помня много тъй като ми беше счупен носа и ми казаха като навърша пълнолетие да ми се направи още една операция, само дето не разбрах задължителна ли е или по желание.

Проблемите с носа идват от това, че отделям почти постоянно секрет, който трябва да го вадя с пръст, тъй като ми пречи на дишането отвреме навреме. И това е от много години.

Ако имате координати на добър УНГ специалист за преглед и консултация ще се радвам да ми дадете.

Иначе операцията ми е правена като съм била дете в Исул при доц. Тодоров, но не знам дали все още практикува и дали все още е с всичкия си, извинявам се, все пак оттогава са минали бая години, над 15г. ако не се лъжа, а още тогава беше възрастен. Ако имате негови координати и скорошни мнения, пак ще се радвам да пишете.

И последен въпрос - колко струва ориентировъчно такава операция. Четох в итнернет от порядъка на 2-3 000 лв. Ако имате повече инфо и по този въпрос ще се радвам да пишете.

Благодаря ви предварително   Simple Smile Hug

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 01:28 от curse

# 508
  • Мнения: 209
curse

Бих ти препоръчала първо консултация с добър УНГ специалист, а след това да помисилш за операция, ако се налага такава. Като добър пластичен унг хирург бих ти препоръчала д-р Карен Джамбазов - работи в частна клиника в Пловдив, а също и в болница Синумед в Пловдив. Страхотен специалист е!

Успех!

П.П. Преди 3-4 години операция при него можеше да се направи по здравната каса и струваше на пациента само 1000 лв.

# 509
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте,
Моля за мнение за добър УНГ специалист за мен. Имам проблем със гласните струни и според лекарите тук се налага оперативно отстравяне на образувание на едната гласна струна. Същото се прави в София. Но бих искала да отида на преглед и да чуя второ мнение. Благодаря ви предварително! Hug

Общи условия

Активация на акаунт