Уши, нос, гърло - гр. София

  • 680 628
  • 792
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 299
nimfi4ka, не съм те обвинявала, че се правиш на лекар. Задължително потърси второ мнение. Аз поне така постъпих тогава, сега също бих постъпила така.

Нашия УНГ в крайна сметка си стана д-р Ботева, сега приема в Пирогов, преди в Транспортна. Но ние ходим на частно, отказала съмс е да търся добри лекари по ЗК (БГ действителност  Confused).

Ходили сме в 5 градкса, не помня вече името на лекарката, тя ни прави 2 парацентези, при д-р Попов от ВМА, при Петров от МВР, при разни в провинцията при спешни случаи, в ИСУЛ по спешност (не останах доволна). И след всички тези обиколки се спряхмена Ботева.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 251
Пролетен дъждец , да, тя е. Те двете, Кирова и Кирилова работят доколкото знам в Окръжна болница иначе. В частния им кабинет поне Кирилова приема и с направление, затова са такива опашки.
И аз водих детето при Френгов, за сега съм доволна, дано и занапред!

# 542
  • Мнения: 513
Rada-Rada, само заради тези симптоми: "спи с отворена уста, хърка като спи, говори носово..." ли искат да махат и 3-те сливици? Коя степен са уголемени? При детето ми положеението е същото, уголемени са и трите сливици 2-ра към трета степен, но за сега отложихме нещата, преглед на есен и тогава ще се решава дали сме за операция.
В Токуда аз лично не съм доволна от д-р Кюлев...последно бяхме при д-р Френгов и доста по-ясно ми стана положението.

Честно и аз не съм доволна от него, уж с връзки бяхме, уж специално отношение........не беше точно така.
Сега сме на хомеопатия, а тази седмица отиваме за второ мнение.
Да ми се изясни и на мен картината.
Ще пробвам д-р Тодоров или д-р Попов в ИСУЛ.

# 543
  • София
  • Мнения: 1 251
И моето е на хомеопатия- Лимфомиозот+ имуностимулатор Биозин кидс.

# 544
  • Мнения: 19 389
Лошото е, че при Френгов не може да се направи аудиометрия и тимпанометрия (не знам с Earcheck-а това ли се прави?) или греша? Поне на мен не ми е предлагал, а аз искам да разбера дали всичко е наред със слуха.

# 545
  • София
  • Мнения: 6 299
Тимпанометрия сме правили със сигурност в Транспортна болница. Защо си мислиш, че не може? Все пак това е болница, която уж обслужва разни професии, би трябвало да има оборудване.

# 546
  • Мнения: 513
И моето е на хомеопатия- Лимфомиозот+ имуностимулатор Биозин кидс.
От колко време е на хомеопатия.С каква диагноза е? Виждаш ли резултат?

# 547
  • Мнения: 19 389
Тимпанометрия сме правили със сигурност в Транспортна болница. Защо си мислиш, че не може? Все пак това е болница, която уж обслужва разни професии, би трябвало да има оборудване.
Защото сме ходили поне десет пъти при Френгов (той ни следеше) и не ми е предлагал. Може би защото досега не сме имали сериозни проблеми с ушите, но чета тук, че серозен отит може да има без симптоми.

# 548
  • София
  • Мнения: 6 299
Тимпанометрия сме правили със сигурност в Транспортна болница. Защо си мислиш, че не може? Все пак това е болница, която уж обслужва разни професии, би трябвало да има оборудване.
Защото сме ходили поне десет пъти при Френгов (той ни следеше) и не ми е предлагал. Може би защото досега не сме имали сериозни проблеми с ушите, но чета тук, че серозен отит може да има без симптоми.

Аха, ами може би наистина не сте имали сериозен проблем. Ботева със сигурност ни е правила, вкл. преди да се решим на операцията там.

# 549
  • Мнения: 513
Колко от вас са ходили при проф.Едрев?

# 550
  • Мнения: 603
Колко от вас са ходили при проф.Едрев?
Аз. Какво те интересува?

# 551
  • Мнения: 513
Интересува ме с каква диагноза сте били и какво е направил той. Доволни ли сте?

# 552
  • Мнения: 603
Диагнозата е бактерия в гърлен секрвт на детето ми, която упорито не се излекува с 2 АБ и излезе за трети път. Бях ходила при доц. Тодоров, който каза че тя не се лекува с АБ и исках второ мнение на някое светило така да се каже. Та професорът каза същото като доц. Тодоров. Това е.

# 553
  • София
  • Мнения: 4 145
Добър ден,
Моля за добър УНГ в Исул за дете. Детето ми от лятото ходи на ясла, а от октомври започнахме с болестите - бронхит, ларингит, ларингит и от него стана сега отново бронхит + спазъм. От събота е с висока Т., която няколко лекари казаха, че е от вирусна инфекция. От вчера през деня спря да вдига, но през ноща вдига до 38.7, а предните дни до 39 градуса.
в понеделник педиатърката каза, че е с ларингит и само инхалации и сироп за кашлица + температуропонижаващи за Т.
Пуснахме кръвни, които са в норма и не налагаха АБ.
От вчера започна по трудно да диша и да кашля със спазъм.
Днес я заведох отново на преглед и спазъма е налице + бронхит. Изписа АБ, инхалации с вентолин и сироп Мукосолван.
Чудя се за АБ-то тъй като кръвните преди 2 дни бяха ОК.

# 554
  • Мнения: 9
Здравейте искам да попитам някакви отзиви за хил клиник и по точно за проф.Бенчев УНГ

Общи условия

Активация на акаунт