Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 976
  • 792
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 51
Д-р Кирова в кабинета на Позитано има ли апаратура или преглежда само с огледалце?

# 736
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. някой ходил ли е скоро при д-р Кирова на Позитано? Вярно ли е, че вече преглежда само един ден от седмицата и какъв е графикът й?

# 737
  • Мнения: 15
Здравейте, някой може лида ми препоръча добър хирург УНГ ? Проблема при мен е липсваща голяма част от тъпанчето и трябва да бъде запълнена дупката която се е образувала. Ще бъда благодарна на всеки преминал през същото и споделил опита си от преживяното  !

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 530
helenika,
Два пъти съм оперирана от проф. Цветков и съм безкрайно доволна. Проблемът ми не е като твоя, но е рязано тъпанчето, за да се стигне по-навътре и после всичко си е било наред. Така че с две ръце го препоръчвам. Simple Smile

# 739
  • Мнения: 15
helenika,
Два пъти съм оперирана от проф. Цветков и съм безкрайно доволна. Проблемът ми не е като твоя, но е рязано тъпанчето, за да се стигне по-навътре и после всичко си е било наред. Така че с две ръце го препоръчвам. Simple Smile


Може ли да помоля за координати на проф. Цветков

# 740
  • Варна
  • Мнения: 1 530
helenika,
Два пъти съм оперирана от проф. Цветков и съм безкрайно доволна. Проблемът ми не е като твоя, но е рязано тъпанчето, за да се стигне по-навътре и после всичко си е било наред. Така че с две ръце го препоръчвам. Simple Smile


Може ли да помоля за координати на проф. Цветков
Телефонът, който имам е на сестрата, с която работи. На нея може да се обадиш за час и подробности. 0887 290 566 - сестра Чернева. Кабинета се намира на подземния етаж в Поликлиниката на ВМА София.  Ако доктора не е там, ще те прати на 12-я етаж в отделението УНГ, където е завеждащ.

# 741
  • Мнения: 15
helenika,
Два пъти съм оперирана от проф. Цветков и съм безкрайно доволна. Проблемът ми не е като твоя, но е рязано тъпанчето, за да се стигне по-навътре и после всичко си е било наред. Така че с две ръце го препоръчвам. Simple Smile


Може ли да помоля за координати на проф. Цветков
Телефонът, който имам е на сестрата, с която работи. На нея може да се обадиш за час и подробности. 0887 290 566 - сестра Чернева. Кабинета се намира на подземния етаж в Поликлиниката на ВМА София.  Ако доктора не е там, ще те прати на 12-я етаж в отделението УНГ, където е завеждащ.

Забравих да попитам и за най важното - цената на прегледа и ако ви излезе операцията (да се подготвя психически)

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Ами той работи и със здравната коса, доколкото знам. Аз обаче ходих все платени прегледи - 50лв. Моите операции си ги плащах изцяло аз , но и бяха скъпи, защото се слагаше протеза, която е скъпа. Със сигурност ще е по-скъпо при него, отколкото при обикновен доктор, но след като ми мина първата операция и резултата беше ДА ЧУВАМ отново, после изобщо не се замислих. Най-добре цените да ги коментираш със сестрата, ако ти каже нещо по телефона.

# 743
  • Мнения: 15
Благодаря много за информацията !

# 744
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Стискам палци, всичко да мине леко и безпроблемно и при теб!

# 745
  • Мнения: 15
Дано, че съм доста изплашена.

# 746
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте, утре съм при доктор Чапкънов в Пирогов, от 08.01 с болка в ухото е самолечение с капките на детето все още ми е заглъхнало и не минава, въпреки Зината и капките не се подобрява Sad имате ли впечатления от лекаря, отивам при него по препоръка от приятелка която е доволна от него

# 747
  • Мнения: 547
;На мен тоя Цветков изобщо не видя проблема с тъпанчето за разлика от проф Лолов,ама то като си говори по тел.за преглед от 50 лева няма как да стане за сестрата нямам думи играе ролята на касиерка ма без да издава касови бележки ,визията и е като от магистрална.....съжалавам за думите,но това е истината,който има пари и време да го обиждат и да му вземат парите да ходи.Успех  Simple Smile

# 748
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Винаги ще има доволни и недоволни от даден доктор. Аз пък касова бележка си получих за прегледа.

# 749
  • Мнения: 1
Темата е разводнена, а Кънчева е пълно куку. Ходим при нея от 13 години и и вярвахме, но вече тотално е сдала багажа. Че работи в мизерия и в ИСУЛ и в кухничката в "Хаджи Димитър" е така, но ние разчитахме на опита и. До тук от 3ма лекара само те не видя мононуклезота на детето ми. Дори ДжиПито ни прати на лаборатория, а тая я мажеше с гамафлорин до откат. Не ходете там ако ме четете или ще е за ваша сметка. Ааааа и говори непрекъснато за чакри и такива неща. Съвсем се е сдухала и не е вече на ниво. Д-р Щерева разкри веднага диагнозата ни.

Общи условия

Активация на акаунт