Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 952
  • 792
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 172
Да споделя и аз пресния си опит.От 2 мес., ходя по мъките с възпалено гърло,ужасно запушен нос и непоносими болки в ушите.Какви ли не антибиотици поех и капки за уши и нос.Попаднах на д-р Кънчева от ИСУЛ,която само с един преглед установи ,че това е силна алергична реакция и ми предписа антихистаминов препарат(1 табл. на ден).Аз излязох с голямо недоверие и от този кабинет,чудех се как всичко ще ми мине само от едни хапченца,без капки за носа и ушите.Слава Богу тя се оказа права и вече се чувствам много добре.Така си останах с добри впечатления от нея и искам да я похваля.Но който реши да ходи при нея,трябва да знае че там се чака ужасно,ужасно много.Чаках 3,5 часа,но си заслужаваше.

# 91
  • Мнения: 2 037
И моя син д-р Кънчева го лекува и с противоалергични препарати.
Моля ви за актуални координати на проф.Едрев от Транспортна болница, тъй като дадения линк в средата на темата не работи. Ако открия нещо, сама ще ги пусна тук.

# 92
  • Мнения: 2 070
и ние утре сме при Кънчева.детето ми има проблеми с хремата от три години.но сега,вече три месеца.не я овладяваме по никакъв начин.ляга ,дави се ,не може да спи.кошмарно е Tired

# 93
  • Мнения: 1 930
Отново глас за д-р Кънчева!
Златна жена!
Винаги я имам по ръка, когато имаме сополи. Освен в ИСУЛ, приема и в частния кабинет в кв. Хаджи Димитър. Винаги дава бонбони на Пресиян и затова той толкова я обича, че нямам думи.

# 94
  • Мнения: 3
За Матеева! Аз съм оперирана в транспортна болница, оперираха ме  проф.Едрев/светилото/,д-р Френгов и др. Тежка 3 часова, при която се е работило на около 2 мм.от мозъка, но аз съм доволна събудих се добре и без никакви болки. Мисля, че там ще е най добре да отидеш. Обслужването е добро и техниката също. А това е важно!  Успех и бъди спокойна.

# 95
  • Мнения: 2 070
при Кънчева чакахме 4 часа.мисля да и се доверя.пием Умкалор в момента,сополи има,но не и пречат,спи по цяла нощ.чакаме и резултат от носоглътката.според нея вероятноста да има бактерия е голяма.детето ми задържа секрети именно там,и през ноща се стичат към гърлото.

# 96
  • Мнения: 1 114

Пали, от колко време пиете Умкалор? По никакъв начин ли не повлиява на хремата? Аз мислех да го давам на сина ми, който е със задна хрема от доста време вече.

# 97
  • Мнения: 2 070

Пали, от колко време пиете Умкалор? По никакъв начин ли не повлиява на хремата? Аз мислех да го давам на сина ми, който е със задна хрема от доста време вече.
повлия се. започнах го на 29 декември,още същата нощ спа.похърква,но рядко.тази нощ попреглъща повече но предишните три си отспахме.не е както беше,цял месец  изкара така,а задна хрема има от три години.ще го пием 15 дни,приемаме и калций

# 98
  • Мнения: 172
Отново глас за д-р Кънчева!
Златна жена!
Винаги я имам по ръка, когато имаме сополи. Освен в ИСУЛ, приема и в частния кабинет в кв. Хаджи Димитър. Винаги дава бонбони на Пресиян и затова той толкова я обича, че нямам думи.

Само ако сметнеш за тактично ми отговори:колко струва прегледа при нея в частния кабинет?

# 99
  • Мнения: 1 930
Отново глас за д-р Кънчева!
Златна жена!
Винаги я имам по ръка, когато имаме сополи. Освен в ИСУЛ, приема и в частния кабинет в кв. Хаджи Димитър. Винаги дава бонбони на Пресиян и затова той толкова я обича, че нямам думи.

Само ако сметнеш за тактично ми отговори:колко струва прегледа при нея в частния кабинет?
20 лв.

# 100
  • Мнения: 2 037
На 27.12 беше 30 лв. без измерване на слуха.

# 101
  • Мнения: 2 070
На 27.12 беше 30 лв. без измерване на слуха.
защо сте възмутени?аз платих 30 в ИСУЛ,защото бях без направление,и чаках 4 часа.това е държавна болница,нали?не виждам тогава какъв е проблема с частния кабинет.
Мустаков ми е взимал 30 лв.,без дори да прегледа детето.

# 102
  • Мнения: 2 037
Пали, не разбрах къде прочете, че сме възмутени. Просто по-горе попитаха колко струва преглед при д-р Кънчева.

# 103
  • Мнения: 2 070
izwинявам се,не съм разбрала правилно Simple Smile

# 104
Най-добрия специалист УНГ,което и колегите му признават е проф. Бобев в ИСУЛ.

Общи условия

Активация на акаунт