Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 991
  • 792
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 284
   Вчера падна такова обикаляне и чакане при унг и искам да споделя мойте впечатления от д-р Кънчева в ИСУЛ  и от д-р Френгов. От д-р Кънчева съм направо възмутена и стресирана,както аз така и детето. Четри часа чакане пред кабинета и след като влязохме се започнаха едни реторични въпроси Wink на  който аз се чудех как да й отговарям вече.От рода на тя е родена с цезарово нали? Снощи имаше висока Т нали? И пищеше от болка нали? Аз отговарях само с не и си мислех тази жена ,защо не ме остави да й обясня всъщност какъв е проблема.В началото ме попита точно какви са оплакванията,а те бяха задна хрема,кашляне и еднократна болка в ухото през ноща.И накря каза,след като я прегледа ,че трябва на другият ден пак да отида трябвало да се пука нещо,имало гной в ухото. И от там отидох при Френгов,човека ме изчака след работно време,всъщност вече приключваха и поисках преглед.
   Той каза,че няма нищо такова,леко не са наред ушите,но това е следствие на настинка и няма никаква гной,Той каза,че ако има гной тя ще е с Т и ще пищи от болка.Това всъщност ми го каза  след това и педиатърката, Изписани капки за нослето и за ушите,но ако има болка.И да обобщя за д-р Френгов,че съм много доволна ,много внимателно я прегледа и с подход към едно стресирано дете от такъв доктор преди това.  Много добре ми обясни какъв е проблема ,от къде идва и да не се притеснявам,че ще се оправи.

Да, ако има гной в ухото ще е с висока Т и с болки.

# 256
  • Мнения: 0
при нас нямаше толкова висока т но пак имаше гнои и за една седмица му направиха три парацентези,те не са толкова опасни по опасно е ко гноита стои в ушето.ако нещо искаш да ме питаш ми пиши?

# 257
  • Мнения: 0
за един месец направихме два отита

# 258
  • Мнения: 0
Моля ви, трябва ми телефон на доктор Кехайов и адрес на частния кабинет.Благодаря предварително

# 259
  • София
  • Мнения: 1 783
PePaA, писах ти на лични

# 260
  • Мнения: 3 634
Утре излизат резултатите от гърления секрет на мен и сина ми. Ще трябва спешно да посетим УНГ-специалист в София защото очаквам сериозна инфекция. Тъй като заедно си боледуваме вече пет месеца предполагам ще имаме еднаква диагноза. Можете ли да ми препоръчате лекар, който да прегледа и двама ни?

# 261
  • София
  • Мнения: 6 284
Утре излизат резултатите от гърления секрет на мен и сина ми. Ще трябва спешно да посетим УНГ-специалист в София защото очаквам сериозна инфекция. Тъй като заедно си боледуваме вече пет месеца предполагам ще имаме еднаква диагноза. Можете ли да ми препоръчате лекар, който да прегледа и двама ни?

Транспортна болница, д-р Ботева. Но е само платен приема.

# 262
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
момичета искам да ви попитам освен доцТодоров има ли и д-рТодоров в ИСУЛ
От Бургас съм и ми предстои операция там . На първия преглед при д-р Райнов-страхотен млад специалист - се потвърди диагнозата ми и той ми каза че ще ме приемат във Втора УНГ клиника и се обади по тел на д-р Тодоров -каза че при него ме праща
Та сега в неделя ще пътувам и в понеделник ме приемат-та ако някой има отзиви нека ги сподели с мен  Praynig

# 263
  • Мнения: 1
Днес се прибрах от ИСУЛ 1 УНГ отделение. Оперира ме д-р Вълчева от спукано тъпанче. Излкючително прецизна, с приятелско отношение и отговаря подробно на всеки възникнал въпрос, относно лечението. Препоръчвам Ви я горещо! Simple Smile Ако се интересува някой от подробности, с радост ще му обясня на лични съобщения.

# 264
  • Мнения: 11
Здравейте! От малък град съм и искам да направя преглед на детето за 3-та сливица в София, бихте ли ми препоръчали специалист?

# 265
  • Мнения: 0
И за деца, и за възрастни горещо препоръчвам д-р Катя Кирова - работи в Окръжна болница - София и също има кабинет на ул.Позитано 10 (медицински център Лора). Много е добра, много внимателна, винаги знае какво прави. Работи и с НЗОК.

# 266
  • Мнения: 9
 здравейте някой знае ли къде правят пластична операция на ухо на бебе и дали е възможно

# 267
  • Мнения: 3 634
здравейте някой знае ли къде правят пластична операция на ухо на бебе и дали е възможно

Попитай пластичен хирург. Операцията на синът ми е козметична и ще я прави след навършени 4 год. дерматолог, който прави и други козметични корекции.

# 268
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
момичета исках само да споделя,че отидох при Рангачев в ИСУЛ-ами обичам го този човек......операцията мина перфектно и изобщо ......нямам думи за него   bouquet

# 269
  • Мнения: 10
И за деца, и за възрастни горещо препоръчвам д-р Катя Кирова - работи в Окръжна болница - София и също има кабинет на ул.Позитано 10 (медицински център Лора). Много е добра, много внимателна, винаги знае какво прави. Работи и с НЗОК.

А телефон и информация за цената дали можеш да дадеш??

Общи условия

Активация на акаунт