Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 049
  • 792
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
                                Приятели,аз съм от провинцията и имам проблем с лявото ухо,появи се някакъв секрет.Професор Кунев от ИСУЛ направи операция,и въпреки неговите убеждения че операцията е успешна,ето вече 8 месеца секрета продължава на изтича. Бих Ви помолил,ако някои от вас е имал подобен проблем,да сподели  къде и при кои специалист е бил излекуван. Благодаря Ви

# 271
  • Мнения: 0
И за деца, и за възрастни горещо препоръчвам д-р Катя Кирова - работи в Окръжна болница - София и също има кабинет на ул.Позитано 10 (медицински център Лора). Много е добра, много внимателна, винаги знае какво прави. Работи и с НЗОК.

А телефон и информация за цената дали можеш да дадеш??

Извинявам се за късния отговор Simple Smile
Тел.0887 469 132, може с направление да се ходи при нея иначе цените без направление за общо взето стандартни - 30лв. първоначален преглед, 25лв. вторичен и т.н.
Но определено няма значение - чувала съм за лекари, при които, ако не си плащаш, а си с направление отношението им е друго - при д-р Кирова няма такова нещо.

# 272
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
                                Приятели,аз съм от провинцията и имам проблем с лявото ухо,появи се някакъв секрет.Професор Кунев от ИСУЛ направи операция,и въпреки неговите убеждения че операцията е успешна,ето вече 8 месеца секрета продължава на изтича. Бих Ви помолил,ако някои от вас е имал подобен проблем,да сподели  къде и при кои специалист е бил излекуван. Благодаря Ви

Слави не се учудвам... То в ИСУЛ само това могат...
Отиди в Транспортна б-ца, а ако искаш направо се обърни за съвет към проф. Едрев.
Късмет и дано скоро се оправиш  Peace

# 273
  • Мнения: 10
И за деца, и за възрастни горещо препоръчвам д-р Катя Кирова - работи в Окръжна болница - София и също има кабинет на ул.Позитано 10 (медицински център Лора). Много е добра, много внимателна, винаги знае какво прави. Работи и с НЗОК.

А телефон и информация за цената дали можеш да дадеш??

Извинявам се за късния отговор Simple Smile
Тел.0887 469 132, може с направление да се ходи при нея иначе цените без направление за общо взето стандартни - 30лв. първоначален преглед, 25лв. вторичен и т.н.
Но определено няма значение - чувала съм за лекари, при които, ако не си плащаш, а си с направление отношението им е друго - при д-р Кирова няма такова нещо.

Благодаря!! Simple Smile

# 274
  • Мнения: 59
Здравейте!
Изчетох темата, но разбираемо повечето отзиви са за дечица и за проблеми свързани с ушите, а аз търся за гърло и немога да намеря никъде нищо.
На мен ми трябва добър специалист за баща ми, който има проблем с гласните струни, някакви налепи може би и евентуална операция... Единствените отзиви тук намерих за проф. Деспотов, който за съжаление е починал (мир на праха му). Та ако някой има отзиви за добър специалист в тази насока, моля да ми препоръча.
Благодаря Ви!

# 275
  • Мнения: 20
Здравейте,
знаете ли дали д-р Катя Кирова работи ли с НЗОК в кабинета на ул.Позитано 10.

# 276
  • Мнения: 0
ДА! Проф. Кунев е най-добрия УНГ- специалист в България, а и в чужбина...

# 277
  • София
  • Мнения: 5 477
Препоръчвам с двете си ръце д-р Димитър Златков от Токуда болница София.

# 278
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!

Тъй като имах сериозна настинка и болка в ухото се наложи да ходя в исул, където ми изписаха антибиотик, капки за нос и витамини. Проблемът ми е, че не чувам добре с дясното си ухо. Казаха ми, че като приключа с лекарствата да посетя унг. Моля дайте ми съвет при кой да отида, за да ми проверят слуха. Малко ме притеснява, защото работата ми изисква да чувам добре.
Нямам и личен лекар - моля за информация за такси.

Благодаря предварително.

# 279
  • Мнения: 22
Разбрах , че д-р Едрев вече не работи в ТРанспортна болница, някой търсил ли го е и какви са отзивите.

# 280
  • Мнения: 0
Д-р Катя Кирова работи с НЗОК и в кабинета на ул.Позитано 10
Колкото до последното запитване - можеш пак към нея да се обърнеш - д-р Кирова е специализирала аудиология и предполагам, че в кабинета в Окръжна болница ще е по-добре да отидеш, там съм виждала, че работи и с някакви специални уреди за преглед на слуха и т.н.
Колкото до таксите - не мога да си спомня абсолютно точно, но мисля, че първичен преглед беше 25-30 лв., а вторичен 20-25лв.

# 281
  • Мнения: 4 204
Чудя се при кой отоневролог да отида. Всъщност освен д-р Фурнаджиев от споменатите в темата май няма друг такъв специалист. newsm78
Търся лични впечатления от някой излекувал се от проблем като моя- шум в ухото и пищене при по-силни звуци.

# 282
  • Мнения: 188
Знаете ли Проф.Едрев дали още приема? И някакви телефони Моля Ви.

# 283
  • Мнения: 2 037
Знаете ли Проф.Едрев дали още приема? И някакви телефони Моля Ви.

Тази тема някой ще я чете ли преди да попита нещо, или просто нека така да набира страници? ooooh!

# 284
  • Мнения: 2
Може ли някой да изкаже мнение за Д-р Александър Райнов от ИСУЛ, нали не е с приоритет към детски болести предимно? Изчетох цялата тема, но предимно един потребител не спира да сипе похвали към този лекар. Някой друг да има впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт