Уши, нос, гърло - гр. София

  • 679 753
  • 792
  •   2
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 532
Искам да ви споделя съвсем накратко моя скромен опит с лекарите в София. От години имах проблеми със слуха. Бях ходила по много лекари в др градове, защото не съм от София и така си стоях с диагноза неврит. Тоест постепенно си губя слуха. Нещата станаха доста сериозни и тогава ми помогнаха познати и отидох на лекар в София. Първо минах през проф. Попова - завеждаща аудиологията в ИСУЛ. Само докато ми видя старите аудиометрии ми каза, че не е неврит а отосклероза и с операция всичко ще се оправи. Аз бях като втрещена, защото 8 години минаха, откакто почнаха проблемите.

После по препоръка се оперирах при проф. Цветков във ВМА. Втората ми операция беше в болница Европа, но пак той я прави. Изключително внимателен лекар и професионалист. И благодарение на него разбрах какво е да чувам отново! Златни ръце има, предвид колко пипкава е моята операция. И на лявото и на дясното ухо ми направи и съм отново щастлива и чуваща.
Ако някой иска ще дам тел. за връзка на сестрата, която записва часовете при него.

# 706
  • Мнения: 19
Здравейте,
Чета в темата и реших да отида на преглед при споменат тук доктор, но се обърквам за името.
Тук се споменава д-р Катя Кирова и д-р Катя Кирилова. Някаква грешка ли е или си съществуват и двете докторки?
Интересува ме за тази, която преглежда на Позитано 10, поне за нея има добри мнения.

# 707
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
На ул. Позитано преглежда д-р Катя Кирова...аз съм с добри впечатления от нея, веднж съм водила сина след препоръка от форума.

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 14:11 от Ала-Бала

# 708
  • Мнения: 547
Аз пък не съм доволна от нея напротив, увреди ми тъпанчето.

# 709
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
И двете докторки имат кабинет на Позитано:) едната е сутрин,другата следобяд.Ходили сме и при двете от Кирилова не бях доволна последният път,защото изписа на малката капки с ксилометалозин за 2 месеца без прекъсване. #Crazy #Crazy
При която и от двете да отидете се въоражете с много търпение за чакане пред кабинета.

# 710
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 927
Някой да е успял да излекува упорит синузит и при кого?! Praynig Не искам просто да ми наблъскат антибиотици, а да ми кажат защо рецидивира дори след операция ooooh!

# 711
  • София
  • Мнения: 336
Аз бях със постоянно запушен нос при лягане, препоръчаха ми хомеопат, който ме оправи. Пробвахме с едно лекарство, но за два месеца ту заспивах без капки , ту не можех без тях и после сменихме лекарството и за два дни ми мина. Аз не можах да повярвам, мислех даже за операция...

# 712
  • Мнения: 111
Здравейте, искам да заведа детето на УНГ специалист. Често прави задна хрема и ми се иска да я прегледат. Знаете ли дали при прегледа може да е здрава. Т. Е. Да се направи преглед, когато няма хрема.


Моят син има същият проблем и се чудя къде да го заведа. Повечето казват, че нищо му няма... Може ли да споделите къде ходихте и дали сте доволни?

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 532
Задната хрема може да се дължи на алергия - т.нар. алергичен ринит. Консултирайте се с алерголог. Аз съм с такава, та от опит казвам.

# 714
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз бях със постоянно запушен нос при лягане, препоръчаха ми хомеопат, който ме оправи. Пробвахме с едно лекарство, но за два месеца ту заспивах без капки , ту не можех без тях и после сменихме лекарството и за два дни ми мина. Аз не можах да повярвам, мислех даже за операция...
E koй е тоя хомеопат и с какво те оправи?

# 715
  • Мнения: 40
Здравейте,
Моля за мнения за д-р Меджидиев, Пирогов, за операция на трета сливица за дете

# 716
  • Мнения: 111
Задната хрема може да се дължи на алергия - т.нар. алергичен ринит. Консултирайте се с алерголог. Аз съм с такава, та от опит казвам.
Благодаря, дано скоро разберем от какво е.

Някой скоро да е ходил при д-р Френгов - интересува ме записват ли се часове предварително или отиваш и чакаш? Кои дни и по кое време преглежда? И най-важното... дали сте доволни. Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 91
Задната хрема може да се дължи на алергия - т.нар. алергичен ринит. Консултирайте се с алерголог. Аз съм с такава, та от опит казвам.
Благодаря, дано скоро разберем от какво е.

Някой скоро да е ходил при д-р Френгов - интересува ме записват ли се часове предварително или отиваш и чакаш? Кои дни и по кое време преглежда? И най-важното... дали сте доволни. Simple Smile
Аз не съм доволна от Френгов. Голям печелбар е, всяко нещо си го е остойностил, не издава финасови документи за това. От горе на всичкото половин година ходихме при него и не успя да излекува едни сополи. На операция за третата сливица искаше да ни праща, а вкрайна сметка с подходящите лекарства се оправиха нещата.
Ако решите да ходите предварително трябва да си запазите час, като графика му е доста пълен на мен ми е давал час чак след един месец .

# 718
  • Мнения: 111
... а вкрайна сметка с подходящите лекарства се оправиха нещата.

Много благодаря за отговора!  А какъв лекар успя да излекува хремата - при друг УНГ ли ходихте?

# 719
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте,предстои ни операция на трета сливица при Златанов ВМА.Мнения за него?

Общи условия

Активация на акаунт