LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 778
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 583
Днес трябваше да ми пристигне поръчка, но вместо пакет получих писмо в което пише ето това:
je suis désolée vous expédier le tee shirt. nous ne faisons pas d'evoi contre-remboursement dans votre pays. je vous invite à renouveler vos instructions. je reste à votre disposition et vous prie de recovoir , chére madame mes meilleures salutations
collete decroo relation clients
Но немога да разбера за какво е. Питах и чичко Гугъл за превод, но той така ми го преведе, че нищо не разбрах.
Моля помогнете!
Защо мислиш че днес е трябвало да ти пристигне поръчката, по принцип това няма как да го знаеш. Какво си поръчала, мисля че ти е отказано. Предполагам че ти пращат ваучер с сумата на отказаната поръчка. Влез в Suivre mes commandes след това в Mes remboursement там отразяват отказаните продукти  Peace

# 601
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
Днес трябваше да ми пристигне поръчка, но вместо пакет получих писмо в което пише ето това:
je suis désolée vous expédier le tee shirt. nous ne faisons pas d'evoi contre-remboursement dans votre pays. je vous invite à renouveler vos instructions. je reste à votre disposition et vous prie de recovoir , chére madame mes meilleures salutations
collete decroo relation clients
Но немога да разбера за какво е. Питах и чичко Гугъл за превод, но той така ми го преведе, че нищо не разбрах.
Моля помогнете!
Защо мислиш че днес е трябвало да ти пристигне поръчката, по принцип това няма как да го знаеш. Какво си поръчала, мисля че ти е отказано. Предполагам че ти пращат ваучер с сумата на отказаната поръчка. Влез в Suivre mes commandes след това в Mes remboursement там отразяват отказаните продукти  Peace
Влязох в Mes remboursement и там пише ето това :Ние имаме регистрирани ръката си назад и никакво възстановяване в продължение на 3 месеца. (Nous n'avons enregistré de votre part aucun retour et remboursement depuis 3 mois. ). А как може да ги помоля да ми пуснат сумата с чек, а не с ваучер?

# 602
Днес трябваше да ми пристигне поръчка, но вместо пакет получих писмо в което пише ето това:
je suis désolée vous expédier le tee shirt. nous ne faisons pas d'evoi contre-remboursement dans votre pays. je vous invite à renouveler vos instructions. je reste à votre disposition et vous prie de recovoir , chére madame mes meilleures salutations
collete decroo relation clients
Но немога да разбера за какво е. Питах и чичко Гугъл за превод, но той така ми го преведе, че нищо не разбрах.
Моля помогнете!
Защо мислиш че днес е трябвало да ти пристигне поръчката, по принцип това няма как да го знаеш. Какво си поръчала, мисля че ти е отказано. Предполагам че ти пращат ваучер с сумата на отказаната поръчка. Влез в Suivre mes commandes след това в Mes remboursement там отразяват отказаните продукти  Peace
Влязох в Mes remboursement и там пише ето това :Ние имаме регистрирани ръката си назад и никакво възстановяване в продължение на 3 месеца. (Nous n'avons enregistré de votre part aucun retour et remboursement depuis 3 mois. ). А как може да ги помоля да ми пуснат сумата с чек, а не с ваучер?

 newsm78 за каква сума\чек\ваучер ще им пишеш, след като в рембурса ти пише, че за последните 3 месеца нямаш никакви върнати суми? Shocked

п.п. моя пост прочете ли, или писах за разнообразие? Wink

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 09:21 от Courage!

# 603
  • Мнения: 583
Влязох в Mes remboursement и там пише ето това :Ние имаме регистрирани ръката си назад и никакво възстановяване в продължение на 3 месеца. (Nous n'avons enregistré de votre part aucun retour et remboursement depuis 3 mois. ). А как може да ги помоля да ми пуснат сумата с чек, а не с ваучер?
Значи нямаш отказана поръчка  Rolling Eyes Нека някой друг се включи на мен не ми се е случвало подобно нещо  Peace

Сега намерих поста на Courage!
Повече от това няма какво да се каже  Peace

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 09:31 от бейлис

# 604
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
Днес трябваше да ми пристигне поръчка, но вместо пакет получих писмо в което пише ето това:
je suis désolée vous expédier le tee shirt. nous ne faisons pas d'evoi contre-remboursement dans votre pays. je vous invite à renouveler vos instructions. je reste à votre disposition et vous prie de recovoir , chére madame mes meilleures salutations
collete decroo relation clients
Но немога да разбера за какво е. Питах и чичко Гугъл за превод, но той така ми го преведе, че нищо не разбрах.
Моля помогнете!
Защо мислиш че днес е трябвало да ти пристигне поръчката, по принцип това няма как да го знаеш. Какво си поръчала, мисля че ти е отказано. Предполагам че ти пращат ваучер с сумата на отказаната поръчка. Влез в Suivre mes commandes след това в Mes remboursement там отразяват отказаните продукти  Peace
Влязох в Mes remboursement и там пише ето това :Ние имаме регистрирани ръката си назад и никакво възстановяване в продължение на 3 месеца. (Nous n'avons enregistré de votre part aucun retour et remboursement depuis 3 mois. ). А как може да ги помоля да ми пуснат сумата с чек, а не с ваучер?

 newsm78 за каква сума\чек\ваучер ще им пишеш, след като в рембурса ти пише, че за последните 3 месеца нямаш никакви върнати суми? Shocked

п.п. моя пост прочете ли, или писах за разнообразие? Wink
Да, прочетох го. Благодаря.
Това писмо го получих по пощата в плик, а поръчката трябваше да дойде тази седмица.

# 605
  • София
  • Мнения: 2 296
Добре,де поне кажи какво има в тая поръчка!
Има ли тишърт,който може да е изчерпан и само него да искат да откажат,и
затова чакат инструкциите ти.

# 606

Да, прочетох го. Благодаря.
Това писмо го получих по пощата в плик, а поръчката трябваше да дойде тази седмица.

писмото си е едно, поръчката - друго Peace
помисли ли си - поръчвала ли си риза или т-шърт? да не би да се е изчерпала, а парите за нея дръпнати? провери си всичко, до най-малката подробност в суивито и предполагам ще разбереш за какво се отнася писмото Peace

п.п. Евче, заедно сме писали  Hug
истинска одисея с мистериозно писмо, а? Mr. Green

# 607
  • Мнения: X
Малеее, аз се омотах от случая на данди76...
Днес си взех 4 пакета от пощата. Една от дългоочакваните от 24.09 с анцуг за приятелка- дойде...уррррааа...
Другите (2 от 10.10) са пълни с пижамки от намалението- довечера ще ги отварям да видя коя за какво носене става. На първо виждане ми допаднаха всичките. Като размер са 102. Пфу, от тук не мога да пускам линкове, а у нас пък и комп нямам...та не знам кога ще пусна инфо. Ако някой иска размери- ще давам  Wink
В пакетче от 11.10- един колан на Талисим за 11.96, черен- много е хубав, ама ми е голям  Crazy...предишния беше малък, този пък- голям. Проблема е, че не е със стандартно закопчаване и няма как да се регулира, но ще пробвам да го отрежа някак.
И едни кецове сатен сиво 40, някак тесни са, защото идват по-височки....за моя крак трябва да "разплитам" връзките наполовина от дупките  Confused Ще оптам да ги нося, ще видим...Иначе като визия са по-грозни от розовите, които навремето получих за една девойка.
Ще пробвам да пусна линкчета...

# 608
  • гр.Бургас
  • Мнения: 22
Извинявам се, грешката е моя, че не обясних по-подробно, но малкия само бели прави покрай мен  Embarassed. Да, в поръчката която чакам има само една блузка за дъщеря ми. От вас до тук разбрах, че са ми отказали поръчката. Но след като няма да получа блуза, как ще си получа парите обратно?   bouquet

# 609
Извинявам се, грешката е моя, че не обясних по-подробно, но малкия само бели прави покрай мен  Embarassed. Да, в поръчката която чакам има само една блузка за дъщеря ми. От вас до тук разбрах, че са ми отказали поръчката. Но след като няма да получа блуза, как ще си получа парите обратно?   bouquet

не са ти отказали поръчката - само блузката, която явно е изчерпана и ти пишат да дадеш нови инструкции. по-добре им пиши Peace
ако цялата поръчка се състои от въпросната блузка - виж дали парите ти са изтеглени. ако не са - свиркай си и да не ти пука Whistling

# 610
  • Мнения: 934
Moмичета, имате ли проблем със сайта днес?
От 2 часа се опитвам да пусна поръчка...Всички бутони са ми активни, но ме връща непрекъснато на кошницата...пробвах и с друг акаунт-същата работа....  Thinking

# 611
  • Мнения: 3 216
Така, момичета, да си призная, че ги носих без да съм ги прала. Днес ги пуснах в пералнята, обърнати наопаки(дънки винаги така пера и не само)и понеже имах и други тъмни неща сложих течен препарат за пране за черни дрехи. Сега ги обърнах на лице да ги разгледам и сякаш няма поражения. Утре пак ще ги огледам на по-светло.

Аз пък само ги измерих - не се одобрих и ги метнах в гардероба, без да съм ги прала, докато реша какво да ги правя. След втора проба, пак не се одобрих и май ще ги продавам  Thinking

# 612
Moмичета, имате ли проблем със сайта днес?
От 2 часа се опитвам да пусна поръчка...Всички бутони са ми активни, но ме връща непрекъснато на кошницата...пробвах и с друг акаунт-същата работа....  Thinking
а провери ли дали всичко ти е налично, в това число и подаръка, ако ползваш код?
огледай се за червен надпис над списъка с продуктите - има ли го, няма да те пусне на втора стъпка Peace

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 52
да задам един тъп въпрос, уж изчетох първа страница, но не ми стана ясно, като имам отказан артикул, останалите неща от поръчката ще ми ги пратят ли без да им пиша нищо или очакват някаква реакция от моя страна?

# 614
  • Мнения: 934
Moмичета, имате ли проблем със сайта днес?
От 2 часа се опитвам да пусна поръчка...Всички бутони са ми активни, но ме връща непрекъснато на кошницата...пробвах и с друг акаунт-същата работа....  Thinking
а провери ли дали всичко ти е налично, в това число и подаръка, ако ползваш код?
огледай се за червен надпис над списъка с продуктите - има ли го, няма да те пусне на втора стъпка Peace
Всичко е налично, вкл. и подаръка. Няма червени надписи. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт