Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 830
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 31
mersi mnogo
tozi centar e to`no do nas ama koi da znae.... Simple Smile

# 841
  • Мнения: 534
Иматели отзиви за д-р  Светлозар Стратев ? Ходя от известно време при него ,но вече съм под съмнение дали е добър по въпроса за забременяването  Thinking Моля споделете впечатления  Simple Smile


И друг въпрос колко струва прегледа при д-р Даскалов ?

# 842
  • Мнения: 273
Аз съм раждала при Стратев. Много съм доволна от него, но пък при мен всичко протече напълно нормално, бременност и раждане. Не мога да кажа за забременяването, защото това е специфичнен въпрос, има разнообразни проблеми около него и не знам какво имате предвид. Не съм чувала да се занимава с ин витро или нещо подобно например.

# 843
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Преглеждах старите теми и случайно попаднах на д-р Гинка Стоянова от ІІ ДКЦ и то с добри отзиви от две момичета Simple Smile има ли някой който също да има мнение за нея? работи с НЗОК , което си е добре.

На мен лично тя ми следи бремеността. Не мога да кажа доволна ли съм... по-скоро не. Защото са фалшиво любезни със сестрата.  Да не говорим, че ме изпратиха да раждам със стари  изледвания, т.е. посления месец не ми дадоха направление за изследване. Почти винаги ехографа й не работеше точно.... За по-сложните проблеми почти винаги се съмняваше в нещо. Та се наложи да си плащам на Дренски, да ме следи паралелно с нея. Също така беше пропуснала да ми каже, че има и един по-ранен биохимичен скриниг, който е по-точен от този в 15 г.с., та може би сега плащам за грешката й....Май от всичко това, което написах следва не ходи при нея, намери си някой друг.

# 844
  • Мнения: 74
Преглеждах старите теми и случайно попаднах на д-р Гинка Стоянова от ІІ ДКЦ и то с добри отзиви от две момичета Simple Smile има ли някой който също да има мнение за нея? работи с НЗОК , което си е добре.

Аз съм едното доволно момиче  Grinning
При мен нещата бяха нормални, и изследвания, и бременност и от Стоянова останах много доволна. По-късно и една приятелка беше при нея на консултация, също беше доволна,но я смени, защото Стоянова вече не работи в това ДКЦ и доколкото разбрах и не води консултации, защото е заела някакъв ръководен пост в ОБ- Пловдив.
Това е моето впечатление от нея, дано не те объркам. Винаги има доволни и недоволни, аз и за Даскалов изчетох какво ли не, но останах очарована от него и от прегледа, от съпругата му също.
eli_diva  ,  съжалявам, че при теб така се е получило, сигурно за по- сложните проблеми Стоянова не е била достатъчно компетентна, знам ли....

# 845
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Някой да има отзиви за д-р Мария Николова?Д-р патрикова  ми каза за нея че водела ЖК,но нищо не открих за нея.

# 846
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Или да питам друго-знаете ли доктор от ВМИ или Окръжна който да води ЖК.Защото повечето са на частни кабинети.

# 847
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Така -така звънях на д-р Мандов за ЖК,но било пълно,нямал места.
Въпрос -   Д-р Кунчев дали води ЖК?

# 848
  • Мнения: 0
Как така лекар, който работи със ЗК може да откаже да води ЖК?!
niko11, д-р Патрикова също ли ти отказа, или само д-р Мандов? От всичко прочетено по форумите, бях решила да избера едн от тях двамата да следи бремеността ми и през ум не ми е минало, че може да ме отпратят!

# 849
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Ами просто имат ограничение на бройките,които заявяват към касата.Д-р Патрикова като бях миналата седмица при нея,каза че не водела май бременни вече ,нямало свободни места или нещо такова,тя е изключително натоварена.И ме прати при тази Николова.
Д-р Мандов днес също ми каза че му изчерпан лимита за ЖК.Просто някои лекари като Мерджанов например си заявяват изглежда доста места,за него някой викаше преди че имал към 300.
В момента по каса съм намерила Д-р Кунчев,Д-р Учикова,Д-р Патишанов-по доволни мнения на майки тук от форума се спрях на тях.но трябва да реша кой

# 850
  • Мнения: 534
Иматели отзиви за д-р  Светлозар Стратев ? Ходя от известно време при него ,но вече съм под съмнение дали е добър по въпроса за забременяването  Thinking Моля споделете впечатления  Simple Smile


И друг въпрос колко струва прегледа при д-р Даскалов ?

Айде де никой скоро ли не е ходил при Даскалов за да каже какви са му цените  newsm78


А за Стратев ,явно не е много известен в тези среди  Thinking

# 851
  • Пловдив
  • Мнения: 231

Айде де никой скоро ли не е ходил при Даскалов за да каже какви са му цените  newsm78


Моята информация е за 55лв. за преглед!

# 852
  • Мнения: 6 206
толкова

# 853
  • Мнения: 534

Айде де никой скоро ли не е ходил при Даскалов за да каже какви са му цените  newsm78


Моята информация е за 55лв. за преглед!


А ако ходиш редовно при него в смисъл провеждаш някакво лечение нямали някакви отстъпки или всеки път взима по 55 лева.

Нали д-р Даскалов е специалист в насока проблемно забременяване и стерилитет ?  newsm78

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 15:15 от .Маги.

# 854
  • Мнения: 6 206
не вярвам
Медикус Алфа, сега май са се приеименували на Медлайн Клиник, си е скъпо по принцип
навремето, май 2001 беше, на мой познат за гипсиране на крак му взеха 500 лв, та от тогава им имам страх.

иначе за разчитане на резултати, консултации по тях, и такива инцидентни доуточнявания - не взима пари д-р Даскалов, но вземеш ли час, преглед ли е, честито, плащаш поне 50, ако няма и други процедури отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт