Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 603
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 975
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
О, Бачуров е супер.На мен и по тела ми звънеше да ме пита как съм като не беше на работа.Със сигурност и следващото секцио живот и здраве след 3 години пак той ще го прави.
Дръгият лекар, който помагаше на Бачуров беше Радинов.Млад и голям сладур .С него до последно се хилихме преди да ме упоят.Белчев е завеждащ на оперативния и като ми казаха, че много натискал като проверява как зараства операцията, ама човека такива внимателни ръце има.Нищо не усетих, а иначе съм голяма бъзла.

# 976
  • Мнения: 7
О, Бачуров е супер.На мен и по тела ми звънеше да ме пита как съм като не беше на работа.Със сигурност и следващото секцио живот и здраве след 3 години пак той ще го прави.
Дръгият лекар, който помагаше на Бачуров беше Радинов.Млад и голям сладур .С него до последно се хилихме преди да ме упоят.Белчев е завеждащ на оперативния и като ми казаха, че много натискал като проверява как зараства операцията, ама човека такива внимателни ръце има.Нищо не усетих, а иначе съм голяма бъзла.
Много благодаря на всички,аз исках да раждам в Селена,но мъжът ми не е съгласен от мерките за сигурност,ако има проблем и затова ми препоръчва Окръжна.Сега ще има и Отворени врати и ше ида да видя как е лично.За докторът до няколко седмици ще реша.Аз съм ходила преди години при Заимов.Някой може ли да сподели мнение и за него.

# 977
  • Мнения: X
От Окръжна препоръчвам доктор Йончев.
Той ми следи бременността,при него и родих.
Имах проблемна бременност,звънях му по телефона по всяко време на денонощието.
Случвало се е,ако не съм се обаждала 2-3 седмици,той да ме търси ,за да ме пита как се чувствам.

# 978
  • Мнения: 2 047
Д-р Йончев вече не е в Окръжна.

# 979
  • Мнения: X
Така ли?
А къде изражда?

# 980
  • Мнения: 6 206
завеждащ Весела

# 981
  • Мнения: 802

 а ... МНОГО СЪМ изненадана ... това от кога е ?!

# 982
  • Мнения: 6 206
не знам и аз, никога не съм му била пациент
при всички положения към началото на май беше факт

# 983
  • Мнения: 802
не знам и аз, никога не съм му била пациент
при всички положения към началото на май беше факт

 Жалко .... доста съм разочарована от този факт .
 Предопочитам Окръжна пред Весела, но ако човек държи Йончев да го разражда ...
 Имам време до второто .... тогава ще му мисля ...

# 984
  • Мнения: X
Аз също.
Доколкото съм запозната, Весела не е от най-добрите клиники/като оборудване/.
Явно паричките са си казали думата и там.

# 985
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
На "Весела" голямото предимство бяха лекарите.Като оборудване не може да се сравнява с Окръжна или ВМИ.Д-р Дренски вече е в "Селена".Разбрах го от негова близка, така че затова може би д-р Йончев е станал завеждащ.

# 986
  • Мнения: 802
Аз родих при Йончев в окръжна края на 2007 и съм много доволна .
Все си мечтаех, че втората бременност / живот и здраве / пак там ще раждам ...
Ама ... до като дойде този момент .... ще видим ...

# 987
  • Мнения: 219
Здравейте!
Моля ако някой има представа дали работи и къде доктор Гинка Стоянова да каже.По-рано беше във ДКЦ II. 

# 988
  • Мнения: 1 269
Здравейте!
Моля ако някой има представа дали работи и къде доктор Гинка Стоянова да каже.По-рано беше във ДКЦ II. 
Доколкото разбрах е станала зам.директор на Окръжна болница. Информацията ми е непроверена.

# 989
  • Мнения: 219
А дали приема пациенти?

Общи условия

Активация на акаунт