Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 568
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 1 110
  • Пловдив
  • Мнения: 297
а това същата лекарка ли е която работи в Селена д-р Котева знаеш ли нещо  newsm78
Нямам представа. Приятна млада жена с тъмна коса е. Чудех се предвид младостта й, доколко е опитна и компетентна.

# 1 111
  • Мнения: 6 206
същата трябва да е, тя ме е приемала по спешност в селена
аз съм с добри впечатления от нея
чувала съм, че е била и във ВМИ, но дали е така не съм сигурна, защото ми е минало и заминало покрай ушите

# 1 112
  • Мнения: 0
здравеите,мамчета. Скоро влезнах в деветия месец и всеки момент очакваме бебчо да се появи, но имам притеснения при кого да родя. Д-р Маркова, при която роди сестра ми и моите братовчедки, и при която смятах да родя и аз, замина за Англия и няма да се върне скоро. Препоръчаха ми д-р Кръшкова, но не мога да намеря тел.й номер. Знам, че работи в Торакс. Ако някой може да ми каже нещо повече за нея, ще съм ви благодарна.

# 1 113
  • Мнения: 234
За Котева и аз само добри отзиви съм чувала! Наистина е много млада, същата е в ДКЦ-то и Селена....

# 1 114
  • Мнения: 1 230
здравеите,мамчета. Скоро влезнах в деветия месец и всеки момент очакваме бебчо да се появи, но имам притеснения при кого да родя. Д-р Маркова, при която роди сестра ми и моите братовчедки, и при която смятах да родя и аз, замина за Англия и няма да се върне скоро. Препоръчаха ми д-р Кръшкова, но не мога да намеря тел.й номер. Знам, че работи в Торакс. Ако някой може да ми каже нещо повече за нея, ще съм ви благодарна.
Аз раждах при нея като беше в Окръжна. Все още работи в 2-ро ДКЦ на 4тия етаж, където е женския център - ако не намериш друг контакт - звънни там.
Моите впечатления са положителни - отлично водеше раждането, после ме проверяваше и в отделението. Не е от лекарите с PR - не е особено приказлива и усмихната, но пък има желязна ръка и си разбира от работата (на мен това ми стигаше)  Peace

# 1 115
  • Мнения: 1 230
Някой да има впечатления за д-р Любомира Котева във Второ ДКЦ?
Моля също така да ми препоръчате добър гинеколог, който работи със ЗК, за установяване и проследяване на бременност? Ако може да е жена.
Както писах по-горе Кръшкова приема на ЖК в 2-ро ДКЦ.

# 1 116
  • Мнения: 6 206
Напротив Кръшкова е с добър ПР, стара слава обаче.
тя има фен клуб тука - безпроблемни бременности, направила нещо накрая си и големият специалист, дрън, дрън, та пляс

# 1 117
  • Мнения: 3 453
Напротив Кръшкова е с добър ПР, стара слава обаче.
тя има фен клуб тука - безпроблемни бременности, направила нещо накрая си и големият специалист, дрън, дрън, та пляс

 Абсолютно!

# 1 118
  • Мнения: 1 230
Напротив Кръшкова е с добър ПР, стара слава обаче.
тя има фен клуб тука - безпроблемни бременности, направила нещо накрая си и големият специалист, дрън, дрън, та пляс
Не членувам във фен клубове  - това което пиша във форума са ми личните впечатления. Да, наистина имах безпроблемна бременност, която не е водила тя, но пък раждането ми беше преципитално (precipitate delivery) и имах късмет, че беше тя за да се избегнат усложнения за мен и бебето. Ако имаш препоръка към момичетата за друг лекар - пиши тук. В случая мнението ти не им помага особено, я за мен звучи като чисто заяждане  Peace

# 1 119
  • Мнения: 6 206
ами не мога да препоръчам лекар по ЗК, тъй като никога не съм разчитала на такъв
за Кръшкова точно в тази тема има изписано много - всеки си има глава на раменете, да си избира докторите.
лично аз никога няма да си избера доктор по препоръка от форум, защото не знам точно колко компетентен човек насреща ми го препоръчва...

# 1 120
  • Мнения: 384

лично аз никога няма да си избера доктор по препоръка от форум, защото не знам точно колко компетентен човек насреща ми го препоръчва...
Това е най-мъдрото изказване, което съм чела напоследък!

# 1 121
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

лично аз никога няма да си избера доктор по препоръка от форум, защото не знам точно колко компетентен човек насреща ми го препоръчва...
Това е най-мъдрото изказване, което съм чела напоследък!

Аз пък мисля, че това не е вярно.Избрзх си лекаря , който да ми направи секциото на база четено из нета.Направи ми перфектната операция.Доволна съм и не съжалявам за избора си.Преди него се бях спряла на друг лекар.След като се поразрових и прочетах това онова се отказах от него.Негативните мнения се оказаха повече от положителните.Най-малкото което е, че може да се събере достоверо инфо и като се напаснат мнения, ще се направи   правилния избор.

# 1 122
  • Мнения: 116
Някой има ли отзиви за доктор Мерджанов?

# 1 123
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
може би въпроса ми не е точно за тук,но преди време някоя мама беше писала че има излишни опаковки гинипрал,дали ги има все още?
защото с миналата бременност в 7 месец го пих заради контракции,и сега август ще съм 7 месец и ме е страх дали пак няма да се наложи да пия,а нали го няма вече по аптеките.лекарите предлагат ли алтернатива вместо него?

# 1 124
  • Мнения: 6 206
аз бях - изпратих ги на едно момиче в стара загора или казанлък, не помня точно, още преди 2 месеца
съжалявам
с удоволствие бих ти свършила работа
ти сигурна ли си, че ги няма по аптеките? с заявка нещо?
познати с аптеки имаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт