Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 840
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 2 172
За това, че обръщат повече внимание от тези, които работят със здравната каса - със сигурност обръщат. В частните кабинети имат по-добра техника, отколкото в поликлиниките. Това първо. И второ, здравната каса май отпуска само 3 прегледа, което е крайно недостатъчно.

Зависи от лекаря.Много мами го казват.
Аз съм ходила единствено и само по ЗК и ме гледаха всеки път на ехограф без да плащам и стотинка.
Веднъж само ходих на 4д и то от глезотия.
Проблеми не съм имала  Peace

# 1 171
  • Мнения: 401
Това е чудесно! Докторът, който ти е следил бременността, заслужава да го кажеш кой е. Peace Май повечето гинеколози, дори и да са те взели по реда на ЗК, все ти искат да си платиш ехографа, защото касата не го поемала

# 1 172
  • Мнения: 52
Защо сте против ПИСАНЕЦ???

# 1 173
  • Мнения: 2 172
Това е чудесно! Докторът, който ти е следил бременността, заслужава да го кажеш кой е. Peace Май повечето гинеколози, дори и да са те взели по реда на ЗК, все ти искат да си платиш ехографа, защото касата не го поемала

д-р Бабаков  Peace

Но за него има както положителни,така и отрицателни мнения.Малко е лежерен,но когато го питам и се интересувам всичко си ми обяснява.
Аз лично съм много доволна от него.И двете ми бременности изцяло той следи и двата пъти при него раждах.Никакви проблеми не е имало.Всичко беше по образец.Зълва ми тя беше при него,въпреки,че беше с проблемна бременост,но пак остана доволна Peace

Нямам какво лошо да кажа специално за мен,но имаше момичета,които пък въобще не са доволни   33uu

# 1 174
  • Пловдив
  • Мнения: 35
Моля ви кажете ми гинеколог,който да работи в Окръжна със ЗК,в момента ходя при една,но не съм доволна от нея,благодаря предварително

# 1 175
  • Мнения: 660
здравейте,миналата седмица бях на преглед при доктор Корсемов,беше на работа.мисля че и тази седмица е на работа.

# 1 176
  • Мнения: 480
Момичета, а как са анестезиолозите в Окръжна?
В сайта на болницата няма никаква информация за тях. А за мен е много важно упойките да се сложат от човек с опит. Преди 5 г., когато Кючуков работеше на Весела той ми постави спиналната и епидуралната упойки (за секцио). Бях изключително спокойна с неговото присъствие и се чувствах много добре преди, по време и след раждането. Доколкото разбирам сега Кючуков работи в Селена. А така исках той да ми е анестезиолог... За това ми е важно да споделите опит, изживявания. Понеже съм чувала истории как някои не ги е хванала упойката, други след секциото са имали ужасни болки и т.н.

Относно лекарите, работещи по ЗК - аз ходя при Мерджанов на ЖК. Много съм доволна от прегледите, които ми прави, от топлината (в момента не се сещам друга дума) с която провежда консултациите... Да, по-скоро исках да кажа вниманието. Всеки път ме преглежда с ехограф, никога не е станало дума за пари. Болнични по 7 дни ми е издавал два пъти, като след втория ме прати на комисия за удължаване, за да ми се застъпи с 45-дневния. Но винаги съм му казвала по-рано (около седмица), че ще искам болничен, понеже самите формуляри понякога му били ограничен брой, нещо такова ми обясняваше. Някой питаше по-напред за болничните, затова така подробно обясснявам. С две думи - доволна съм. Подчертавам обаче, че си карам "стандартна" бременност, без усложнения и аномалии. Освен едно прокървяване в 11г.с. и някви гъби по-късно, което са често срещано явление.

# 1 177
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Преди месец д-р Георгиев ми прави спинална за секцио във ВМИ - мноооого съм доволна. Ако решиш да раждаш там го препоръчвам с две ръце и като човек, и като специалист  Peace
Аз се бях настроила, че ще боли слагането на упойката, но почти нищо не усетих - поставянето на абокат например е доста по-неприятно. Обяснява много, беше до мен през цялата операция, а след операцията на няколко пъти мина  - включително непосредствено след операцията, за да обясни какво ще усещам, когато действието на упойката започне да намалява  Peace

# 1 178
  • Мнения: 273
Момичета, а как са анестезиолозите в Окръжна?
В сайта на болницата няма никаква информация за тях. А за мен е много важно упойките да се сложат от човек с опит. Преди 5 г., когато Кючуков работеше на Весела той ми постави спиналната и епидуралната упойки (за секцио). Бях изключително спокойна с неговото присъствие и се чувствах много добре преди, по време и след раждането. Доколкото разбирам сега Кючуков работи в Селена. А така исках той да ми е анестезиолог... За това ми е важно да споделите опит, изживявания. Понеже съм чувала истории как някои не ги е хванала упойката, други след секциото са имали ужасни болки и т.н.

Относно лекарите, работещи по ЗК - аз ходя при Мерджанов на ЖК. Много съм доволна от прегледите, които ми прави, от топлината (в момента не се сещам друга дума) с която провежда консултациите... Да, по-скоро исках да кажа вниманието. Всеки път ме преглежда с ехограф, никога не е станало дума за пари. Болнични по 7 дни ми е издавал два пъти, като след втория ме прати на комисия за удължаване, за да ми се застъпи с 45-дневния. Но винаги съм му казвала по-рано (около седмица), че ще искам болничен, понеже самите формуляри понякога му били ограничен брой, нещо такова ми обясняваше. Някой питаше по-напред за болничните, затова така подробно обясснявам. С две думи - доволна съм. Подчертавам обаче, че си карам "стандартна" бременност, без усложнения и аномалии. Освен едно прокървяване в 11г.с. и някви гъби по-късно, което са често срещано явление.
Кичуков е страхотен. И на мен ми е слагал епидуралната той.   bouquet

# 1 179
  • Мнения: 1 277
Преди месец д-р Георгиев ми прави спинална за секцио във ВМИ - мноооого съм доволна. Ако решиш да раждаш там го препоръчвам с две ръце и като човек, и като специалист  Peace
Този анестезиолог Георгиев същият ли е, който работи в Селена, или е друг?

# 1 180
  • Мнения: 1 602
Може ли да ми препоръчате добър онколог-мамолог?Моя приятелка е в Пловдив до края на седмицата и иска да отиде на преглед.
Благодаря!

# 1 181
  • Мнения: 1 230
Може ли да ми препоръчате добър онколог-мамолог?Моя приятелка е в Пловдив до края на седмицата и иска да отиде на преглед.
Благодаря!
За онкологични проблеми на гърдите силно препоръчвам Сава Иванов (имам операции при него и го познавам вече 15 години) - хирург, оперира във Онкологията на ВМИ, има прием по ЗК в Евромед (нова кооперация до 2ро ДКЦ) вторник и четвъртък следобед. Страхотен професионалист и човек  Peace

# 1 182
  • Мнения: 1 602
Може ли да ми препоръчате добър онколог-мамолог?Моя приятелка е в Пловдив до края на седмицата и иска да отиде на преглед.
Благодаря!
За онкологични проблеми на гърдите силно препоръчвам Сава Иванов (имам операции при него и го познавам вече 15 години) - хирург, оперира във Онкологията на ВМИ, има прием по ЗК в Евромед (нова кооперация до 2ро ДКЦ) вторник и четвъртък следобед. Страхотен професионалист и човек  Peace

Може ли телефон за връзка.

# 1 183
  • Мнения: 1 230
Може ли да ми препоръчате добър онколог-мамолог?Моя приятелка е в Пловдив до края на седмицата и иска да отиде на преглед.
Благодаря!
За онкологични проблеми на гърдите силно препоръчвам Сава Иванов (имам операции при него и го познавам вече 15 години) - хирург, оперира във Онкологията на ВМИ, има прием по ЗК в Евромед (нова кооперация до 2ро ДКЦ) вторник и четвъртък следобед. Страхотен професионалист и човек  Peace

Може ли телефон за връзка.

Писах на лични

# 1 184
  • Мнения: 1 884
Здравейте,дами!  bouquet
Може ли да ми препоръчате гинеколок,който работи със ЗК в поликлиниката в Кичук-а-става дума за цитонамазка,която искам да пусна.
Нямам впечатления от там ...
Принципно ходя при др Пелев.
Благодаря ви предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт