Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 625
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 5 340
  • Мнения: 201
Д-р Ненев не работи със ЗК. Но самата болница работи със ЗК.

Здравейте момичета! Не съм от град Пловдив, но само да Ви попитам дали АГ "Селена" работи със здравната каса? Преди малко си запазих час при д-р Ненев в "Селена", но не се сетих да погледна дали д-р Ненев работи с направление от личния лекар, аз ли не намирам тази информация в сайта им или там не работят със здравната каса? Имам два броя малки субмукозни миомни възела, но при всеки МЦ имам съсиреци и губя много кръв. Хемоглобина също ми е леко под нормата. Ще се радвам да ми отговори някой, че не знам даже, къде се намира и болница Селена, но навигацията в колата ще свърши тази работа. Благодаря предварително на отзовалите се. Бъдете здрави!

# 5 341
  • Мнения: 98
Не всички лекари в Селена работят с направления. Най-добре питай на регистратурата.
Здравейте! Да, попитах и ми отговориха, че д-р Ненев не работи със здравната каса и днес
си отмених часа си при доктора. Запазих си отново час, но този път при д-р Бране Лозорски, който приема пациенти с направления. Някой има ли впечатления от него, защото в платформата Супердок, прочетох доста положителни отзиви. Желая на всички потребители във форума на БГ мама, хубав и ползотворен ден! Flowers Hibiscus

# 5 342
  • Мнения: 118
Не всички лекари в Селена работят с направления. Най-добре питай на регистратурата.
Здравейте! Да, попитах и ми отговориха, че д-р Ненев не работи със здравната каса и днес
си отмених часа си при доктора. Запазих си отново час, но този път при д-р Бране Лозорски, който приема пациенти с направления. Някой има ли впечатления от него, защото в платформата Супердок, прочетох доста положителни отзиви. Желая на всички потребители във форума на БГ мама, хубав и ползотворен ден! Flowers Hibiscus
Зависи за какво ще го посещавате, д-р Лазороски е добър за проследяване на бременност и раждане, но за гинекологичен проблем едва ли ще ви помогне. Една позната започна да я оперира лапароскопски, когато работеше в Торакс и не можа да направи операцията, оплеска всичко. Затова за гинекологичен проблем има много по - добри гинеколози от него. Успех!

# 5 343
  • Мнения: 12 122
Много е хвален за успешна борба с полово предавани инфекции. Уреаплазма например, доста АГ не се справят с нея.

# 5 344
  • Мнения: 98
Не всички лекари в Селена работят с направления. Най-добре питай на регистратурата.
Здравейте! Да, попитах и ми отговориха, че д-р Ненев не работи със здравната каса и днес
си отмених часа си при доктора. Запазих си отново час, но този път при д-р Бране Лозорски, който приема пациенти с направления. Някой има ли впечатления от него, защото в платформата Супердок, прочетох доста положителни отзиви. Желая на всички потребители във форума на БГ мама, хубав и ползотворен ден! Flowers Hibiscus
Зависи за какво ще го посещавате, д-р Лазороски е добър за проследяване на бременност и раждане, но за гинекологичен проблем едва ли ще ви помогне. Една позната започна да я оперира лапароскопски, когато работеше в Торакс и не можа да направи операцията, оплеска всичко. Затова за гинекологичен проблем има много по - добри гинеколози от него. Успех!
   Бях си запазила час за консултация относно тежкия МЦ със съсиреци, защото имам две малки субмукозни миомни възела, и преди две год. в Пълмед , д-р Патишанов ми бе казал, че трябва да се извърши хистероскопия и да се постави хормонална спирала. Бихте ли споделили, кои са лекарите в Пловдив доказали са се в областта на хистероскопията, защото нямам представа и не съм от гр. Пловдив?

# 5 345
  • Мнения: 118
Не всички лекари в Селена работят с направления. Най-добре питай на регистратурата.
Здравейте! Да, попитах и ми отговориха, че д-р Ненев не работи със здравната каса и днес
си отмених часа си при доктора. Запазих си отново час, но този път при д-р Бране Лозорски, който приема пациенти с направления. Някой има ли впечатления от него, защото в платформата Супердок, прочетох доста положителни отзиви. Желая на всички потребители във форума на БГ мама, хубав и ползотворен ден! Flowers Hibiscus
Зависи за какво ще го посещавате, д-р Лазороски е добър за проследяване на бременност и раждане, но за гинекологичен проблем едва ли ще ви помогне. Една позната започна да я оперира лапароскопски, когато работеше в Торакс и не можа да направи операцията, оплеска всичко. Затова за гинекологичен проблем има много по - добри гинеколози от него. Успех!
   Бях си запазила час за консултация относно тежкия МЦ със съсиреци, защото имам две малки субмукозни миомни възела, и преди две год. в Пълмед , д-р Патишанов ми бе казал, че трябва да се извърши хистероскопия и да се постави хормонална спирала. Бихте ли споделили, кои са лекарите в Пловдив доказали са се в областта на хистероскопията, защото нямам представа и не съм от гр. Пловдив?
Д-р Димитър Кичеков - Торакс Пловдив. Часовете се записват през супердок!

# 5 346
  • Мнения: 6
Здравейте чудя се между доктор Антон михнев Борислав Иванов  или доктор Георги Крумов от мед лайн за сериозен гинекологичен проблем да е гинеколог който е наистина  добър и няма да претупа прегледа

# 5 347
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
За Крумов съм чувала само добри отзиви. При Михнев съм ходила лично и стана това, което той каза.

# 5 348
  • Мнения: 153
Предложете ми добър Аг за следене на тромбофилия или имунилог или хематолог за Пловдив. Благодаря предварително 🙏🙏🙏

# 5 349
  • Мнения: 6
А какво ви е било като сте ходили при доктор  михнев  защото  аз бях при Борислав Иванов  в медайн и останах разочарована много претупва и неислушва и прегледа беше 5 мин и каза че щом нямам полип и миомни възли не съм за него и ми постави ми диагноза силно възпаление

# 5 350
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Бях за мнение за миома и кръвоизливи. Видя, че не е една миома, а са две. Каза, че трябва да се оперирам. Опитах да се размина с хистероктомията, но не ми се получи.

# 5 351
  • Мнения: 12 122
Оф, аз се надявам да ми се размине  хистероскопия, да видим.
dundi73, ако операцията е вече факт,  направи си график и редовно си прави прегледи при мамолог.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 05:00 от 🧡 Clo 🧡

# 5 352
  • Мнения: 6
Препоръчате ми момичета добър гинеколог за възпаления няма значение къде работи който си разбира от работата и непретупва и най вече вижда на просто око ако имаш  гъбички

# 5 353
  • Мнения: 118
Препоръчате ми момичета добър гинеколог за възпаления няма значение къде работи който си разбира от работата и непретупва и най вече вижда на просто око ако имаш  гъбички
Д-р Кичеков - Торакс Пловдив.
Часовете се записват през супердок!

# 5 354
  • Мнения: 40
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър специалист гинеколог, който извършва лапароскопски операции? В Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт