Педиатри, вътрешни болести, GP-та - гр. Пловдив

  • 131 794
  • 224
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 173
Здравейте, очакваме след няколко месеца бебче и бих искала да получа съвети за педиатър(неплатен) в Района на Грнда- аз съм про д-р Дамянова в поликлиниката на понеделник пазара, но не съм очарована.Дали в тази поликлиника има добър педиатър и ако може координати, или пък във Военна болница?И има ли скорошни мнения и инфо за този денонощен център Вела до Лайпциг?

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 1 449
Бебето ми няма белег от БЦЖ ваксината и трябва да го водя в белодробна болница да му правят проба на Манту.Дадоха ми телефон за връзка- 608-396,но все дава заето.Някой може ли да помогне с актуален телефон на белодробна болница или на Д-р Пердикациева.

# 167
  • Мнения: 219
И аз с молба за мнения.Искам да сменя ЛЛ на детето защото напоследък откривам промяна в работата и не съм доволна от отношението, а детето ми си има болежки които изискват навремено и адекватно намесване.Та кой бихте ми препоръчали.Живея в Изгрев, но приемам мнения и за по-отдалечени места/центъра или 2 дкс, примерно/

# 168
  • Мнения: X
моля за добър гастроентеролог в Пловдив(казаха ми за д-р Саватинова,но нищо не зная за нея)!

# 169
  • Мнения: 3 216
И аз с молба за мнения.Искам да сменя ЛЛ на детето защото напоследък откривам промяна в работата и не съм доволна от отношението, а детето ми си има болежки които изискват навремено и адекватно намесване.Та кой бихте ми препоръчали.Живея в Изгрев, но приемам мнения и за по-отдалечени места/центъра или 2 дкс, примерно/

Д-р Петкова в дКЦ-то в Изгрев.

# 170
  • Мнения: 6
Аз съм разочарована от др Заимова. Винаги претупва прегледите, все казва, че на детето нищо му няма, а то след 1 ден развива двустранен отит и това се случва вече два пъти. Не дава направления. За второто ми дете нищичко не ми казваше, явно си мислеше, че аз трябва да си знам всичко, понеже вече съм отгледала едно. Последния път я помолих да погледне пишлето на сина ми, че нещо не е както трябва според мен, а тя ми каза да ѝ напомня другия път след 3 месеца, тогава щяла да го погледне, че сега била натоварена.

# 171
  • Мнения: 62
Здравейте майчета,

Пиша ви защото скоро ще ставам майка и си търся от сега добър педиатър, че ми изглежда доста трудна тази задача  newsm78 

-който да не лекува веднага с антибиотици
- да е на разположение по телефона да дава наставления ако се случи че детето се разболее през почивни дни и тн. разбирате ме какво търся .

Живея в Тракия и ако имате инфо за някой педиатър наблизо ( ДКЦ 5 ) ще съм ви много благодарна.  Моята ЛЛ е на Понеделник пазара но не съм много доволна от нея  а и не желая когато детето е нещо болно да се редя на опашка със бабите и дядовците които окупират пейките с  1-2 часа предварително и се карат кой е първи.

благодаря

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 14 872
Не знам дали ви питах тук...някой да е пациент на д-р Кирил Еленски в МЦ Брод в Гранда Rolling Eyes

Аз водих при него детето ,когато бяхме с грипния вирус.И останах много доволна/наши познати са му пациенти/ и от прегледа и от това,че не ми взе пари  Shocked За пръв път ми се случва лекар да не ми поиска...Аз отидох на платен прием все пак.Просто ми каза-Абе как така за дете ще взема пари!!!

Благодаря за което! bowuu
Аз му бях пациентка - смених го поради смяна на града, а имам контакт и с други негови пациенти. По общо мнение е кадърен лекар. Не е много лесен по характер обаче. Мисля, че не дава лесно направления, а освен това, когато даде, ти казва къде точно да отидеш, в смисъл при кой специалист поименно или в коя лаборатория, независимо какво предпочиташ ти.
Доколкото знам, в последните години доста често го замества колежката му, той има и други ангажименти.

# 173
  • Мнения: 237
Здравейте приятели!

Искрено моля, посъветвайте ме за добър личен лекар, в района на Кършияка? Моя близка приятелка изключително страда от посещенията при сегашната й ЛЛ, като получава безхаберно отношение и откази за помощ. След години разочорование иска да я смени с някой по-човечен специалист. Всякакви предложения биха били от полза, дори и да са извън района, за който споменах.

Благодаря ви!   bouquet

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Здравейте Simple Smile Можете ли да ми помогнете да си намеря добър педиатър и личен лекар който да работи с ЗК в Кичук Париж.Местя се да живея там и ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете с избора Simple Smile Благодаря ви предварително Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 яну 2014, 21:29 от imancheva

# 175
  • Мнения: 524
за кичук париж е трудно да попаднеш на свестен доктор.
бяхме при Печилкова е няма такова чудо по две бебета в стаята , отвънка те кара да чакаш с баби и дядовци и единия път бебето беше хремаво тя и сложи ваксина нямам добър спомен от нея.
после при Велева  при нея поне имаше часове не срещаше болни деца едно с друго , не ни изписваше аб за цяло  и не щяло но пък не взе на сериозно постоянно секретите в гърлото и не разбра ,че имаме по -сериозен проблем.но тя вече не работи.
Зоя Трампова няма да коментирам там няма да стъпя повече.
и сега сме при Апостолова -за първи месец ходихме и освен дългото чакане има доста
пациенти сме доволни, с бебета не знам как е но ние сме на 4 и чакаме отвън пак наред с бабите за рецепти.
ей това ме дразни най-много деца и възрастни на едно .
а за Велата само д-р Михайлова е за мен доктор там,но ние не  боледуваме често и няма смисъл да си правя абонамент,но когато се двоумя за нещо нейното мнение е безценно.
за д-р Белишки чувам добри неща но той не  приема нови пациенти.

# 176
  • Мнения: 0
Zdraveite.Iskam da vi pomolq da mi prepora4ate pediatar i GP v Karshiqka-Plovdiv,poneje jivot i zdrave lqtoto 6te rajdam i se nujdaq ot lekar,kakto za men,taka i za bebcho.Mnogo vi blagodarq predvaritelno Simple Smile

# 177
  • Мнения: 2 011
за кичук париж е трудно да попаднеш на свестен доктор.
бяхме при Печилкова е няма такова чудо по две бебета в стаята , отвънка те кара да чакаш с баби и дядовци и единия път бебето беше хремаво тя и сложи ваксина нямам добър спомен от нея.
после при Велева  при нея поне имаше часове не срещаше болни деца едно с друго , не ни изписваше аб за цяло  и не щяло но пък не взе на сериозно постоянно секретите в гърлото и не разбра ,че имаме по -сериозен проблем.но тя вече не работи.
Зоя Трампова няма да коментирам там няма да стъпя повече.
и сега сме при Апостолова -за първи месец ходихме и освен дългото чакане има доста
пациенти сме доволни, с бебета не знам как е но ние сме на 4 и чакаме отвън пак наред с бабите за рецепти.
ей това ме дразни най-много деца и възрастни на едно .
а за Велата само д-р Михайлова е за мен доктор там,но ние не  боледуваме често и няма смисъл да си правя абонамент,но когато се двоумя за нещо нейното мнение е безценно.
за д-р Белишки чувам добри неща но той не  приема нови пациенти.

Абсолютно подкрепям това мнение. Ние цялото  семейство  бяхме при  Д-р Велева - аз лично  съм с отлични  впечатления от  нея нищо, че понякога  се сопкаше ... Rolling Eyes Но   отдавна не работи.... Сега сме при  д-р  Игнатова -Рашкова  -  но  тъй като  при  нея е страшен наплив само  малкото  дете остана при  нея ... Пред кабинета  и  е лудница , всички кихат  и кашлят. Чакалнята  е тясна , вмирисана , тягостна ... Голямо  чакане пада ...Отиваш за едно  а се прибираш  с добавка  от  нов  вирус!  Sad  Не мога  да отрека  обаче , че е добра !  Винаги подробно ми обяснява , интересува се за всякакви подробности ,  спокойна е ,  не е привърженик  на АБ  - първо опитва  с други  средства. Имам й  доверие !   Peace

# 178
  • Мнения: 2 172
Здравейте!

Някой знае ли какво е работното време на д-р Пепеланов във Вторник /утре/?

Спешно ми трябва педиатър за утре следобед някъде в района на Капитан Райчо /Гранда/  newsm78 Ако може и да работи със ЗК  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 17:00 от elfi4ka

# 179
  • Мнения: 250
Здравейте,
Търся педиатър, който по възможност да е хомеопат (но не боаронски), да работи със здравната каса и по възможност да се намира в район Северен или Централен. Ще ми се да не ми тъпчат детето с антибиотици за щяло и нещяло, но не отричам тяхната нужда в никакъв случай.

Прочетох няколко теми, но като че ли за район Северен няма много педиатри.

Моля за мнение за д-р Иван Мумджиев от ДКЦ II. Има ли мами ходили при него? В случай че не успея да намеря хомеопат, може би при него ще запиша детето...

Общи условия

Активация на акаунт