Педиатри, вътрешни болести, GP-та - гр. Пловдив

  • 131 547
  • 224
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 110
Здравейте, дали можете да ми кажете д-р Стефан Пепеланов дали работи със ЗК или е само частен прием.
Скоро ще ставам майка и си търся лекар в района на военна болница и Гранда. Ще съм Ви благодарна ако препоръчате някой свестен работещ с касата Simple Smile

# 181
  • Мнения: 5 173
Записвам се, че в последно време не съм доволна от ЛЛ на дъщеря ми.
Ако е в извън работно време никога не си вдига телефона, има и др, но не ми се пише с подробности.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 40 853
Здравейте,
Търся педиатър, който по възможност да е хомеопат (но не боаронски), да работи със здравната каса и по възможност да се намира в район Северен или Централен. Ще ми се да не ми тъпчат детето с антибиотици за щяло и нещяло, но не отричам тяхната нужда в никакъв случай.

Прочетох няколко теми, но като че ли за район Северен няма много педиатри.

Моля за мнение за д-р Иван Мумджиев от ДКЦ II. Има ли мами ходили при него? В случай че не успея да намеря хомеопат, може би при него ще запиша детето...
hahaha  ти ме разсмя сериозно...Такова животно НЯМА!!!!

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
 Joy Joy Joy

sylver666, ако намериш, драсни два реда на лични..и аз търся...от бая време....Simple Smile))

# 184
  • Мнения: 1
Искам да си сменя джипито, по възможност да е в Кичука или в близост до квартала, но може да ми препоръчате и някой от МБАЛ "Св. Георги"  (ВМИ)... Да дава направление, да не мрънка за най - малкото - защото ми писна да се държи моя все едно не съм човек и после ще ми разправят за хуманност -_- и да предписва качествени продукти, защото моя каквото и да ми предпише ми се усложнява заболяването и няма ефект. Преминах вече на самолечение при не толкова сериозни настинки (принципно не е редно, но в случая си помагам повече отколкото той на мен) ходя при него само за направления, а той си ги стиска и тях за пенсионерите...  баба ми от 10 години не беше ходила на доктор, нещо не се чувстваше добре и я болеше гърба (явно нещо се беше прищипала) 1-во той не и направи профилактичен преглед и мина с думите " абе и мен ме боли, купи си спирт и да те масажират"... а майка ми със сътресение я нахока, че е била на работа, а не е отишла веднага ( тя е учителка и са я ударили в главата с баскетболна топка доста силно и той ще и каже да си зареже децата? Той ли ще ги гледа? ).. абе въобще не съм доволна, беше ни препоръчан, добре си вършеше работата, а сега гледа и да не работи.. по 2-3 часа сутрин и 1-2 часа вечер го замества една докторка, която не е лоша, но понеже са заедно бих предпочела да се махна ... нямам думи просто, това е безобразие!

# 185
  • Мнения: 2
Здравейте, мамита! Търсим си педиатър в района на Понеделник пазара. Двуомя се между д-р Трифонов, Заимова и Пепеланов. Някой има ли мнение за тях?

# 186
  • Мнения: 140
Привет, дали някой може да препоръча педиатър в региона на Ресторант Стадиона или на близо. Писах в една друга тема за Пловдив, но после видях тази и май по-правилното място да си задам въпроса.

Търся педиатър, който няма да ме тормози да слагам всички ваксини на куп, ще мога да ги разсрочвам, както се беше изразила една друга майка "да има гъвкаво отношение за ваксините".

Ако работи с хомеопатия ще е страхотно.

Ако е възможно да си вдига телефона през уикендите и вечер и евентуално да е склонен на домашни посещения.

И ако може да е в частен кабинет, а не в поликлиника и да работи с касата, ще е просто идеален.

Освен това се интересувам от добър ендокринолог, гинеколог, хомеопати-класически.

Благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 40 853
Само да ти кажа,че ако педиатърът изписва хомеопатия,тя няма да е Класическа...т.е. както е редно - едно лекарство в течна форма.Класическите хомеопати не са лекари.Но има доста ЛЛ,които карат бърз курс на Боарон и предписват гранули навред.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Само да ти кажа,че ако педиатърът изписва хомеопатия,тя няма да е Класическа...т.е. както е редно - едно лекарство в течна форма.Класическите хомеопати не са лекари.Но има доста ЛЛ,които карат бърз курс на Боарон и предписват гранули навред.

mystic woman, има и лекари - класически хомеопати, ама май в Пловдив няма такива...Simple Smile
Иначе съм съгласна, че няма ЛЛ - класически хомеопати.

# 189
  • Мнения: 140
Лекарката, която ползваме в момента е изкарала боаронски курс и като цяло лекува по стандартна схема с гранулки и други лекарства, които са приготвени по хомеопатична схема. Само че това е в София, където живеем в момента, а ни предстои да се преместим в Пловдив и ми трябва личен лекар, който не изписва антибиотици за добър ден.

Класически хомеопат съм ползвала по един повод за сина ми, обаче не се получиха нещата и предвид факта, че ще се местим, втори опит с него няма да правя. Не знам дали изобщо бих ползвала класически хомеопат, но това е друга тема.

Като цяло ми се иска да намеря читав педиатър, без склонност към антибиотици за едната хрема. А за бебе N 2, което е на път да не ме притиска за ваксините, да мога да ги разсрочвам във времето и т.н.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 40 853
Бени,така е...в Пловдив са зле отвсякъде  Tired

Капризче,ако намериш читав и да е благосклонен към ваксинирането,пиши и на мен! Wink Да не те стряскам,ама това си е Мисията Нвъзможна  Crazy
Все пак успех!

# 191
  • Мнения: 56
Не мисля , че някой може да те насилва за ваксините ние сме на 6м и сме още само на 1 прием от тетраксин и синфлорикс и никога не ги бием двете заедно това беше мое искане .... няма как да ми откаже ..все пак детето си е мое ...

# 192
  • Мнения: 140
Не мисля , че някой може да те насилва за ваксините ние сме на 6м и сме още само на 1 прием от тетраксин и синфлорикс и никога не ги бием двете заедно това беше мое искане .... няма как да ми откаже ..все пак детето си е мое ...

А кой е твоя педиатър? Къде се намира и препоръчваш ли го като цяло?

Веднъж Никола беше болен при майка ми и тя го води при една лекарка: д-р Грозданова-Щербин. Аз също го водих след това на контролен, не беше зле като цяло, поне не изглеждаше настоятелна да му набута антибиотик. Някой има ли отзиви за нея?

# 193
  • Мнения: 173
Ние сме при д-р Смирнова. Добра жена е,не насилва за нищо. Винаги ми дава направления за всичко,което искам и то чисто по моу усмотрение.  Нормален лекър. Това за Пловдив военна болница. Иначе за пепеланов-аз при ниго съм пораснала. Добър е но работи само частно вече и в селената

# 194
  • Мнения: 5 173
При Смирнова не се ли чака много? ММ и свекърите са при нея и за една проста настинка чака около 2 часа за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт