Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 394
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 45
Цитат на: Desika
Д-р Бранимир Градинаров
Горещо го препоръчвам на всички бъдещи мами и не само.. Аз бях при него на частна консултация и после той си ме изражда. Изключително доволна съм. Не ме остави за 1 минута сама. Освен това и акушерката и сестрата му са страхотни. Работи в Окръжна болница - етаж 3 , кабинет 309. Телефон за връзка /личен/ 0888/950494  Flutter

Аз също съм страшно  доволна от д-р Градинаров, и на консултации бях при него и родих при него, през цялото време беше неотлъчно до мен. Ако ми се наложи пак при него ще родя, препоръчвам го на всички! newsm10

# 46
  • Мнения: 573
Здравей,аз също съм се насочила да раждам живот и здраве август месец при него.Били ми дала повече подробна информация как протича раждането при него ,кога започна да ходиш на преглед при него ,цена за раждане.Ще ти бъда много благодарна. Praynig

# 47
  • Мнения: 5 622
Цитат на: neili
Здравейте! Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Яков и има информация за него? Знам само, че кабинетът му е до Пикадили-Чаталджа.
Благодаря на всички предварително!

Д-р Яков има частна клиника-Майчин дом.Не знам дали още го има частния му кабинет,но дефакто за какво му е?
Телефон на клиниката:33 20 00
Освен него,в клиниката работят и други добри лекари.За всички ще чуеш само добри(или почти само добри) отзиви.
И аз съм раждала там,много съм доволна

# 48
  • Мнения: 311
Аз раждах в Окръжна болница без предварителна уговорка.Много съм доволна от отношението на персонала.Всички акушерки са изключително мили.Има само един проблем:влезеш ли -няма излизане.Вратата е постоянно заключена и евентуално ако на старшата и скимне,че днес ще си остане тази врата заключена,нямаш никакъв шанс.Единствено от лекарите д-р Тодорова ми направи по-лошо впечатление. smile3511
Така,че ако искате разходки и свиждания не ходете в Окръжна. #2gunfire

# 49
  • Мнения: 318
Здравейте!! Искам и аз да се включа с едно въпросче. Преди 3 месеца направих спонтанен аборт в 14 г.с. и сега ми се иска преди да започнем бебеправенето да отида на един профилактичен преглед, но много се колебая къде да го направя.  newsm78, последно ходих в "майчин дом" при доктор Бейлерян, и определено ми хареса начина по който се отнесе с мен и ми обърна внимание, обаче не знам дали мога да и се доверя. Моля ако някой е посещавал тази елкарка да си даде мнението..благодаря предварително  bouquet

# 50
zdraveite, iskam da popitam za otzivi i kontakti na dr. Drenska? Hodila sym pri neq v Okryjna bolnica, znam, 4e ima 4asten kabinet, no ne znma kyde e! 6te sym vi blagodarna za vsqkakva informaciq  Wink

# 51
  • Мнения: 832
Аз бих искала да попитам за мнението ви за д-р Сариев.Работи в Майчин дом.Някой ходил ли е при него?

# 52
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
не мога да ти кажа нищо за д-р Сариев като специалист, ходих да видя в МД каква е обстановката и случайно попаднах на него, много беше внимателен и любезен, после реших да се насоча към АГ и затова не продължих при него. като влязох в кабинета ми се стори много познат, а с нищо не можех да го свържа, после се сетих че съм гледала някакво медицинско предаване по МСат, което го водеше той. ако си решила точно МД мисля че той е добър вариант за лекар.успех!!!

# 53
  • Мнения: 171
Аз мога да те уверя, че избора ти за д-р Сариев е правилен. Във Варна съм ходила досега при доц. Маркова, при д-р Александров и при д-р Сариев. Отскоро съм при д-р Сариев и съм изключително доволна.  Надявам се да успее да разреши проблема ми , засега е на правилен път Simple Smile Simple Smile Simple Smile Така че с 2 ръце гласувам за него  newsm18. Успех !!!

# 54
  • Мнения: 4 187
Цитат на: neili
Здравейте! Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Яков и има информация за него? Знам само, че кабинетът му е до Пикадили-Чаталджа.
Благодаря на всички предварително!
Д-р Яков има частна клиника-Майчин дом.Не знам дали още го има частния му кабинет,но дефакто за какво му е?
Телефон на клиниката:33 20 00
Освен него,в клиниката работят и други добри лекари.За всички ще чуеш само добри(или почти само добри) отзиви.
И аз съм раждала там,много съм доволна


Клиниката не е на Д-р Яков! Той е само управител! Може да е добър специалист, но това в последно време не се вижда! Парите доста са размътили мозъка му за съжаление!

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 23:07 от star

# 55
  • Мнения: 3 595
Всъщност има процентно участие и доколкото разбрах ще има втора клиника, която ще е с предимно негов дял. Може и да не е много по обясненията, ама човека си разбира от работата. Доста бебета на познати изроди и с всички беше много внимателен. Освен това ходи по стаите и проверява дали всичко е наред и дали някой има нужда от нещо. Кой друг го прави?

# 56
  • Мнения: 1 033
Момичета, аз пуснах едно запитване в здравния форум, но никой не се е отзовал с мнение. Аз ходя при доктор Тонева (в градска) за ЖК и за пускане  на изследванията през Здравната каса. Не съм чувала отзиви за нея абсолютно никакви. Иначе за 3те ходения до момента е доста мила и отзивчива. А много се надявам да раждам при д-р Георги Георгиев (АГ). Скоро трябва да отида да му припомня за себе сив  частния му кабинет:)
Та, ако някой може да ми каже впечатления за някой от двамата, ще съм много благодарна.

# 57
  • Мнения: 3 595
Братовчедката на мъжа ми ражда при д-р Георгиев и каза, че би го препоръчала на всеки. Раждането беше леко и и обърна много внимание - преди, по време на и след това. Преди това беше ходила в частния му кабинет. За парите не и поиска абсолютно нищо за раждането...по тяхна инициатива те после му занесоха скромен подарък, какъвто можаха да си позволят...просто от уважение.

# 58
  • Мнения: 3 042
Къде му е частния кабинет на д-р Георгиев? Преди да не е преглеждал във "Вега"?

# 59
  • Мнения: 3 595
Тя като ражда беше на някаква улица Ивайло, доколкото помня, ама сега къде е незнам честно казано. Сестра ми роди преди 4 месеца и я следеше Тодорова от Вега. Там имаше още само една жена, т.е. със сигурност сега Георгиев не е там.

Общи условия

Активация на акаунт