Понякога оставате ли без нерви?

  • 6 900
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 053
Ами да,и аз имам такива моменти.То кой ли няма.Ми обаждам се на приятелка,за да споделя какво ме ядосва и ми олеква.

# 16
  • Мнения: 251
Мда, често ми се случва. Рева, крещя и така до другия път  Crazy  Tired

за съжаление и аз съм така. и най- чест преди цикъл...  Rolling Eyes
или след поредната безсънна нощ...
Колко познато ми звучи... Laughing

# 17
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Не знам аз ли съм сбъркана нещо ама никога не се е случило да се ядосам на детето  newsm78 Ядосвам за други неща, но никога не си изпускам нервите пред малкия.

# 18
  • Мнения: 1
Na vseki se slu4va  4ovek ponqkoga i ot nai malkoto se iznervq no ne trqbva da izbuxva za vsi4ko.

# 19
  • Мнения: 399
Не знам аз ли съм сбъркана нещо ама никога не се е случило да се ядосам на детето  newsm78 Ядосвам за други неща, но никога не си изпускам нервите пред малкия.
Ще се случи,не бой се! Mr. Green Wink Peace

# 20
  • софия
  • Мнения: 2 140
Напоследък често ми се случва да остана без нерви. #Cussing out
Но гледам да се контролирам.То детето нищо неразбира и да му се
скарам,какво от това.Най-много мога да го разрева и да стане още
по-зле положението.

# 21
  • Мнения: 1 305
Все по често ми се случва да се изнервям. Много странични неща ме изнервят а не  детето, и гледам да не си го изкарвам на нея като не е виновна.
Но когато малката се лигави или инати и ме изнерви, гледам първо да преброя до 10 и тогава да взимам решение.

# 22
  • Мнения: 405
Направо ми идва да  smile3511 Banghead. Понякога си изпускам нервите и мъжа ми ми напомня да не викам, щото малкия се плаши Embarassed. , но е много трудно!  Случвало се е да броя до десет, но и да забравям да броя, или стоя като вкочанена и само си представям как крещя и цялата улица ме чува, чудя се на кой да си го изкарам... Но и полагам големи усилия да се сдържам. Като си знам избухливия характер - имам  напредък!!! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 119
Напоследък много често! Опитвам се да не го показвам пред детето, но не всеки път се получава.

# 24
  • Мнения: 422
Даааааааа 4есто срещано явление-ами повиквам си стабилно така да излезе хубаво ,4е по-лошо да го държиш в себе си Peace

# 25
  • Мнения: 239
Оставам без нерви понякога, то е ясно! Поревавам си, хапвам шоколад ......

# 26
  • Мнения: 2 658
До сега май на малката не съм се ядосала нито веднъж истински. Не zнам как така, zащото иначе съм си направо нервна и иzбухлива  Embarassed . Та с нея не zнам, аz ли съм, не съм ли  Whistling Както и да е, време има да се случи.. А иначе, както писаха доста мами с по-големи деца, често го отнася големия  Tired И тогава, поне в повечето случаи, наистина не мога да се понасям после... Защо така става не zнам... Мааалко (но недостатъчно  Wink ) ме успокоява това, че виждам, че не съм сама.. Ама какво от това де  Whistling

# 27
  • Мнения: 1 677
Скъпи майки,как овладявате ситуацията,когато нервите ви не издържат и ви иде да се разревете,развикате или ударите нещо?Напоследък много съм се изнервила,а бебето вече е на почти 5 месеца и мисля,че е късно за следродилна депресия newsm78.И така,какво правите за да не си изкарате яда на малкия човек,който най-много обичате?
Май ти е още раничко да си толкова изнервена, детенцето ти е все пак на пет месеца. Ако сега се изнервяш - не знам как ще се справиш, когато детенцето ти попорасне. Трябва да намериш начин да се владееш, не знам какво би ти помогнало лично на теб - спорт, почивка, минутки само за теб, малоко помощ в домакинството или в грижите за детенцето. Успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 9 814
Понякога съм ужасно изнервена, особено, когато прекарвам почти целия ден у дома и с децата само обикаляме от стая в стая и вече се чудим какво да правим и с какво да се забавляваме.
А сега се очертават доста такива дни.
Не толкова децата и грижите по тях ме нервят, колкото скуката  Tired

# 29
  • Мнения: 2 447
Че има ли човек,който да не остава...Оставам,разбира се,къде по-често,къде по-рядко.Поняко го отнася малкия...Понякога успявам, да се сдържа...В повечето случаи викам,докато ми олекне

Общи условия

Активация на акаунт