Детски компютър на български език

  • 8 088
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 923
Получих новата брошура на "Метро",валидна от 19.11.2009г. и в нея има компютър с 30 програми на бълг.език/8 езикови,10 математически,4 музикални,5 логически,3 общообразователни/Пише за деца от 3 до 6 години.цената му е 44.39лв. с ДДС.Незнам на кое издателство е,жълт на цвят,името му е"Моят откривател"
Как изглежда, прилича ли на истински?

# 16
  • София
  • Мнения: 346
Ето,сканирах го,но вече малката е поизмачкала брошурата:

# 17
  • Мнения: 6 923
Благодаря ти Hug

# 18
  • Мнения: 2 309
Тамън този награбих и аз от Метро миналата седмица.

# 19
  • София
  • Мнения: 346
Тамън този награбих и аз от Метро миналата седмица.

А на каква цена го взе,че на брошурата пише,че е валидна след 18 или 19 беше?

# 20
  • Мнения: 2 309
Хъх, ми не помня  Rolling Eyes трябва да видя къде е фактурата, ако не съм я хвърлила.

# 21
  • Мнения: 3 336
Здравейте!

И моите диванета са на тема лаптоп, може ли някой да каже кой е по-подходящ от двата вида за 4-годишни деца /още не са навършени/?

Влизах в страницата на Барт, освен разликата в цената на двата, единия е с 10 функции повече, но пък другия като че ли ми се стори с повече игри, които стават за моите. В този с повечето функции преобладават игри с букви, думи, дори таблицата за умножение, много полезно нещо, но моите са малки още за последното, а и не вярвам лаптопите да оцелеят до първи клас Laughing Моля ако някой е проучвал въпроса да пише Praynig

Цената в метро е по-изгодна от цената в сайта на Барт, на този жълтия Peace В сайта обаче има е един лаптоп за 10,90 Shocked Но няма описание и не знам дали освен като вещ-играчка може да се ползва и с образователна цел.

# 22
  • Мнения: 4
Хубав детски компютър видях  в м-н Молчовци в кв. Слатина с 50 програми, на Български и Английски език, писане , смятане ,игри и др.+това има и адаптор което е много добре,а цената беше между 50 и 60лв.

# 23
  • Мнения: 3 336
Мерси, ще го посетя ако работи в неделя Peace

# 24
  • Мнения: 469
здравейте мами, моля ви да ми разясните, каква е разликата от лаптопчето от новата брошура на метро което струва 120лв и тия които са в другите магазини( търсих в гугал на живо не съм виждала) но са към 50 -60 лв, в метро  са с батерии а из сайтовете са  с адаптор, тогава защо в в метро е с двойна цена, само заради двата езика  : испански и английски ли е толкова скъп? не са ми ясни тия неща а искам да взема на мъника си, моля ви да ми помогнете

# 25
  • Мнения: 2 099
здравейте мами, моля ви да ми разясните, каква е разликата от лаптопчето от новата брошура на метро което струва 120лв и тия които са в другите магазини( търсих в гугал на живо не съм виждала) но са към 50 -60 лв, в метро  са с батерии а из сайтовете са  с адаптор, тогава защо в в метро е с двойна цена, само заради двата езика  : испански и английски ли е толкова скъп? не са ми ясни тия неща а искам да взема на мъника си, моля ви да ми помогнете

Свекърва ми купи на малката този лаптоп за Коледа, още не сме го пробвали, но според описанията на кутията неговите ф-ии-240 на брой са много повече от на останалите, има 3 езика- англ., исп. и български, може да записваш файлове и да свързваш флашка към него и е за деца над 7 годишна възраст. Ние сме доста по-малки, но Вики и с нашият комп. в къщи вече се справя отлично. Повече отзиви ще имам след Коледа.  Hug

# 26
  • Мнения: 469
здравейте мами, моля ви да ми разясните, каква е разликата от лаптопчето от новата брошура на метро което струва 120лв и тия които са в другите магазини( търсих в гугал на живо не съм виждала) но са към 50 -60 лв, в метро  са с батерии а из сайтовете са  с адаптор, тогава защо в в метро е с двойна цена, само заради двата езика  : испански и английски ли е толкова скъп? не са ми ясни тия неща а искам да взема на мъника си, моля ви да ми помогнете

Свекърва ми купи на малката този лаптоп за Коледа, още не сме го пробвали, но според описанията на кутията неговите ф-ии-240 на брой са много повече от на останалите, има 3 езика- англ., исп. и български, може да записваш файлове и да свързваш флашка към него и е за деца над 7 годишна възраст. Ние сме доста по-малки, но Вики и с нашият комп. в къщи вече се справя отлично. Повече отзиви ще имам след Коледа.  Hug

ок мила благодаря и ние сме на 3г но искам да му купя пък акоще по нататък да го извадя

# 27
  • Мнения: 417
Момичета, благодаря на всички! Купих говорещия лаптоп -Откривател на бълг. език от Метро за 60лв., но не този жълтия а черно-червения. Не мога да дам линк, защото за каталога на метро искат регистрация на картата, а аз нямам.
Благодаря на всички за отзивите!

# 28
  • Мнения: 4
Поне 5-6 видя компютри има в Магазин Малчугани срещу зала Универсиада. В сайта им има този на български език. Цените са много добри.

Общи условия

Активация на акаунт