Жената Лъв - 8-ма част

  • 15 162
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 999
Ами то моето лИбе обикновено когато не е на работа спи доста до късничко (кат например до един следобед), но днес моето главоболие дето ме дигна в 4 часа, към 6.30 успя и него да го събуди понеже аз само сумтях и ръмжах. Пробва се нещо да ме гуши да ме успокоява и като видя, че работата е натопорчена взе, че станА и се инсталира в кухнята да пие кафенце. Така освободи нашата стая да я почистя.

Много ме дразни спането до такива безумни часове. Но... то си е малко мързеливичко, разбрахме се вече.
Просто като се разбеснея... и той изглежда в съня си е усетил, че не е добре да продължава да спи.
Сега съм ок. Аналгинче, закусих и... Grinning

# 646
  • Мнения: 699
А добър Ви ден!

Вие хич не си поплювате, пишете-бришете, спирка нямате. Толкова неща са се случили. Поизпуснала съм. Трябва записки да си водя, защото задължително ще забравя нещо.

Поли, съжалявам мила, но ти си силна и ще бъдеш голяма подкрепа на мъжа и децата си. Дано детенце го преживее бързо и безболезнено.

Теди, да ти е жива здрава малката калпазанка.

Вени, стискам палци за сестричката ти. Всичко ще е наред, сигурна съм.

Чочо, жив и здрав да е баща ти!

Стефчеееее, кви са тия работи? 4 часа, е*ати.  Другия път да дойдеш и у нас да подредиш.
Моя мъж, все мрънка, че не му се ставало в 6,30, а иска все да е 6,50 (като, че не е едно и също) и аз се съгласявам и накрая кво става нашия буден от 6 ч. и се върти и не може да се наспи, пък аз си спя до 6,50ч. Но пък го тормозя да прави храната за офиса за мен и него и закуската на детето, защото на мен времето не ми стига.

Уф, и нас ни гепна кризата, сега искат да ни намалят раб. време на 6 ч. съответно и заплатите, започнаха със съкращенията. Абе не е истина просто, така ми се е свило сърчицето. Стискайте палци до НГ да сме по-добре и да работим.

Оплаках се, а сега ви пожелавам Хубав ден.

# 647
  • Мнения: 3 999
 smile3507 Свежо е да станеш в 4 ама само до към 12 е свежестта.

Hayasy, и мен все от това ме е страх. Понякога просто такова шубе ме тресе, че не е истина

# 648
  • Мнения: 9 776
Добър ден и от мен Hug!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА  bouquet! МНОГО КЪСМЕТ ДА ВИ НОСИ ТОВА ХУБАВО БЪЛГАРСКО ИМЕ Hug!

Детето на моя приятелка е рожденник днес, но не се казва Димитър, а Данаил. Ще трябва да и звънна после.

Джуджанко, Hug!
И дано кризата ви подмине Hug! Ще стискам палци.

Венче, връщам ти жеста Laughing. Тази сутрин сготвих картофи със сметана bowuu. Стана голяма вкусотия Heart Eyes. За асортимент отгоре положих няколко пилешки крилца Crazy.

Стефче, Жу, бързичко да ви минава дискомфорта, че много гадно така Sick. И Стеф, не се оплаквай от ходенето малко пеша сутрин Naughty. Ей ти на движение и една лека физ зарядка Laughing.

Малкият заспа на стола /пак Mr. Green/, та се чудя дали да не полегна и аз
 newsm78. Стефче, кво ще кажеш?

А, и днес ми доставиха две пратчици от Ларедут Crazy.

# 649
  • Мнения: 3 999
Polin, под одеалцето пак, а? На топличко... Twisted Evil

А с токчета ли физзарядка да правя бре? Тц. Не ща. Иначе много ходя пеш, но не и с токчетата за работа. Аз се дикидисвам като за работа, бре. Да не мислиш, че чак пък толкова го давам неглеже. Горе-долу кипря се.  newsm03 Нищо, че любимото ми облекло е анцугът. Laughing

# 650
  • Мнения: 737
Добър ден на всички!
Преди малко се прибрах, ходих по задачки.
Честит Имен Ден на всички именяци  bouquet
Пол. дай да видим какво си си получила. Трябва някой ден да ми обясниш за този Ларедут, че хич не ми е ясно, а един ден тръгнах да чета, четох, четох нищо не разбрах  Embarassed
Аз отивам да мятам боба  Hug

# 651
  • Мнения: 9 776
.... Аз се дикидисвам като за работа, бре. Да не мислиш, че чак пък толкова го давам неглеже. Горе-долу кипря се.  newsm03

Аааа, не съм си и помисляла Naughty. Оня твоичкия ще те пусне ли неглиже да излезеш от вас Laughing? Едва ли, като си ни писала как държи на тез неща Laughing.
Отивам на топличко под одеалцето Wink.

Норче, ша спА бе, душа, ooooh!...Пратките се състоят от две пижамки за дребния, една за каката, една дудунка .....за....мен, или за каката newsm78, или за който свари, една блузка за дребния, един панталон за каката и едни дънки за племенницата ми с тенденция да са за РД другия месец и една чанта дамска и една детска раничка като подаръци. Като решиш нещо, шА ти обяснявам тогаз Blush.

# 652
  • Мнения: 699
Абе голяма съм заспа, ама и никой не ме корегира.  

Май на Тедико синчето беше рожденик, а на Дидианчето щерката. Както и да е да са здрави децата само.

Тук едни манджи въртите майко мила. Аз обещах на Вени рецптата за ориза с праз и след малко ще я напиша.

Боба ще взема и аз да го пробвам, но събота или неделя. В събота правих една торта, но не стигнах да я снимам, не че имаше много вид за снимка. Но е супер лесна и бърза и за изненадващи гости е идеална. Прави се точно за 10 мин. и след това 2 ч в хладилника. А може да се импровизира с нея мнооооооооооого.
Поли, имам една приятелка с момченце, колкото мойто е, бременни бяхме заедно и родихме през 5 дни. И нейното така заспива, където го свари съня. А мойто диване ако не е в кревата си няма заспиване. От както стана на 8-9 м. само там спи. Въртяла съм с часове с количката белким се умори и заспи. ТЦ.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора  и това е без да съм писала рецептите.

# 653
  • Мнения: 3 999
Гледам, гледам... пак сме обичайните заподозрени тука.

Аз от Ла Редут никога нищо не съм вземала. Но аз пък се валям много в Продавалника. Ако знаете как се смях един ден. Пише ми на скайпа едно момиче, от което бях купувала няколко неща. Питаме кое, как що. И дали вървят нещата ми в Продавалника. Ха. "Ами че то какво да върви - я питам - аз нищо не продавам? Аз само купувам." Много обичам да си спестявам пари от някои неща чрез тоя сайт. така се отпускам за нещо и след това компенсирам като давам минимално за други неща. Ей тоя месец пак ще се озоря заради шкафчето дето ще го поръчам. Моя каквото и да му покажа на снимка от там все не харесва. Е па то не може всичко да е само скъпотии.

Hayasy, една чисто професионална подпитка... Абе зОщУ да сте зле вие като то нали винаги има държавни субсидии дет се отпускат за изграждане на пътища? Или бъркам нещо. сакън, такива като вас трябва да се държат на повърхността, че инак и ние ще изкапем.

# 654
  • Мнения: 9 776
Джуджанко, една мама преди малко ми писа на лични, че като ми видяла аватара, та се сетила, че имат същото столче като нашто и нейният човек заспивал по същия начин редовно там. Та си помислихме, че е нещо от стола Thinking.
Дай да видим таз торта, че имам нужда от промяна Rolling Eyes.

# 655
  • Мнения: 737
не мога да намеря боба, къде беше?!!! Thinking

# 656
  • Мнения: 9 776
не мога да намеря боба, къде беше?!!! Thinking

Ей ти на самоцитат Laughing:

Венче, за боба.
Смених му три води както обикновено правя и го прехвърлих в гювеча. Не съм го варила кой знае колко предварително. Колкото да заври водата, сменям и така три пъти. Върху боба налях малко домати от консерва, 1 лъжица червен пипер и 1-2 л. брашно поръсих. 2-3 лъжици олио, джоджен, 1 лъжица сол и малко вода. Водата не извира особено, затова трябва малко, да не стане рядко. Аз затова ръснах и брашно. И слагам гювеча в студена фурна, включвам на 50 градуса. Като ги достигне, печката изключва и вдигам на 100, после на 150 и накрая оставям на 180-190 градуса да се пече. Поне два часа ще оставя гювеча във фурната, а може и три.

Препоръчвам два часа, че моят малко го изпуснах и остана без сос.

# 657
  • Мнения: 3 999
Реа, давай без боб. Таман по-икономично. Това като онова за "тараторът го ядем без краставички щото нямаме мляко"

Е сега пак ще извадите пастите и тортите и разни печени пилешки крилца зафъркАха из темата... та аз ще се оттеглям. Имам само малко салата в хладилника в кухнята и половин кисело мляко, което няма как да изям, защото някой е отвлякъл лъжицата ми и се налага да го ям с вилица. Е те това е такава класика като зачезналия боб на Реа. Та на мене ми зачезнА лъжицата.

# 658
  • Мнения: 2 274
  Реа, най-лесно ще го намериш като погледнеш последните писания на Поли!
  Нayasy, на Теди баткото е именик, а на Дидиана щерката беше рожденичка  Mr. Green!
  Аз готвих картофена крем супа за децата днес. малко да разтоварим, че свекъра като си дойде утре и пак само месища ще готвя.
  Да се оплача! Моите неща в Продавалника хич не вървят. Чудя се на кого да го дам тъпото столче за кола. Никой, представете си, не иска столче на Чико за 30 лв  Rolling Eyes. Мислех си, че е криза и все някой ще го пожелае, ама не би  Thinking.
   Инак от Редута и аз много пазаря. Сега чакам намаленията, та пак да снабдя децата с туй-онуй Simple Smile. на мъжО купих едни панталони миналата година. Не знам какво съм мерила, но се оказаха за мъж 1,90 и отгоре и поне 150 кила  Mr. Green/пък моя едва връзва 1,70 и 80 кила/.
   Стеф, разбий го с вилицата и го изпий  Peace.

# 659
  • Мнения: 9 776
Аз от Ларедута само за децата пазаря. За мене нищо не харесвам, пък за мъжа ми е скъпо, щото е голям Laughing.
Стефче, пращай ме да спя, моля, щото тез девойки тука не ме оставят #Cussing out...

Общи условия

Активация на акаунт