Магнезий, приеман по време на бременността и много ревливо бебе

  • 5 043
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте.
Отдавна се чудя дали случайно има връзка между многото магнезиеви препарати и нош-па, приемани по време на бременността и това, че бебето е много ревливо. Имам наблюдение на три такива бебета /вече са поотраснали Simple Smile/. Има ли сред майките, пили магнерод, магнерич и т.н. такива с много спокойни и спящи бебета Simple Smile?

# 1
  • Мнения: 9 814
Почти от началото на бременността си до края приемах магнезиеви препарати и но-шпа.
Мога да се похваля с бебе, което плаче повече от рядко. Има дни, в които дори не й чувам гласа, освен под формата на смях.
Голямато ми дете беше същото. С първата си бременност не съм пила лекарства.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Сина ми също не е ревливо бебе - пила съм магнерич/магнерот почти през цялата бременност.
Дъщеря ми като че ли повече плачеше, но при нея периода на коликите беше много тежък и продължителен - с нея съм пила само витамини.
Не мисля, че има връзка.

# 3
  • Мнения: 96
Пила съм магнерот и но-шпа през цялата си бременност. Нямаме безсънна нощ с дъщеря ми - от новородена си спи през цялата нощ, будеше се само за хранене.

Няма връзка Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 175
и аз не мисля, че има някаква връзка.

# 5
  • Мнения: 20
Благодаря, явно наистина няма връзка! Направи ви завиждам   Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 090
Наистина няма връзка Peace,и аз съм от пилите магнерич и но-шпа,и се радвам на изключително спокойно бебе,пупу fingerscrossed
Баткото ми беше разказал играта обаче преди 3 години Crazy ooooh!,без да съм пила тези препарати Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 924
Нищо не съм пила през бременността , имам две мега-хипер-юбер ревливи разбойничета Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 804
Само с голямата не пих магнерич и но шпа-но,пък тя беше звяр  Mr. Green .С дребната пиех от самото начало-но,пък беше бебе мечта,по цяла нощ спеше. bowuu

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не мисля,че има някаква зависимост.Не съм пила и двата пъти-не са били от ревливите.

# 10
  • Мнения: 2 478
Пих Магнерот поне 2 месеца, синът ми беше спокойно бебе. 

# 11
  • Мнения: 1 567
Отдавна се чудя дали случайно има връзка между многото магнезиеви препарати и нош-па, приемани по време на бременността и това, че бебето е много ревливо.

Съмнявам се. Имах рискова бременност. Пих... какво ли не и нош-па ...Малката беше едно спокойно бебе...

Според мен търсете другаде причината за ревливото бебе.... а не в магнезия...

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Има ли сред майките, пили магнерод, магнерич и т.н. такива с много спокойни и спящи бебета Simple Smile?

Има, има- ей ме на.
Пих магнерич отооколо 5 месец някъде, а във втори- трети- но-шпа.
Бебето ми е изключително кротко и усмихнато. Спящо непробудно през нощта без да се буди от първия месец още.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля, че няма връзка.
Пих Магнерот почти от самото начало, такова поспаливо същество друго не познавам.  Laughing Спи по цяла нощ от третата си седмица. В будно състояние пък е изключително спокоен.

# 14
  • Мнения: 1 512
Приемах магнезиев препарат почти до края на бременноста си и дъщеря ми като бебе се късаше от рев,спеше по около 30 минути и следваха часове на бодърствуване придружени с реване и много нерви от моя страна.И към настоящия момент не е от кротките и поспаливи деца,но не мисля, че това има нещо общо с това,че съм приемала магнезиев препарат.

Общи условия

Активация на акаунт