Слънце пекне, сняг вали - юлчето ще се кали (тема 132)

  • 22 744
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 285
Ех Дуци, отивате си  Mr. Green. Честито, още много десетилетия да се слушате.

И Маги крещи, тръшкането попремина като че ли. Не става да я разсейвам, науми ли си нещо, слага тапите в ушите и нищо не може да я отклони.

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 09:42 от Elika

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Дуцка, щастие и любов, мила, още 5 пъти по толкова поне Hug И още - разум, здрави нерви и здрав кръст на Милан Mr. Green

Знаех си, че не съм се минала само аз с гаджето от гимназията hahaha

# 32
  • Мнения: 66
Дуци ,честито и от мен!Още дълги години да сте като гаджета.Снимката ти така ме разсмя,че както държах малкия и двамата щяхме да паднем от стола  hahaha . Очаквах да видя някоя семейна снимка.
Разгледах всички снимки-Яна,Донито и семейството и,Лора са много хубави  Heart Eyes .
За тръшкането-Кики от около две седмици ми прилага тоя номер и сега като ви чета малко се поуспокоявам,че явно е период,който ще отмине.
Малко не по темите,които разискваме,но да ви питам-чайове от какви билки може да даваме на дребосъците?
Парното и ние го запалихме преди две вечери-голям рахат.Нашето е на дърва,малко мизерийка става,но пък сме на топло.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 252
За глезотията - да, и при нас се започна. Не се тръшка, но крещи Shocked Ама как пищиииии ooooh!

При теб е 2 от 3, а при нас и трите.  ooooh!

Калинка, много готино, нали Grinning Всички ахкат и охкат и викат искам и аз Mr. Green

 smile3521 ООО, избихме рибата!  Joy  Татко й не беше очарован много, прекалено му било.  Mr. Green Ако само предполага какво го чака...  Mr. Green

Дуци, честит празник!

# 34
  • София
  • Мнения: 334
Калинка, много готино, нали Grinning Всички ахкат и охкат и викат искам и аз Mr. Green

 smile3521 ООО, избихме рибата!  Joy  Татко й не беше очарован много, прекалено му било.  Mr. Green Ако само предполага какво го чака...  Mr. Green
И за него ли ще има пачка?  Mr. Green
Много сте хубави на снимките!

Lucia, педиатърката ми е препоръчвала чай от шипки, когато Дарина е била болна. Чудя се за мента и джоджен, но не съм сигурна. Предполагам, става и лайка и изобщо тези билки, които слагат в бебешките чайове.

Дени, сега какво? Антибиотик, капки? Пак добре, че вече знаете от какво е. Оттук нататък само към подобрение и оздравяване да вървят нещата  Hug

Белинда, и моето диване на моменти пищи. Ама така, че ме оглушава и ме заболяват чак ушите  Tired Добре, че напоследък не го е правила, дано си е позабравила тази магаийка.

Дуциnewsm51

# 35
  • Мнения: 69
Дуц, честито!   bouquet

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 252
Калинка, много готино, нали Grinning Всички ахкат и охкат и викат искам и аз Mr. Green

 smile3521 ООО, избихме рибата!  Joy  Татко й не беше очарован много, прекалено му било.  Mr. Green Ако само предполага какво го чака...  Mr. Green
И за него ли ще има пачка?  Mr. Green
Много сте хубави на снимките!

 smile3532 Представяш ли си

# 37
  • Мнения: 6 898
Мъжът ми отдавна ме кара да измисля тутута за момченца Laughing
Лора е много сладка Grinning

Дуци, честито, наистина си отивате, още дълго време да сте заедно Grinning

Лили вчера плака много и ми изкара акъла, но май единият кътник е пробил.

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 220
Дуци, честит празник!  bouquet Още дълги години да се обичате и уважавате!
Снимката и мен ме разсмя.
За тръшкането и аз в къщи го оставам, а навън го баламосвам с нещо. Лошото е, че иска да ляга на земята, а вече е студено Mr. Green
Джули, аз имам книжка от 11 клас, но почти не бях карала. Мъжа ми нямаше до преди 2 год. въпреки, че работи в Автосервиз и разбира от коли. Аз все му мърморех да си купим кола и да карам аз, не искаше. Накрая след като забременях не знам как се реши, изкара книжка и веднага купи кола Peace Сега иска да купува и на мен Peace
Снимките на Донка и семейството и, на Лора и на Яна са много хубави! Hug
Вдички болнички бързо да оздравяват Flowers Four Leaf Clover


# 39
  • Мнения: 790
Пак много болни  Sad

Дени, дано бързо му мине. Измъчи се милото.

Бързо оздравяване и на другите болнички.

Пак тежка нощ и ние изкарахме. Играхме си между 2-3. После баща й я разнася 1 час докато заспи и накрая задрямал той докато я носи и се спряха в телевизора, та се събудил. Ама вика "не я ударих много", пък и тя не се разплака  ooooh! Горкия ми мъж. Смятам да махам вече превръзката да помагам, че ужас.

Много хубави снимки. Лора е много шарена  Heart Eyes

Дуци, честито! Още дълги години заедно и влюбени  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 199
Дуци, честита годишнина. Живи и здрави и с много любов и приятелство.
Дени, почвайте си лечението, че много се проточи вече. Поне имате диагноза.
Донка, малкият прилича и на татко си, освен на тебе. За пръв път го показваш на снимка, та едва сега се вижда приликата и с него.
Днес изписват дъртото зло от болницата. Отказах да отида. Няма да обиждам интелигентността им, като не им дам възможност да се справят сами. Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 790
Днес изписват дъртото зло от болницата. Отказах да отида. Няма да обиждам интелигентността им, като не им дам възможност да се справят сами. Crossing Arms

 Joy Браво Ра, точно така!

Сисони, как се смяхме с марто на клипчето на Никол, дето заспива в гърнето  hahaha

# 42
  • Мнения: 139
Оле, през живота ми /не че е много дълъг, но все пак/ не съм чувала или виждала баща толкова да се грижи за детето си. Много съм горда, че ви познавам!

И ние изкарахме кошмарна нощ /още една поредна/. То не беше носене на ръце, местене в нашето легло, после пак в неговото и така до безкрай  Crazy Вече много съм изморена, а и това студено време направо ми взема здравето. Кога ще дойде лятотооооооо

Честито на Дуци!!! Още дълго време да се обичате, уважавате и понасяте  Mr. Green !!!
Нищо не казахте за срещата в четвъртък, а и снимки не видях  Thinking

# 43
  • Мнения: 2 070
Дуци, весело изкарване на празника и още дълги години разбирателство и да има тръпка!   bouquet

Снимките на всички видях - в нашата тема са най-хубавите, спор няма  Mr. Green

Повечето от билките стават и за децата стига да се пият като запарка - за две-три минути киснати, най-много за пет, да не се пият по сто чая на ден, както и е хубаво да се редуват чайовете, ако не е с лечебна цел разбира се
Може да давате всякакви билки, характерни за региона - мента, маточина, лайка, липа, босилек, бъз, мащерка
Ние ги омешваме в една кутия и правим общ чай от всичко, но аз лично предпочитам да ги пия отделно, за да им усещам вкуса
Готини комбинации като вкус са липа с босилек, маточина с лайка, само бъз и тн

Имаше ли насъбрани някъде снимки на децата с туту-тата, че искам да покажа на Марто и да изберем цветове за Яна и Ели, аз имам идея вече, но той ще ти снима основно и като цяло е по в час с цветовете и контрастите  Crazy

Тая сутрин той каза - сигурно съм единственият мъж в тоя град, който сменя толкова много памперси  Laughing
Кво да правя като му се падат нааканите и да мие чавето след това, аз гледам когато мога да не я вдигам  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 553
Дуци, честита годишнина ! Бъдете много щастливи заедно ! Ама снимката е страхотна !  Laughing А ти си сексиииииииииииии  Mr. Green

Дени, много съжалявам, че Сами пак не е добре  Confused Милото  Hug Все пак имате яснота и ще се вземете адекватни мерки. Дано бързо се оправи !

Белинда  Hug радвам, се че днес си по-добре. Дано вече утре няма и помен от неразположението ти.
Както и всики други болнички - бързо се оправяйте !  Hug

Лорка е голяма сладурка наистина  Heart Eyes
Аз вече изоставам с поръчаката май  Mr. Green
Бухти, как мислиш така както са по-обемисти тутутата, по-добре ли е да са 1 цват или да са в комбинация от няколко  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт