КГБ=Клуб на готините баби - 87

  • 30 511
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 549
Добро утро.
Зиче,бог да прости татко ти.Дано да е отишъл на по -хубави места. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Снощи цяла вечер ми беше на топка стомаха,ще кажеш че съм усещала нещата.Заспах  доста трудно и то чак в 2часа.
Приеми и мойте съболезнования. Cry

# 556
  • Мнения: 8 665
                     Добро утро!
                     Зиче,приеми моите най-искрени съболезнования!Бог да прости баща ти. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

                     Аз съм съгласна с предложението на Мастърче и Мони за отлагане на срещата.Цяла нощ се въртях и честно да си кажа хич не ми се тръгваше в събота каквото и да беше положението.Когато има проблем някак си не ми се ходи никъде.Вярно,че отиваме да се видим,ама при такава ситуация не ми е до срещи.Това е моето мнение , а вие както решите.
                    Аз тръгвам из студа,че пак трябва да обикаляме НОИ и социалните.
                    Лек ден и болните да оздравяват,а другите да не се разболяват.

# 557
  • София
  • Мнения: 1 534
ЗИЧЕ ПРИЕМИ МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :
Бог да го прости татко ти. Flowers Rose Flowers Rose
 При тези обстоятелства,сърце не ми дава да се веселя.
 Нека отложим.
 Да си платим и разноските до тук.с пощенски записи.Зиче достатъчно разходи ще има. Sad

# 558
  • Мнения: 2 203
 Съгласна съм с вас за отмяна на срещата.

Само да се разберем по колко лв трябва да пратим на Зиче.

# 559
  • Мнения: 77
Зиче, Бог да прости баща ти! Моите най-искрени съболезнования!    Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


Момичета, и аз се присъединявам към отлагане на срещата. От уважение и съпричастност към мъката на Зичето.
Както решим,  и времето грипаво!

Приятен ден, на всички!



              Heart Eyes Hug



Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 13:46 от Танита60

# 560
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро!
Зиче,скъпа,приеми моите най искрени съболезнования на теб и цялото ти семейство.
Бог да го прости татко ти!Нека душата му почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 561
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Мила Зиче моите най искрени съболезнования.Мир на праха му,и лека му пръст

# 562
  • Видин
  • Мнения: 961
Зиче, приеми и моите най-искрени съболезнования!
Бог да го прости човека!Мир на душата му! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 563
  • София
  • Мнения: 98
Зиче, бог да прости татко ти  Flowers Rose Flowers Rose

# 564
  • Мнения: 3
Зиче, мила, приеми моите най-искрени съболезнования!
Лека му пръст на татко ти. Нека душата му да почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
И на 100 години да станат родителите ни, винаги е трудно, когато си отидат.
Кураж и сили, миличка. И подкрепяйте много майка ти - сега тя е в най-тежко положение.

Момичета, подкрепям предложението за отмяна на срещата -
наистина сега не е подходящ момент.
Казвайте по колко лева да изпратим на Зиче.

# 565
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821
 Аз съм в час в комп. зала и нещо като че ли ме накара да вляза в нашата тема.
Зиче,моите съболезнования!Лека му пръст на татко ти! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Аз още снощи предложих отмяна на срещата и сега съм съгласна с вас.Но трябва Зиче да каже какво е капарирала,за да съберем парите. Нека оставим срещата за по-спокойно време,та дори да е декември.

И нека някой се обади на Зичето поне утре,че да не остане разочарована - вижте какво пише след моето предложение за отмяна на срещата.Предлагам да е някой по-близък с нея, Мони например. Но да определим кой,а не да се обаждаме всички.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 13:35 от Янче-то

# 566
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Зиче , лека му пръст на баЩа ти. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Приеми наЩе съболезнования.  Cry 

Минах да се обадя , а то.....  ooooh!

Тук е топло , разбрах , че в БГ валяло сняг.  Laughing
А аз се размотавам по гъзовейка и къс ръкав.  Laughing
Тоест с дълъг ръкав съм в момента , блузата е много тъничка , ма ми е жега , та знае ли се.
Свикнах на топло и като чуя за студ , тръпки ме побиват.  Crazy
Другата седмица обеЩаха нет да имам , пък Ще видим.
Е , то Ще се разбере , де.  Mr. Green
Това е за сега от мен.
Хубав ден , момичета и да няма болни , оздравявайте бързо.  Hug Hug Hug

# 567
  • Мнения: 77
Жабче, здравей мила!
Разхождайте се и заради нас!
Изобщо не я обичам зимата и като чуя за топличко, направо ви "блазьосвам"!
И тук ще стане топло, но като дойде май-юни!
Приятно размотаване!




                 Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 568
  • Мнения: 613
О, Зиче, съжалявам мила. Лека му пръст на татко ти.

# 569
  • Мнения: 4
Момичета утре ще се обадя на Зичето.
Днес не ми дава сърце да я чуя.
До колкото знам тя е дала 50лв. капаро в ресторанта.

Общи условия

Активация на акаунт