Българско парти

  • 1 971
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Мимката, честито мила, няма да се притесняваш от простаците, няма да им плащаш данък обществено мнение,я. Излизаш и си правиш купона и много снимки да нащракате. Успех!!!  Hug

# 16
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Мимка, въобще да не ти пука, ти със сигурност ще иzглеждаш добре. Я, виж само каква готина мадама си. Wink

Весело купонясване. И да ни раzкажеш после как беше. Party

# 17
  • Мнения: 2 452
Мимка, въобще да не ти пука, ти със сигурност ще иzглеждаш добре. Я, виж само каква готина мадама си. Wink

Весело купонясване. И да ни раzкажеш после как беше. Party

Мимка, те не случайно са те поканили. Оценили са не само това, че имаш хубави черти, но най-вече това, че си много чаровна и от теб лъха приятно настроение - аз съм вицдала само една твоя снимка, но то се усеща от постингите ти. Затова изобщо не се притеснявай за сантиметрите! Помисли си само колко ще ти бъде интересно. А пък мъжа ти сигурно е щастлив, че са те оценили като Мадама Heart Eyes. Важното е да ти е хубаво, затова не го вземай сериозно; enjoy, както се казва! Няма да ти пожелавам да си счупиш крак, а само ще ти стискам палци.

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хей Мимка,сантиметрите въобЩе не играят главната роля в слу4ая Stop 4арът и излъ4ването са много по важни ( ти ги имаШ и двете  Peace )
Отиди и си направи купона и си мисли,4е са поканили теб а не оЩе една професионална манекенка,сигурно има заЩо Wink
Аз ако бях на мястото на мъжа ти Щях да се надуя от гордост  bowuu
Хайде,стискаме палци да мине добре партито и 4акаме снимков репортаж от ревЮто Peace

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ааааа  ще има и две професионални манекенки .Представяш ли си как ще изглеждам до тях  Sick Joy
Ще изглеждаш истинска, нормална и непревзета!

# 20
  • Мнения: 508
Ааааа  ще има и две професионални манекенки .Представяш ли си как ще изглеждам до тях  Sick Joy
ами как-естествена поне ще изглеждаш,а не някоя торба с кокали  Wink

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мимката, смело впериод!
да не ти дреме за ръста, а още по -малко за зяпа4ите. ти си супер!
после 4акаме снимки Naughty

# 22
  • Мнения: 4 212
Виж кво, ти си се забавлявай, в крайна сметка важното е да стане, какво като си ниска и аз съм дребна, ама  сме съразмерни , нали. Ако искаш и подобен пример с мен ще ти дам. Организираха шоу ревю на университета по моден дизайн, имахме си манекенки, ама недостатъ4но, и като по 4удо ме натикаха да дифилирам и аз  Shocked, дърпах се, аз съм свикнала да съм зад завесата, ама имаше дрехи дето само на мен ставаха(лек непрофесионализъм) и моми4етата много ми се молеха...4е беше смешно, беше, аз съм с поне 20 см. по ниска от вси4ки, на кокили да ме бяха сложили пак тая. Оба4е обрах аплодисментите, щот го ударих на артисцизъм. Вземи им акъла с 4ар и обаяние.  4470 thumbsup

# 23
  • Мнения: 1 645
Ех,аз изобщо не съм в час....
Нито знам и разбирам за такива партита и събирания,нито пък знам,че една от любимите ми марки има магазин в Холандия doh doh dohМиме,направо се гръмнах.
Няма да се притесняваш,имаш и моята мислена подкрепа/на един бивш модел Embarassed/...ще се справиш и нещо повече-ще си супер и ще ги удариш в земята.Само главата високо и напред!!!И снимки ще чакам GrinningДругия път като чуеш за нещо такова-свиркай...ще се радвам и аз да ида на едно такова събиране.
Айде успех и весело изкарване Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 854
И аз видях офертата за това парти,но ще пьтуваме днес по кьсно и се прибирам неделя кьсно вечер.
Ще се справиш,Мимката....ще ги шашнеш...кьсмет ти желая и самочувствие!!!!И после да пратиш снимки от сьбитието  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 430
smile3501 е, ти пък сега - я, споко Hug....ще събереш овациите на повечето...ще видиш smile3503...не се съмняваме в теб...получаваш моралната ни подкрепа....
...за сантиметрите - и аз съм малък калибър  newsm03 ама и мен веднъж са ме викали на подобно мероприятие...и беше супер...въобще не ги "виждах" тия, които бяха 20см по високички ...както ти е писала Тея - бъди артист и се забавлявай Mr. Green

....и снимки да не забравиш  newsm48

# 26
  • Мнения: 172
Алоо маНкенката, ама утре ще си говориш ли с нас пак или ... Naughty.

Успех и няма нужда да ти казваме 4е ще си най-хубавата /ти си знаеш/.
Между другото и аз много харесвам Енита, тя нещо в комплект с Будилник ли вървят, защото и тук има този вестник-ама за Енита не съм чувала, да не съм изпуснала нещо де.

# 27
  • Мнения: 3 394
мимката,не знам за твоите сантиметри,но аз с моите 162 съм най-високата в цялата рода и по бащина , и по майчина линия smile3533

# 28
  • Мнения: 1 017
Хич да не ти пука Naughty
Ние сме с теб:)
Ти ще си най-готината манекенка и толкоз Peace Hug Grinning

# 29
  • Мнения: 1 072
Мимката, аз нали сьм старо ку4е тука, та сьм ти 4ела някьде сантиметрите.  Wink Пожелавам ти успех, да ги омагьосаШ вси4ките и да си прекараШ много добре. Колко ли се гордее мьжьт ти с теб? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт