Успешна нова седмица, изпълнена с усмивки 19-25.10.2009!

  • 8 923
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 965
Добър ден и от мен  Grinning
Мамче ,както винаги , мислиш за нас и си ни сервирала кафе,благодаря ти  Hug
Силви ,стискам ти палчета  миличка,имам една иконка в нас ,ей сега ще запаля свещичка и ще се помоля за теб Praynig Praynig Praynig
Елси Praynig Praynig Praynig
Кали ,Маринекс ,Нати Hug Hug Hug
Хубав уикенд ви желая  Hug

# 121
  • Мнения: 4 700
СилвиPraynig  Praynig  Praynig  Hug

# 122
  • Мнения: 1 868
Силви стискам палци миличка Praynig Praynig Praynig

# 123
  • Мнения: 3 246
Силви и аз стискам палчета  Praynig Praynig Praynig
Цецито Hug
Гери, добре е че ти се е разминал ножът Hug

# 124
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Милички, моят опит приключи. ЧХГ 0. Като ми каза док, все едно шамар ми удари. По-добре да ми беше дошло навреме поне илюзии да не си правя. А аз вече се смятах за бременна. Може би защото ми е първи опит, се чувствам ужасно.
Благодаря на всички ви за подкрепата, за това че бяхте с мен докато се вълнувах, вие сте невероятни и всички до една заслужавате да станете мами. Аз в момента не мога още да си събера мислите, но при нас нещата са малко по-сложни и незнам дали ще предприема нещо. Още веднъж благодаря на всички! Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 1 699
Силви душичка  Cry Cry Cry аз също вярвах и те смятах вече за бременна  Cry Какво да ти кажа  Confused каквото и да кажа....няма да те успокои  Confused Наистина съжалявам и те прегръщам Hug

# 126
  • Мнения: 7 201
Силви, spoko Силно се надявах да ни зарадваш...думите са излишни,поплачи и си почини,а по-натам не знам...Дано имаш сили и кураж за твоето ЧУДО,защото ти го заслужаваш! Hug

# 127
  • Мнения: 3 246
Силви, много съжалявам spoko

# 128
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
Силви Hug

# 129
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Здравейте,сладурани!Не мога да не се включа:

 Силви,думи нямам,мила,зная колко боли... Sad Прегръщам те силно и се моля за теб! Praynig

Мамче,всичко ще бъде наред,вярвам го!Стискам палци за разширената спермограма! Peace

Цецитоооо,душко,честит рожден ден на майчето ти,макар и на патерици,нека да ти е жива и здрава,да бъде до теб винаги и скоро с бебето да ти помага! Praynig  Ама и ти имаш един лекар  ooooh! Laughing ,чуден съвет ти е дал!Аз така заплашвам мъжото–или "да ме уважава" през вечер или ще го догодя бебето да е с тъмни очи и коси. Grinning

Елси,Диме, палците са стиснати до посиняване! Praynig Hug

Маринекс,Кали,Натали,погал по коремчетата ви и се пазете,момичета,не се ядосвайте за глупости! Hug

Алексиана,времето е пред теб и ще ти покаже най доброто решение!Успех,каквото и да предприемеш! Peace А малката е станала страхотна красавица,пу,пу! Hug

# 130
  • Мнения: 1 156
Силви, мили4ка  Hug ... Какво друго....Попла4и, и после пак, нали така....

КАто ви 4ета за "ножа " и" рязането" Ще каже 4овек 4е Ще ме принасят в жертва.  Laughing Благодаря за подкрепата, мили4ки. И все пак, няма да ми се разминат гадориите тази годиан. Днеес ми се с4упи зъба... В понеделник съм на коронясване.

# 131
  • Мнения: 1 062
Силви, съжалявам много, наистина...не знам какво да напиша...прегръщам те, мила...  Hug Hug Hug

# 132
  • Мнения: 4 700
Силви, съжалявам много.  Sad

# 133
  • Мнения: 1 868
Силви много съжалявам мила  Cry Hug

# 134
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Силви,мило,влизам късно в темичката и очаквах най-хубавата новина......Направо забакнах като те прочетох.....
Прегръщам те много.Нямам думи за повече....

Общи условия

Активация на акаунт