Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Пробвай с пчелен клей,парче колкото грахово зърно се слага между бузата и венеца,почти не се стопява но колкото повече го държиш по добре.Това се воси природен антибиотик.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Пробвай с пчелен клей,парче колкото грахово зърно се слага между бузата и венеца,почти не се стопява но колкото повече го държиш по добре.Това се воси природен антибиотик.

Откъде го купувате пчелния клей?

# 32
  • Мнения: 9 481
Пробвай с пчелен клей,парче колкото грахово зърно се слага между бузата и венеца,почти не се стопява но колкото повече го държиш по добре.Това се воси природен антибиотик.

Откъде го купувате пчелния клей?

Именно защото не се стопява, си вземи клеева тинктура. Това е точно пчелен клей, разтворен в спирт Peace

# 33
  • Мнения: 16
Пробвай с пчелен клей,парче колкото грахово зърно се слага между бузата и венеца,почти не се стопява но колкото повече го държиш по добре.Това се воси природен антибиотик.

Откъде го купувате пчелния клей?
Аз съм го взимала от Банкя,потърси в магазини за пчелни продукти Peace

# 34
  • Мнения: 17
Лично на мен пчелния клей не е помагал. При това съм го взимала директно от познат пчелар. Сега ще опитаме с клеева тинктура и чесън в носа.  Grinning

# 35
  • Мнения: 94
Препоръчвам  да се намери причината за това.Аз имах пдобен проблем преди 10-тина години.Оказа се алергия към домашен прах..Смених матрака ,на който спим и болката в гърлото изчезна с магическа пръчка на следващата сутрин..Потърси дразнител-препарати,стари дивани,матраци,възглавници - изхвърляй наред!!!

# 36
  • Мнения: 25
От ученичка съм с болки в гърлото, особенно зимата, а пийна нещо безалкохолно и се започва. Не ми помогна и ваденето на третата сливица. Миналата година отидох при УНГ, и той ми предписа много ефикасни - Tonsilotren и Influcid - много ми помогнаха, да чукна на дърво от тогава нямам такива оплаквания, но трябва и да се консултираш с лекар.

# 37
  • Мнения: 21
неоангин

# 38
  • Мнения: 94
Според мен вземи изкорени причината,вместо само да лекуваш безуспешно последиците.. Naughty

# 39
  • Мнения: 4 433
При мен от Биопарокса и Тандум верде ме заболява още повече.Смуча Хексоралетен N.

# 40
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Имам проблеми с гърлото откакто се помня. Като дете нямах отърване от ангините. Извадиха ми и 3-те сливици. От тогава не мога да пия студено и газирано. Голям проблем ми е зимата - вдишването на студения въздух навън и на прекалено сухия в къщи. Пробвала съм десетки медикаменти. За мен най-ефикасно е намазването на гърлото с нишедър още при първите бодежи, както и гаргарата с листерин (доколкото знам вече го има и в БГ) вечер преди лягане. С листерина трябва много да се внимава, да не се поглъща, защото е антибактериален продукт.

Общи условия

Активация на акаунт