Увеличен прием Утрогестан

  • 14 904
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
в зависимост от случая, доктора изписва количеството и времето до което да го приемаш както и от къде да го приемаш. както забеляза всеки го е пил по различен начин и количество.....не се притеснявай...... Simple Smile и естествено когато се налага приема на утрогестан-а е хубаво да лежиш и почиваш повече. 

# 16
  • Мнения: 1 699
Аз също приемам Утрогестан вагинално 3*2.Един път пробвах да ги взема през устата и едва не припаднах-като дрогирана бях мнооого зле.Момичета видях че споменавате че при прием на Утпогестан е възможно кървене.Аз имам днес бежаво зацапване дали е от утрогестана  newsm78 имах го и още два пъти и тогава док каза че е нормално и не е притеснително  newsm78 Но днес пак Confused

# 17
  • Мнения: 3 215
По-скоро при кървене се предписвам прогестеронов препарат...Не знам в кой месец си, но най-добре е да се консултираш с лекар и ако твоят продължава да твърди, че е нормално, може да потърсиш и второ мнение. Стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 699
В 7ма седмица съм след инвитро процедура.Мисля че напълно мога да се доверя на лекаря си който ми проведе процедурата.Дано не е нещо сериозно  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 3 215
Е, тогава си слушаш доктора и това е. Успех до финала! Peace

# 20
  • Мнения: 8 921
Утрогестана е точно прогестеронов препарат.
Elsinor, лежиш и се молиш. И при най-малкото притеснение, звъниш на лекаря. Успех!

# 21
  • Мнения: 3 215
Ани,забележката ти към мен ли беше - защото и аз това казах - само дето не съм чувала прогестероновите препарати да предизвикват кървене, а да се предписват при наличието на такова (и не само) Peace

# 22
  • Мнения: 1 699
Аз знам че е прогестеронов препарат ,но също така съм чувала че в някои случаи предизвиква зацапване Peace
Благодаря ви   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 215
Възможно е. Дано да няма причина за притеснение. Почивай си и мисли позитивно  Hug

# 24
  • Мнения: 526
а правихте ли изследване на прогестерон, преди да започнете утрогестан? Защото в упътването му пише, че ако се употребява за превенция на спонтанен аборт, трябва да има доказани ниски нива. Има ли смисъл да се приема ако нивата на прогестерон са добри?

# 25
  • Мнения: 3 215
Поначало при бременност се препоръчва приемането на прогестеронов препарат поне в началото. Кюбит я беше превела статията, аз я имам на английски. Ако ти се чете, ще погледна за линка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт