ЛОСИОН ЗА ТЯЛО.

  • 5 941
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Е този е жесток,уникален аромат на ягоди:

# 16
  • Мнения: X
Ох, големи разкошотии показвате. Заразих се яко и поръчах на първо време  един йогуртен на Ейвън и един с ванилия и соево мляко. А тези от Бонжур всичките са страхотни, мисля да си купя и течния лосион на Бетина Барти. Никога не съм била така - да ми се иска да се мажа непрекъснато с някакви уханни глезотии...
Плодовите в повечето случаи не ми допадат много, много...все са някак изкуствено ароматизирани, сякаш се усеща есенцията, която подсилва аромата. Винаги го усещам това...Засилила съм се да напоръчам накрая и Виктория Сикрет- много ги хвалите.

# 17
  • Мнения: 74
Tsuff,на Виктория Сикрет са страхотни,поръчай си Laughing
И аз покрай форума се запалих на тема кремчета/лосиончета... Crazy
Този ягодовия е точно като ягодка потопена в сметана.Нищо изкуствено не усещам,наистина много добър Party

# 18
  • Мнения: 4 176
Ползвам бебешки,с много чувствителна кожа съм.С този се мажа в момента,лек е,бързо попива,с приятен отпускащ аромат. Peace

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте, дъщеря ми е на 13 год. има много суха кожа и ситни пъпки.Препоръчайте ми подходящ продукт, трябва ни нещо мазно!
Весели и усмихнати празници!!! Hug

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като цяло, лосионите ми за тяло са на Боди Шоп.  Peace

# 21
  • Мнения: 103
Здравейте, дъщеря ми е на 13 год. има много суха кожа и ситни пъпки.Препоръчайте ми подходящ продукт, трябва ни нещо мазно!
Весели и усмихнати празници!!! Hug

Аз също съм със суха кожа, от 2 години може би, ако не и повече  се мажа с Нивея за суха кожа и съм страшно доволна, попива добре, омекотява кожата и мирише приятно, ето го: http://i.walmartimages.com/i/p/00/07/21/40/88/0007214088144_215X215.jpg

# 22
  • Мнения: 1 416
Да ви питам за този  Fruttini с кокос и банан -  не ви ли мирише на пластмаса като се намажете? Confused Купих си го, защото страшно обичам миризмата на кокос, но при този незнам какъв е проблема, но мирише ужасно на пластмаса, освен това е много изкуствена някакси миризмата му. Да не говорим пък че горчи!

# 23
  • Мнения: 81
На мен не ми мирише на пластмаса. Confused
От доста време го ползвам и не съм забелязала нещо такова.
Погледна ли срока на годност?

Тинкърбел, в първия си пост беше показала едно кремче за тяло с шоколад,нали?
Намира ли се в България?

# 24
  • Мнения: 1 111
 Лосионите, които ползвам са ми в серия с парфюмите, някак ми е странно да смесвам ароматите. Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 6 268
Да ви питам за този  Fruttini с кокос и банан -  не ви ли мирише на пластмаса като се намажете? Confused Купих си го, защото страшно обичам миризмата на кокос, но при този незнам какъв е проблема, но мирише ужасно на пластмаса, освен това е много изкуствена някакси миризмата му. Да не говорим пък че горчи!
Да,гадно ми мирише,направо лошо ми ставаше,накрая го хвърлих.
На Ив Роше кокоса е страхотен Peace

# 26
  • Мнения: 74
Тинкърбел, в първия си пост беше показала едно кремче за тяло с шоколад,нали?
Намира ли се в България?

Здравей!От тук го поръчах: http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=15577
Да ти кажа,че не горчи,изключително траен е и ухае много вкусно! Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 6 268
Лосионите, които ползвам са ми в серия с парфюмите, някак ми е странно да смесвам ароматите. Confused
О,да,кофти е да се смесват ароматите.
Аз с лосион се мажа вечер преди лягане,а тогава не слагам парфюм.

# 28
  • Мнения: 74
Лосионите, които ползвам са ми в серия с парфюмите, някак ми е странно да смесвам ароматите. Confused
О,да,кофти е да се смесват ароматите.
Аз с лосион се мажа вечер преди лягане,а тогава не слагам парфюм.

Аз смесвам някои,даже понякога направо се препокриват,като Розовото Фентъзи на Бритни и Сладко и Вкусно на Рубела.
Иначе наистина е най добре да са си комплект Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 6 268
Така като се замисля може и карамела на Рубела да отива на Ин контрол на Бритни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт