Есенното слънце все по-рядко пече, а БУРГАСката дружина стяга се за по питие 90

  • 29 591
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета сега разглеждах албума,но кофтито е,че много малко снимки имат имена под тях,пък на мен ми се иска долу горе да видя физиономийките,ако нямате нищо против може да се направи подалбум например бургаски мами и всяка да си сложи снимката,ако искате де.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
олее какви снимки имаме с Нико  Joy -какво е бебо4е ...........
та Ситенка ми се губи ,Магито ,другото Маги-мед.сестра -ако 4етете   Hug
имам едни скорошни мои  ако мога ще ка4а

# 17
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
az ка4их нещо

# 18
  • Мнения: 143
 Joy Сега се загледах в клипчето в подписа на Шушончето  Joy На Иво май много му се е хапвало...

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Миме немога да намеря къде са снимките  ooooh!

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
ми има албум-мами в общия там
Вале  Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
smile3534 А аз пък вече си имам първата шестичка за сезона. Фук.  bowuu

Валеее, ти сега ли видя какво пиянде е моя син  Mr. Green

Уиш пък яхнала коня  Crossing Arms

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 145
привет

# 23
  • Мнения: 1 701

Абе даже на коня му писна от мен вече ...
Ама все се успокоявам, че не остана!
То не че от някой друг зависи, ама ...


----
Абе...
Бяхте го обсъждали, но аз нали внимателно пропускам информация, която не ме касае лично в момента, та пак да питам - каква беше възрастовата граница за спорт за деца. Изобщо някакви групови, организирани занимания. Трябва да измисля някакво забавление, разнообразие, място за изразходване на част от енергията поне за през зимата, че с това бебе у дома горкия Пламък ще се побърка от седене на едно място.
Приемам идеи всякакви...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен   bouquet доста сте изписали ,ама кой да чете  Whistling
Относно цигарите горделиви 6 месеца не пуша  Simple Smile
Ани мен си ме виждала ама аз пак ще сложа снимки има и от сватбата ако някой желае http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=5712&id=1693374398
Лека вечер на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 111
А може ли да ми кажете къде мога да видя снимките ако може де (защтото не съм сигурна че съм добре приета тук постовете ми май са монолог)

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
anjeelina, на първа страница, първи постинг, последният линк, под него са името и паролата. Не знам дали обясних ясно, дано не те засегна ако не си ме разбрала. Wink
Уиш, на тази възраст май нямаш избор в Бургас. Може би в градината ще има нещо, но пък на него му е рано за градина  newsm78
Мими, как е Нико?

# 27
  • Мнения: 519
  Хелоооуууу  bowuu и лека ви нощ.

# 28
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
благодаря Ренка днес само сутринта не беше Ок,но после се оправи.С Бербенлиева в4ера говорихме да търсим Ваня  за системи ако и днес не спре с подаръците...........но тихи4ко ще кажа ,4е се разминахме...........да видим как ще спи,4е снощи ми свършиха завивките ,егати.........
Монката да се надяваме ,4е го подминават тия гадости  Heart Eyes..............
Магито как са ,гледам Валя се разписва от време на време, но другата гУспожа хи4 не се мярка.........

# 29
  • Мнения: 668
Ако някой има желание да подкрепи града ни като най-добро място за живеене http://www.facebook.com/l/ec101;dariknews.bg/city2009.php?klasacia1=1

Общи условия

Активация на акаунт