Притеснява ли ви височината ви ?

  • 12 429
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
Аз пък завиждам на високите жени Mr. Green
Аз съм 166см и смятам, че съм доста ниска.
Винаги съм на ток 10см Tired

# 31
  • Мнения: 4 312
Висока съм 1.78.За съжаление се притеснявам да нося обувки с токове напоследък а толкова ги харесвам....
Имам страхотни обувки с около 5-7 см.токове,които почти не обувам.Някак си  се чувствам ,че много стърча и ми е кофти.Много пъти  си разглеждам обувките в къщи,меря ги и им се  радвам(луда работа Embarassed)и  после ги прибирам пак  в шкафа Confused
Едно време не бях такава Sad
Огледай се. Ти и сега вероятно си стърчиш. Носи си обувките, които ти харесват.

# 32
  • Мнения: 2
Въобще не ме притеснява,висока съм 1,81,но не нося високи обувки ,защото се  обличам по-спортно.Слагам високи обувки само по повод,но се чувствам като кобила а и килцата са ми 75 и на всичкото отгоре нося обувки 41номер.Абе страшна гледка Joy

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 947
1.73 съм висока и често взех да се катеря на токове, но не повече от 5-6 см. Е, имам и едни сандали на 10см, които са невероятно удобни, но ги нося рядко, защото не са за всеки ден. Бих се притеснявала да нося високи обувки ако имах нисък приятел, но аз обичам високи мъже и винаги си ги избирам такива, затова на каквато и обувка да се покача, партньорът ми стои добре до мен.

# 34
  • Мнения: 0
Висока съм 178 и цял живот съм имала комплекси заради това,особено в тинейджърска възраст.Сега оба4е пет пари не давам,живота си е мой и ще си правя с него каквото си искам!Нося си високи по 10 см токове без грам притеснение.Това 4е стър4а над другите даже ме кефи,4увствам се като звезда на моден подиум bowuu

# 35
  • Мнения: 100
И аз съм от отбора на високите 180 см, носеща 41 номер. Никак не ми е приятно, че не мога да нося високи обувки. А за съжаление най-вече такива харесвам.   newsm45 Имам ужасния комплекс, че висока жена на токчета = травестит в очите на другите.   smile3506Да не говорим, че не ми е приятно да гледам всички от високо, чувствам се като Гъливер.  smile3512

# 36
  • Мнения: 1 167
Аз съм едва 1.65  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

А така искам да съм 1.75
Дори с токове се чувствам ниска , завиждам на всички високи момичета

# 37
  • София
  • Мнения: 428
Аз съм висока 1,74 .Преди се качвах и на обувки  с по-висок ток, но вече не мога, затова си купувам само  такива с равна подметка. Като ученичка бях най-високата в класа сред момичетата  и ръстът ми  беше голям комплекс. А пък и мъжете едни такива дребни...  Вече не ми пука, но цял ден съм на крак, затова избирам удобството Simple Smile

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 7 074
Впрочем за мен висока е жена над 1,78 да речем. 1,72 според съвремените стандарти си е среден ръст.

Да, и на мен ми стана смешно как темата се напълни с  жени по 1.70, които не се притесняват от високия си ръст  Mr. Green

А аз с този ръст се чувствам ниска!  Laughing

Висока съм 178 и цял живот съм имала комплекси заради това,особено в тинейджърска възраст.Сега оба4е пет пари не давам,живота си е мой и ще си правя с него каквото си искам!Нося си високи по 10 см токове без грам притеснение.Това 4е стър4а над другите даже ме кефи,4увствам се като звезда на моден подиум bowuu

И така изглеждаш!  Hug

# 39
  • Мнения: 666
ахахахха че яка тема:)Като бях в тиин годините имах големи комплекси от височината си(сега съм 180см).Винаги стърчах над всичките си приятелки.В класа ми имаше само 1 или 2 момчета по високи от мен.От една страна ми беше даже неловко,защото съм отнасяла много подигравки.Сега обаче хич не ми пука WhistlingКакво като сум висока,ами супер.Много хубаво ми стоят дънките на мен Embarassed CrazyВисоки обувки не нося,защото са ми неудобни..предпочитам кецове или чехлички...даже на сватбата си обърнах целия град за ниски официални обувки Blush
п.с.забелязалал съм ,че колкто повече растем(на години Simple Smile)толкова по малко ни пука на високите жени за ръста ни.Явно защото и по "зрелите"мъже харесват иемнно такива жени ...високи и слаби,както каза някой по-напред с манекенска фигура Peace

# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз със моите 165 май не съм за тук  newsm43 ,но да се изкажа и аз  Laughing
Винаги съм се чувствала идеално с тази си височина,въпреки че двете ми по/малки сестри са 175 и майка ми все се опитва да ми наложи ,че съм нисичка,но аз не се чувствам така. Живея в Испания ,а тук е пълно с латиноамериканки,който са по 150 мах и постоянно някой ми казва ,че съм много висока  Joy  Чувствам се добре и на обувки без ток,както и с обувки с 10см ток  Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 275
Аз съм 170 см, и се чувствам перфектно. Височината ми пасва точно на телосложението, обувки с висок ток не ми се налага да нося, друг въпрос е, че ги мразя ужасно.

# 42
  • Мнения: 2 386
Обява във вестник за запознанства:

''1.77, с нормално телосложение
богата, умна, красива

Нищо не търся, само искам да се похваля.'' 

По темата - 1.77, с нормално телосложение съм. Mr. Green Мъжът ми е 1.95, вече ми е добре, но тийн годините ми бяха гаднички.
А, темата за обувките е моя.  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 966
обожавам височината си - 178см съм в целия си блясък  Mr. Green и все ходя много изправена, тъй че не оставам незабелязана
нося и ток, когато съм на работа или на по-'така' излизания, но с или без тези 7-8 см пак си стърча бая  Grinning имам малък за височината си крак, слаба чак не съм... но всичките си 58кг-ма нося на малките си стъпала 37-38ми номер   Laughing
 

# 44
  • Мнения: 4 312
Кефя се когато съм с висок ток и съм седнала. Такива ококорени и очудени очи имат хората, като стана и се разгъна в цял ръст Laughing. Много са смешни.

Общи условия

Активация на акаунт