КЪСЧЕТА ЖИВОТ (Candan öte) - bTV

  • 64 777
  • 231
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 106
Indira , много благодаря.   bouquet стана ми общо взето ясно. утре ще се постаря да го гледам. чудна интрига се заформя

# 76
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Сега вече става интересно. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 0
днес не можах да гледам, защото имам майстор в къщи  Cry дано не съм изпуснала нещо съществено. ако някой има желание, може да разкаже акцентите на серията   bouquet

EП.04
Семейните тайни, които са разрушили брака на Нихан и Енгин започват да излизат наяве. Постепенно Гюлен се превръща в център на вниманието и това не се харесва на Гюркем. Тя и Сууде са решени да не загубят любовта на Каан и Атакан, но ги очаква изненада. Междувременно Енгин се опитва да си върне доверието на Гюлен.

http://btv.bg/movies_serials/br_details.pcgi?cont_id=344

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 632
Нихан е много тунингована....не и личат 65те години

# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 0
те даже вече и на половина не ги режат.
4 еп. по бТВ завърши със сцена, която е 7 мин. след началото на реалния 3 епизод http://www.youtube.com/watch?v=L9_N115i0lA
МНого е тъпо така... По средата на най-обикновен разговор сложиха надписите. Хората са си го измислили, да е на напрегнат момент... точно когато Гюркен влезе в офиса на Каан и го видя прегърнат с Гюлен, така завършва епизода в оригинал на стоп кадър... а тука премина по средата на серийката, но пък завърши на най-обикновен разговор, с надписи взети от друг епизод (по стоп кадъра личи)
Това не са подробности, просто... тези неща се забелязват, адски е смехотворно да си оставят ръцете така

# 82
  • Мнения: 62
Бре бре,... сестрата на Кенан от "Мелодия на сърцето" играе и тук. А тази, която озвучава половината женски роли от "Пътищата на съдбата", и в този сериал дублира половината жени
Изглежда ще е приятно сериалче но  по повод на дублажа отново много дразнещ , особено на  Гюлен и Атакан. Доколкото разбирам до този момент положителни герои а с отблъскваш дублаж. Как тия режисьори не чуват какво правят.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 12:08 от Marya1953

# 83
  • Мнения: 381
който е гледал серията днес,ако може да ми каже точно преди да свърши,каква идея даде Гюркен на Сууде,ставаше нещо въпрос за Атакан???

# 84
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

# 85
  • Мнения: 683

Cengiz Coşkun - Kaan

# 86
  • Мнения: 381
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

Мерси
А тя беше толкова възхитена от идеята да започне работа във фирмата на баща си-на кой досега да му доиде на ум че работата му е пред очите.Голяма глезла е.

# 87
  • Мнения: 683

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 12:55 от anna3com

# 88
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
До колкото можах да гледам и каза,че трябва да е по-близо до Атакан и за целта да си намери работа във фирмата,защото така,или иначе била акционер. Peace

Мерси
А тя беше толкова възхитена от идеята да започне работа във фирмата на баща си-на кой досега да му доиде на ум че работата му е пред очите.Голяма глезла е.

Още по-интересно ми е като каква ще работи?Сигурно веднага за директор ще я назначат! Grinning

# 89

Общи условия

Активация на акаунт