[Тема 2] Шалът като стил на обличане

  • 117 526
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 431
Mirellka ,браво !
 smile3501

# 721
  • Мнения: 50
Охх аз си купих един страхотен шал, просто мога да го нарека Моя шал. Бяло със черно е, обаче е на различни парчета.
Ще го снимам, ама в момента не е в мен апарата. Много съм доволна  Simple Smile.

# 722
  • София
  • Мнения: 58
Mirellka,браво за сръчността.Много хубава колекция-поздравления.
Имам въпрос и мисля,че bz ще ми помогне Praynig
Купих си габардинен плат,от който искам да си направя руана или пончо,но отворено отпред.
В предишната тема май имаше снимки,но не мога да ги намеря.
Нямам никакъв опит в шиенето и разчитам изцяло на вас.ткс

# 723
  • София
  • Мнения: 6 010
Mirellka, много ми хареса колекцията ти, тази на щерка ти също!  Peace
Силно съм впечатлена от шала, който си си изплела и ще те помоля да ми кажеш от къде мога да видя плетката. Аз също плета и даже вчера бях до женския пазар и се обзаведох с нова прежда и игли Simple Smile

# 724
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Toва ли беше руана?
А, че аз съм имала такова!  Laughing
Надето, ако позволиш, ще ти отговоря вместо БЗ,пък тя после ще почерпи , че я отменям  Mr. Green .

Ето ти една картинка как да си я носиш , дава представа и за модела. Хич не е философия, ша знайш Grinning, това и на две чаши вино се поръбва!  Heart Eyes


А това тук отговаря на въпроса ми каква е разликата между пончото и руаната - ми формата била! http://shangri-la.0catch.com/shop/ruana.html

И всичкото ТОВА e все руани!

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 15:48 от angelina.bgk

# 725
  • Мнения: 1 650
Мирелка, а тези на дъщеричката ти детски ли са или не? Защото и аз искам да взема на мойта, но тя е на 4. А в детския на Зара имаше специално детски, но бяха по= скъпи от тези, за мен! Laughing

# 726
  • Варна
  • Мнения: 186
Анджи, имаш я вече закачалката, ама да видим как ще ти я пратя, че си е големичка. Синя или розова?

# 727
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Олеееееее, какъв човек! Какъв приятел! Синя, моля, щом имам право на избор!  Hug Hug Дръж я, а аз ще мисля...

# 728
  • Варна
  • Мнения: 186
Ще отида с нея в пощата и ще пробвам  пък където стане. Най много да стърчи от единия край Laughing

 Hug Hug Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 58
Анджи,благодаря ти.Плата като го разрязах,така както смятам,че трябва  Embarassed
стои като наметнато одеало .Или пък съм взела много дебел плат newsm78 Мисля,някакви ресни да му спретна,ако се получи ще покажа.

# 730
  • Мнения: 217
Някой от шаловете на дъщеря ми  са от Уайкики(извинявам се че така го пиша  сега) от Турция други сме го купували от Варна но не са детски ами тя си ги харесва  Crazy.
Иначе снощи във Фокса имаше интересни и бяха намалени по 9 - 10лв. обаче госпожицата не беше с мен да си ги харесва че аз вече без нея нищо не купувам Crazy.

Някой момичета ми харесаха плетения шал написах схемата в темата на плетачките ще пусна линк че не ми се пише пак

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530255.60 - пост №69

# 731
  • Мнения: 0
Мирелка страхотни шалове и закачалката беше много интересна.

# 732
# 733
  • Мнения: 1 296
Записвам се и аз. Много обичам шалчета, даже в момента съм с шал Praynig

# 734
  • Мнения: 1 296

Охо, много практична закачалчица Peace
Колекцията ти е супер  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт