True blood(Истинска кръв)-3 тема

  • 29 113
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 558
Да,Швеция е съвсем достоверно.Сега се сещам,че на покрива Годрик и Ерик си говореха на шведски Peace

# 31
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ох, божееее! Недейте така, бе хора!  Joy Аз съм късогледа, освен това срамежлива, нищо конкретно не видях  Blush

Гледай го на цял екран,пък може и да мернеш нещо Wink
hahahaКуцпил,то и аз съм леко късогледа ама като видя Бил(гол)да ме видиш какви очи ококорвам. ShockedПък незнам ако се обърне от пред със сигурност ще добия зрение на орел. Mr. Green
Джесика,браво. Peace

# 32
  • Мнения: 1 558
Добро утро момичета Hug Връщам темата на 1-ва страница с една интересна статия:Snoop Dogg иска да участва в „True blood„ като вампир Laughing Аз нямам нищо против.Може да се завърти около Тара и тя да стане фенка на вампирите,че сега хич не ги обича Wink Цялата статия тук

# 33
  • Мнения: 21
Браво, кога нова тема, че и до трета страница?

Не съм забравила, че ви обещах резюметата на последните книги, само дето реших, че не е зле да събера на едно място всички преразкази на книгите, да не си седят така, разхвърляно из темите. Почнах от Първа книга и ще ги качвам на този блог, Трайкова, ако все още може да редактираш първия пост в темата (ако не е остарял), може да сложиш линка

http://twifanzone.wordpress.com/category/true-bloodsouthern-vampire-mysteries/

Стич, я прегледай и ми кажи, че карам по спомени- ако трябва да поправям, че почнах да се обърквам за поредността на действията, а в блогосферата няма подробни преразкази на английски, с които да сравня... май ще трябва да преслушам книгите пак..хи-хи

До скоро!! Hug Ще сигнализирам, като стигна до предпоследната и последна книга и ще ги пейстна и тук

Джесика
, не съм преглеждала още твоя фик, както и тези на английски в блогосферата, ако искаш, да слагам линк на блога, казвай... както и ако някой има препоръки за четени фикове на английски (така правим за Туайлайт)

# 34
  • Мнения: 1 558
staro-novo  bouquet Вече не мога да редактирам 1-ви пост,но ще сложа линка в подписа си,за да не го забравим някъде между страниците на темата и когато стигнем до нова тема ще го добавя на 1-ва страница Peace

П.П Има ли други фен фикове за True blood  на български(за такива като мен,които не знаят английски)?

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 10:47 от TraYkovA

# 35
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Добър ден. Hug
staro-novo,прочетох резюмето и много ми хареса. Peace
Открих и неща които са променени във филма.Там Бил отиде за наказание,че е убил вампир а не за длъжност.

# 36
  • София
  • Мнения: 351
Добър ден Simple Smile
Фен фикове на български из нета не съм срещала поне специално за True blood за съжаление явно няма чак толкова голями фенове, който да напишат фен фикове. Но на английски съм срещала, и съм ги чела с гугъл преводача, но както знаете нищо общо с действителността.

# 37
  • Мнения: 21
Ок, качих резюметата на първите 7 книги

 Книга 1
 Книга 2
 Книга 3
 Книга 4
 Книга 5
 Книга 6
 Книга 7

# 38
  • Мнения: 1 558
staro-novo златна си  Hug Нещо друго,свързано със сериала ще се качва ли в блога?

# 39
  • Мнения: 324
Цитирам резюмето от книга 2: "Ерик се появява в шлифер и клин и казва, че ще се държи като би-сексуален."  newsm09 Това трябваше да се види.
И още нещо - "Суки открива мъртвото тяло на Лафайет- цветущия гей-готвач в бара, в който тя работи, в колата на местния дедектив Анди, която е паркирана пред бара. " - добре, че сценаристите са решили да заменят Лафайет с вуду-шаманката  smile3534
P.S. Ще ми се да се добера до тези книжки вече  Blush

# 40
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ох да,добре ,че беше шаманката. Grinning
Лафайет ми е толкова симпатичен и сладък,особенно като запърха с мигли. WinkГолям образ е и щеше да е жалко да умре.

# 41
  • Мнения: 1 558
Цитирам резюмето от книга 2: "Ерик се появява в шлифер и клин и казва, че ще се държи като би-сексуален."  newsm09 Това трябваше да се види.

 hahaha Да,това наистина трябваше да се види Crazy Ерик в клин  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 1 558
Добро утро Hug За начало на деня една страхотна рисунка: http://media.photobucket.com/image/alexander+skarsgard/riogirl_a … amp;filter=newest Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 3
 Трайкова, тя малко на "Арлекин" корица намясва    Mr. Green   Не че не й се израдвах  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 558
Трайкова, тя малко на "Арлекин" корица намясва    Mr. Green   Не че не й се израдвах  Laughing

Абе и аз се чудих на какво ми прилича,а то като любовен роман за средновековието са го направили Laughing

Общи условия

Активация на акаунт