True blood(Истинска кръв)-3 тема

  • 29 072
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21


Трайкова, тя малко на "Арлекин" корица намясва    Mr. Green   Не че не й се израдвах  Laughing

Абе и аз се чудих на какво ми прилича,а то като любовен роман за средновековието са го направили Laughing



A, това е "игра на думи".. имитират един известен плакат на "Отнесени от вихъра"

 
Отнесени от вихъра на английски е "Gone with the wind"... a те са написали " Gone with the vamp", като последното освен съкращение на "вампир", може да се тълкува и като "опасна, съблазнителна жена"... така, че стават много напластявания, по избор на публиката  Wink

# 46
  • Мнения: 3
staro novo,    Hug   за резюметата.

Така ли стояли нещата с плаката.  Закачка има    Laughing       Чудех се защо Суки е в тази рокля, а Ерик е толкова облечен, а примерно не е по потник   Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 558
staro novo,    Hug   за резюметата.

Така ли стояли нещата с плаката.  Закачка има    Laughing       Чудех се защо Суки е в тази рокля, а Ерик е толкова облечен, а примерно не е по потник   Mr. Green

 hahaha Твърде облечен,абсолютно нетипично за него Joy Всъщност добре измислена закачка Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Нова тема, а?! Браво
Много закачлив плаката, ама и аз предпочитам Ерик с потник  Blush

# 49
  • Мнения: 255
staro novo хиляди благодарности за резюметата,така ми стопли душата и сърцето  Hug

Момичета може да задавам тъп въпрос но има ли на БГ книгите

# 50
  • Мнения: 3 736

Мисля, че ги няма. Но може да ги проима по някое време  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 21
hahaha Твърде облечен,абсолютно нетипично за него Joy Всъщност добре измислена закачка Peace

О, да- добра е- комбинацията от кичозност (какви дрехи и цветове,а?), референция към друга творба и не на последно място двусмисленост на надписа (той ли е захласнат по нея...или тя от него- щото vamp може и в двата смисъла) Wink

staro novo хиляди благодарности за резюметата,така ми стопли душата и сърцето  Hug

Момичета може да задавам тъп въпрос но има ли на БГ книгите

А, моля,  няма защо ( за резюметата)
За преведени на български- не, няма... честно казано не знам дали ще могат да се преведат по вкуса на българската публика- и дали ще има интерес, да се купуват, де...те на английски не са по всеки вкус- и на мен са ми too much  на места...и не бих си ги купила на английски Peace
Но нали някой даде линк към някакви руски преводи по едно време.... кой знае как звучи на руски  Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Но нали някой даде линк към някакви руски преводи по едно време.... кой знае как звучи на руски  Laughing
Дали да не взема да попрехвърля на руски, после да докладвам. Представям си как ще звучи, хахаха... Невинная девушка и два вампира или пък на руски може да не вампир Wink
Tина, тък ли се криеш от трейлърите на New Moon?

# 53
  • Мнения: 3 736
Привет! Аз няма да участвам в дискусията за книгите, защото категорично не искам да ги чета, но имам специален поздрав за Трайкова:

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs166.snc1/6220_164 … 632_1792939_n.jpg

 Mr. Green

Сори, ако сте го виждали вече, ама на мен много ми хареса (не че съм съгласна, де)

# 54
  • Мнения: 21
Tина, тък ли се криеш от трейлърите на New Moon?

Дааа...докато не гледам "Новолуние" на кино, ме търсете тук или на скайп, не в темата за "Здрач"  Joy  Joy
Ти знаеш ли каква мъка е и на нашия блог вече да прескачам постовете с клипове, гифове и screencaps от тези пусти трейлъри и сцени... а как ще правя бюлетини, не знам- ще ровя из блогосферата с едно око... Моля се  Praynig скоро да пуснат някоя снимка на някой от каста пак гол до кръста  Mr. Green, да отвлекат малко вниманието на фенките, че сега е само -"трейлърите, та трейлърите" и то с подробни преразкази на всяка секунда от тях...  hahaha
 
А ти за Мистериите на Суки... хм, що ти е на руски, като можеш на английски? Но е корено различен стил, да знаеш- не съм сигурна дали ще ти хареса... и там, като при сериала, трябва да претръпнеш, за да почне да не ти прави впечатление или даже да ти харесва...

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Защото знам доста добре руски и ще падне майтап Wink

# 56
  • Мнения: 255
Много рядко пиша,но редовно си чета вампирските темички  Hug

Сега искам да помоля за мaлко помощ Praynig
СНощи до 3 ч съм стояла да търся една определена сцена от филмчето,това е когато Годрик превръща Ерик във вампир
Незнам но като ме зачопли нещо докато не го намеря не мирясва,превъртях почти всички серии но...дали много ми се е спяло или
sъм пропуснала ,но сцената НЕ намерих
Мисля да почна да го гледам от самото начало,така като ги попревъртам откривам някак различни аспекти от филма
Болен мозък  Mr. Green

# 57
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
merito ,до колкото имам спомен търси от 8-9 серия натам. Thinking

# 58
  • Мнения: 324
Сега искам да помоля за мaлко помощ Praynig
СНощи до 3 ч съм стояла да търся една определена сцена от филмчето,това е когато Годрик превръща Ерик във вампир

Сезон 2, епизод 5, някъде към 38-та минута от епизода  Mr. Green

Мисля да почна да го гледам от самото начало,така като ги попревъртам откривам някак различни аспекти от филма
Болен мозък  Mr. Green
О, снощи започнах отново сезон 1!  Wink

# 59
  • Мнения: 255
Еййййй залатнии стеее ,знаех си че мога да разчитам,ако щете вярвайте сега ще спя спокойно
 Crazy Mr. Green

И аз съм ги завторила и пак ми е адски интересно

Бил или Ерик ,все това се чудя,но накрая решавам....ами що не и  двамата  Mr. Green Joy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт