True blood(Истинска кръв)-3 тема

  • 29 075
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 558
Добър ден Hug Куцпил мерси за поздрава    bouquet merito добре дошла при нас Hug Надявам се да се включваш по-често.

Бил или Ерик ,все това се чудя,но накрая решавам....ами що не и  двамата  Mr. Green Joy Mr. Green

Тц,не може Naughty Не бъди алчна,че ще те пратим да избираш между Джейсън и Сам Wink

# 61
  • Мнения: 255
TraYkovA аа Мерлот и Джейсън не са ми.....по вкуса да ти кажа честно

Не ,не съм "МНОГО"алчна принципно искам и Ерик,Бил,Едуард(ако може и заедно Blush) че и момчетата от Дневниците  Mr. Green Joyняма да подмина,но първите трима ОХ.......имам чувството че живея е измислен свят като почна с тия вампирски истории
Ако ме чуят от" братството на слънцето "на кръста до Ерик ще ме вържат(а дано де Mr. Green)

Има ли нови резюмета по книгите,а те всъщост колко са newsm78

Поздрави на вискчи  Hug

# 62
  • Мнения: 1 558
Не ,не съм "МНОГО"алчна принципно искам и Ерик,Бил,Едуард(ако може и заедно Blush) че и момчетата от Дневниците  Mr. Green Joyняма да подмина

 Stop Ерик ИЛИ Бил,Едуард,Стефан ИЛИ Деймън  Crossing Arms Общо взето от всеки филм си избираш САМО по 1 и си ги сънуваш накуп Wink Щом Мерлот и Джейсън не са ти по вкуса хващаш mamakaty под ръчичка и отивате на лафче при Лафайет  Whistling


Има ли нови резюмета по книгите,а те всъщост колко са newsm78


Втория линк в подписа ми е към резюметата на книгите Peace

# 63
  • Мнения: 255
Трайкова,Лафайет викаш а  Joyшегуваш се нали  Mr. Green
Добре де явно ще се превъзпитавам
Бил,Едуард,Деймън тва ще е
Повече в сънищата  Mr. Green
Резюметата ги четох до 7 книга,много интригуващи Laughingаз питах дали има други книги ,интереса ми се породи от въпроса"И все пак
Суки ще се събере ли с Бил" Flutter

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 942
А. как с Бил?! С Ерик, с Ерик  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 558
А. как с Бил?! С Ерик, с Ерик  Mr. Green

Нищо,нищо Красе,нека да ходят при Бил Wink.Тъкмо Ерик ще е по-свободен за нас(т.е за мен,а от време на време и за някой друг) Mr. Green

# 66
  • Мнения: 255
Oк,ама аз си мислех че ще е само временно Crazy
След това ме интересува мене,след товааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако Суки не го иска аз го вземам smile3534 за Бил иде реч

Трайковаааа ненаситницеее на Ерик Mr. Greenдобре ще се спогодим с тебе поне Бил предпочитам пред ТВОЯ Ерик Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лека мацки отивам да сънувам Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 558
 hahaha Ами тя Суки милата е толкова неориентирана ooooh! Обаче за Бил има опашка начело със zisska и Куцпил Whistling Ама той Бил си е вампир,т.е достатъчно е силен за всички ви,все ще се вредиш по някое време Wink


Трайковаааа ненаситницеее на Ерик Mr. Greenдобре ще се спогодим с тебе поне Бил предпочитам пред ТВОЯ Ерик Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 smile3533

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Трайкова, Сукито май хич не го заслужава Ерик, я да си го пазим за нас си, да си го менкаме  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy Joy Joy

Хайде и аз на опашката . 

# 70
  • Мнения: 1 558
Трайкова, Сукито май хич не го заслужава Ерик, я да си го пазим за нас си, да си го менкаме  Mr. Green

Може.През седмицата е мой,а през уикенда е ваш Mr. Green

# 71
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ааа,merito аз Бил съм го взела отдавна без да питам Суки иска ли го или не. Naughty Плюс това съм алчна и  не го давам нито през седмицата, нито през уикенда. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 558
Ааа,merito аз Бил съм го взела отдавна без да питам Суки иска ли го или не. Naughty Плюс това съм алчна и  не го давам нито през седмицата, нито през уикенда. Mr. Green

 Joy Joy Joy Е,не бъди толкова обсебваща де.Дай си един уикенд почивка поне,че ще хванеш анемия Wink

# 73
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
За Бил съм готова и на анемия,ела вампирчо изяж ме. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 255
ААА zisska и'ч няма т'а питам ш'а знайш
Както казва Трайкова мислим за здравословното ти състояние  Mr. Green
А Сукито като е неорентирано да отива ,къде беше.......при Мерлот като се чуди много  Joy

Лек и хубав ден момичета,отивам да се трудя Crazy

Общи условия

Активация на акаунт