True blood(Истинска кръв)-3 тема

  • 29 136
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 324
Трайкова, миличка  newsm53 , хич нямам нищо против този сладък Лафайет, да знаеш, особено на този изглед
Истинско Bad Boy!!!  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 736
Добрутру и честит имен ден на имениците   bouquet

mamakaty, тази снимка не е на Лафайет, това е Тариното гадже, как му беше името... Rolling Eyes Наистина много bad boy Wink

Трайкова, аз съм склонна да си пропусна реда за Бил, ще му се възхищавам от разстояние, че хормоните ми са определено в друга посока  Mr. Green Така че, zisska, момичета, дерзайте!

# 77
  • Мнения: 21
Минавам набързо Hug
Обещавам за 8ма и 9та книга резюметата- утре вечер, засега само да ви спойлирам, че в 9та книга Ерик и Суки се събират, но понеже  Бил няколко пъти през последните книги е готов да се жертва за нея и пострадва, защитавайки я, и настойчиво й обяснява колко я обича, 9та книга свършва, дето тя се чуди прадядо й за кой от двата вампира й казва, че я обича и че не е лош като мъж за неяи как тя се чувства по въпроса

шах с пешката

а сега, де- Шарлейн още не е издала новата книга (или този месец?) , така че тръпнете и чакайте... според мен ще завърти един любовенб триъгълник  Grinning

Аз се замислих... дали да не вземем и едни резюмета на епизодите да спретнем и да ги качим пак на едно място, като има въпроси като съфорумката от предишната страница, да има човек къде да иде и да види.... ама- има ли желаещи да помагат? да пишат резюме...  Mr. Green 

# 78
  • Мнения: 324
Добрутру и честит имен ден на имениците   bouquet

mamakaty, тази снимка не е на Лафайет, това е Тариното гадже, как му беше името... Rolling Eyes Наистина много bad boy Wink

newsm09
Вярно бе! Колко съм заблудена! Бе то толкова много фотоси ми цъфнаха с името на сладура, а аз по точно тази да се захласна. Е, сменям ориентацията тогава - и Егс /нали така се казваше/ не е за изхвърляне. Жалко обаче, че го изхвърлиха от сериала  Crossing Arms
Ама всички черни момчета така си приличат... /като китайчетата/  Whistling

# 79
  • Мнения: 3 736
[Ама всички черни момчета така си приличат... /като китайчетата/  Whistling

 Laughing

Точно, Егс беше, да.

# 80
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Добро утро и ЧИД на всички именици. Hug
Ааа merito ,и'ч ма не интересува дали ша ма питаш или не. Whistling
Първи сме аз и Куцпил пък ти може да се доредиш някога ама едва ли. Mr. Green
Както казах не ме интересува здравословното ми състояние щом е за Бил. Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 3 736
Хахаха, zisska, ти си непреклонна  Mr. Green Както казах, отстъпвам си реда, така че ти си изцяло и абсолютно на първа стартова позиция. Аз оставам да му се възхищавам от разстояние  bowuu

# 82
  • Мнения: 1 558
Добър ден  Hug mamakaty я подскажи какво точно се случи с Егс,че съм забравила Thinking Embarassed По отношение на Бил ви предлагам компромисен вариант: с едната ще е вечерта,а с другата през деня в някой вампирски хотел(Куцпил си отстъпи реда)  Wink Само трябва да си направите график Mr. Green

staro-novo готова съм да помагам разбира се.Не съм писала досега резюмета,но мисля,че ще се справя Peace

П.П След малко ще пусна новите снимки на Алекс Laughing

# 83
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
TraYkovA ,Егс полудя като разбра,че е убивал хора под хипнозата на Мериан.Отиде да се предаде и носеше ножа с който е убивал.Викна онзи дедектив(как му беше името Rolling Eyes)дето ходеше с Джейсън.Показа му ножа и Джейсън помисли,че Егс иска да убие дедектива и го застреля в главата.
КУЦПИЛ,душа защо така ме изоставяш сама?

# 84
  • Мнения: 1 558
Да,бе верно ooooh! Щом започват да ми се губят моменти явно е време да си припомня сериите Wink Ето и обещаните снимки на Алекс:


И още:1,2,3,4,5,6,7,8,9
На въпросното събитие е присъствала и Ивън Рейчъл Ууд,но не са били заедно.Явно засега Кейт Босуърт е фаворитката Rolling Eyes http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/gucci-stor … the-stars-212516/

# 85
  • Мнения: 3 736

КУЦПИЛ,душа защо така ме изоставяш сама?

Ооо, zisska, мила, не те изоставям, моля ти се! Hug Ама не е ли по-добре да си е целия за теб? Правя се на благородна  Mr. Green (Всъщност в момента съм жертва на друго замайване, затуй е цялата работа. Но ако става дума за избор между Бил и Ерик, съм си твърдо за Бил.)

# 86
  • Мнения: 1 558
Сега,следващите снимки ги публикувам с мъка на сърцето и с огромната надежда Алекс да не последва примера на Робърт Патисън Confused Tired Ето вижте за какво става въпрос: срам,срам,срам

# 87
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен,
тази Ивън не играеше ли кралицата в сериала newsm78 или бъркам?

# 88
  • Мнения: 1 558
Здравейте и от мен,
тази Ивън не играеше ли кралицата в сериала newsm78 или бъркам?


Да,не бъркаш Peace Имаше слухове за връзка между тях Wink

# 89
  • Мнения: 49
На тази Кейт Босуърт, някой знае ли дали баща й е актьор?
Гледала съм един филм и там актьора се казваше Браян Босуърт, та се чудех дали имат нещо общо?

Общи условия

Активация на акаунт