от какво ви е страх в любовта?

  • 1 898
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 563
не ме е страх от нищо от изброеното ( дали е искрен, да не ми изневери, дали ще се промени, дали е подходящият за мен ).  Страх ме е от болести, от друго-не.

# 16
  • Мнения: 233
изпитвате ли страхове спрямо мъжа ви,дори и да нямате основание за тях?притеснявате ли се дали е искрен с вас,дали не ви изневерява,дали няма да се промени къмн лошо с годините,дали е най-подходящия човек за вас?доколко мъжете ви отговарят на изискванията ви?обичате ли ги както преди,или вече ма промяна в чувствата-по-силни ли са или по-слаби?Аз се притеснявам доста за тези неща,въпреки че виждам че едва ли има по-подходящ човек за мен,и незнам дали е нормално винаги да се съмнявам Thinking

Че това е част от тръпкака  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Мнения: 233
не ме е страх от нищо от изброеното ( дали е искрен, да не ми изневери, дали ще се промени, дали е подходящият за мен ).  Страх ме е от болести, от друго-не.

Подкрепям  Peace Peace Когато човек е здрав единствените проблеми, които има са тези, които сам си създава  Crazy Crazy

# 18
  • Мнения: 36 097
всъщност и мен ме е страх да не го загубя физически - болест, злополука или нещо подобно, но понеже за това се притеснявам непрекъснато и за всички любими хора  Crazy, изобщо не се сетих да го отнеса персонално към него  Laughing
ако го загубя докато сме заедно и сме щастливи, никога няма да простя на Съдбата /не, че на нея ще й пука  Laughing/

# 19
  • Мнения: 280
От всичко ме е страх. Много е гадно да живееш в страх. В момента съм "сама" и се страхувам какъв ще бъде следващият ми приятел...

# 20
  • Мнения: 3 641
Познавам себе с и добре и най-много ме е страх от нетрайността на моите чувства Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 51
Откакто познах себе си,не ме е страх от нищо(почти)

# 22
  • Мнения: 483
Предпочитам да го загубя по описаните от теб начини: изневяра, загуба на чувства, лъжи...Ще боли без съмнение,но ще го преживея и ще продължа напред.
Ако умре, това ще е и моят край...познавам се. И дори някога да приема положението няма да съм същата никога.

Така че най-голям страх изпитвам от болести и смърт.
 

# 23
  • Мнения: 114
Страх ме е да не го загубя. Единствено и само във физическия смисъл на думата. Страх ме е от болести, инциденти, такива неща...
Другото не е страшно. Само да е жив и здрав, другото само си идва и се подрежда.

# 24
  • Мнения: 1 761
Страх ме е единствено от нелечими болести,които могат да сполетят всеки от нас. SadВ такива моменти не можеш да направиш много,колкото и да обичаш-в един момент той си отива завинаги.Колкото по-голяма е била любовта и присъствието на обичания мъж в живота на жената,толкова повече боли.Не минава,просто понякога болката е като под упойка.....

Всичко останало можем да създадем сами-красиви вечери,мили спомени,споделени трудни моменти,обогатяване и израстване покрай партньора.
Не ме е страх.Ако ме заболи от любов,значи има любов.
Имам прекрасен съпруг,понякога още не ми се вярва,че съм го срещнала.

# 25
  • Мнения: 5 710
честно казано не изпитвам никакви страхове за връзката ни.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Не изпитва страхове,смятам,че съм с точния човек.Единствено съм си мислила,че хората се променят с годините и мъжете също карат критическа и как ли би му се отразила!?Дали ще се промени!?Но  тъй като живеем в настоящето,а и не бързам да остарявам,не си го слагам много на сърце.

# 27
  • Мнения: 940
Страх ме е да не го загубя. Единствено и само във физическия смисъл на думата. Страх ме е от болести, инциденти, такива неща...
Другото не е страшно. Само да е жив и здрав, другото само си идва и се подрежда.


 Peace  Peace  Peace

все едно аз съм го казала  Wink

# 28
  • Мнения: 1 844
Не бих казала,че се страхувам-на този етап се обичаме,вярваме си безрезервно и сме всичко един за друг.
Разбира се обаче съм си мислила дали отношенията ни ще останат и през годините такива,дали ще съумеем да ги запазим.Не се страхувам..просто се надявам завинаги да се гледаме с този поглед,както сега.

# 29
  • Мнения: 89
Да страх ме е.Искам да остареем заедно и като станем на 85год. да се разхождаме край морето хванати за ръце.Но никой не знае какво ще ни поднесе живота.Дано сме живи и здрави само...

Общи условия

Активация на акаунт