Клюки (щастилви, тъжни днес) 10

  • 32 292
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 011
оооо, аз няма да си  слагам много  дълги .... после като израстнат моите  ще махна удължителите и ще си остана с моите  си нокти!
 Peace

# 31
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Честно казано, аз съм с акригел и са достатъчно здрави, ама е и вярно, че до газов котлон не съм стъпвала от години. Колкото до маникюристката - съвет мога да дам за Стара Загора, моята е богиня

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте  Hug

 Аз минавам да се оплача и да получа потупване по рамото  Confused Много ми е криво днес, май вече ми дойде в повечко - детето продължава да вдига по 40гр температура, а аз вече имам чувството, че съм затворена у нас от векове.  Tired Просто 3,5 седмици той е болен, а сега тази температура направо ни съсипва. От купуване на лекарства и илачи и пари за ядене не ни останаха вече, а и умирам от страх да не стане нещо лошо накрая. Просто ми се иска всичко да е минало и най-сетне да съм спокойна.  Tired Реве ми се, вика ми се, а трябва да се усмихвам и да съм мила заради детето, че и на него не му е лесно, вече му личи че е болен - блед е и с едни сенки, толкова ми е гадно да го гледам такъв.
 Сори за негативния пост, просто вече не издържам.

# 33
  • Мнения: 2 011
Не съм ... спокойно - ще се оправите !! Praynig Hug
давай лимонова вода  и повечко  като количество - за температурата .
Кога даваш лекарство за спадане на температура ?
Използвай  бабините  методи  даже и чорапките  с оцет  на краката - на моя синковец много му помагаха !
и течности много ....

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И вода с мед и лимон давам, и кърпи слагам и антипиретици, а течности налива здраво. И тъкмо сваля и тя пак се качи, през няколко часа редувам всичко което се сетя, само и само да я държим по-ниска температурата. Ама 3 дни са си много за такава температура, а и аз вече се чувствам тотално смазана и изтощена. Психически не издържам вече. Просто ми е много кофти, знам, че ще мине, ама не ми става по-добре.

# 35
  • Мнения: 910
Не съм, три дни са много време да поддържа тази температура. Ти говори ли с джи пи то. Ако детето ена антибиотик би трябвало третия ден да се овладее тази температура

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 На АБ беше миналата седмица 6 дни, веднага след него започна Т и затова не изписаха друг антибиотик, но днес му изписа пак - заради температурата. И докторките вече не знаят какво да го правим и защо така. Не при 1 докторка го водя, а при три  Tired. Явно му е паднал имунитета и просто хваща всичко и го кара тежко. Давам витамини, сиропи, антиалергични, ама ей го на - 3дни с егати температурата. Ще го оправим, ако не се повлияе в понеделник ще направим антибиограма и ще взема секрети, кръв, урина - каквото може, въпреки, че миналия път нищо му нямаше, но ми е криво и кофти, много ми идва.
 Мерси момичета, в общи линии имам нужда от потупване по рамото и уверение, че всичко ще се оправи.
 Не знам що така днес се сринах, може би понеже е петък и на хората им е весело, пък аз седя и се сдухвам вече толкова време, нещо ич ме няма.

# 37
  • Мнения: 800
Не съм спокойно,ще се оправи детенце.
Аз съм доволна че седмицата свърши.Кошмарна беше. #Cussing out
Утре заминавам за Чирпан макар и за 2 дена.

# 38
  • Мнения: 6 443
Не съм, ще се оправят нещата. Дано в понеделник да се разбере какво точно му е на детенцето и до тогава да не вдига такава температура.
На мен ми прилича на някаква инфекция, която не може да бъде овладяна..Незнам.
И аз се чувствам по същия начин срината покрай болестите на детето.Нормално е, майки сме!  Hug

Аз мойто чаве от сряда не съм го виждала.Наложи се да остане при баба си и при баща си и постоянно сълзите са ми на очите.С нетърпение чакам да стане 16, 30, да свърша работа и да си го нагушкам.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Минавам само да споделя, че съм в много силен любовен период - много обожатели много нещо  Blush, но има един, който ми е много на сърце. Довечера съм канена на вечеря в тях.... пиле жулиен, вино...

# 40
  • Мнения: 1 317
Мммм, че приятно звучи  Simple Smile Весело изкарване освен да ти пожелая довечера  Wink
Не съм как е детенцето днес? Дано се е подобрил вече  Praynig

# 41
  • Мнения: 2 011
Не съм .... дали се пооправихте вече ??? newsm78
Явно остра вирусна инфекция е имало  ..... правете  изследване на гърлен и ниюосен секрет .... антибиограма ..... Дано се оправите , а после започвай мощна имуностимулация с цитросепт и клеева тинктура .... мед...природни продукти само !!!  bouquet Hug

# 42
  • Мнения: 2 660
Не съм, няма ли кой да помолиш да дойде да ти удари по едно рамо? Баби разни..? Знам как се чувстваш. Още малко и ще мине - три дни такава температура, значи нещата скоро ще се оправят..!

# 43
  • Мнения: 385
Не съм, пиши вече, как сте, свалихте ли температурата? Мислим ви! И да се стабилизирате вече...

Аз сега си боледувам сама, БНДто снощи взе малката, за да не си препредаваме само вируса и слава Богу, защото от вчера на обяд до днес на обяд бях вързана за леглото тотално безсилна! Сега съм по-добре и дано да се посъвзема вече малко!  Малката се стабилизира вече, но има още малко сополки и слаба кашлица, поне ушето не я боли и не вдига температура!

Горгона, добре, че се появи тук с този коментар, малко да повдигнеш духа ни! Ще имаш да ни разказваш май Simple Smile Приятна вечер!

# 44
  • Мнения: 390
Здравейте, симпатяги!
Не съм, много гадно.Пиши какво става с вас.Дано да имаш подкрепа някаква, че да не изпушиш Hug
Минавам само да споделя, че съм в много силен любовен период - много обожатели много нещо  Blush, но има един, който ми е много на сърце. Довечера съм канена на вечеря в тях.... пиле жулиен, вино...
И аз искам любовен периооод!Вместо това ме е налегнала носталгия, и да ви кажа, нищо от това което обещаваше БНД не се изпълни.Оставена съм да се оправям сама, но нали е за детето, нямам право да се отпускам.Положителното е едно- бившата ми свекърва е до мен, та успяваме някакси да се справим.

Общи условия

Активация на акаунт