имате ли дами самочувствие?

  • 2 588
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
Ние за това сме тук-да заместваме соц.контакти Hug Съфорумките винаги ще те подкрепят и окуражат,голяма сила сме Mr. Green

Даааа на мен соц. контакти са ми главно в Бг мама Mr. Green   Joy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Благодаря ви момичета за милите думи   bouquet Аз не пуснах темата за да се оплаквам от живота си ами за да кажете при вас как е?Всеки ден благодаря на Господ за прекрасните деца които имам,разнообразявам естественно живота си както мога,не съм се занемарила в нито едно отношение,ходя и  по козметици,и прически правя и по магазини и тн. Mr. Green Но просто при мен социялният контакт липсва и това оказва влияние върху мен.В момента съм в такова състояние и ми беше любопитно дали на други се случва.Изпадали ли сте в подобни ситуации ,когато да се чувствате ужасно зле,да си мислите ,че за нищо не ви бива,че нищо със което се захванете не вършите както трябва?Пак казвам живота си ми е прекрасен имам чудесно семейство..но все пак според мен има и такива моменти   bouquet


А защо не си създадеш социални контакти? Децата не могат да бъдат пречка за това. След като имаш интереси, контактите ги следват.
Аз имам достатъчно, не мога да си представя как бих живяла ако нямах приятелите си и времето си. Имам и много добри познати извън служебните си занимания /спорт, хоби, бг мама  Mr. Green/ с които дружа. Съзнанието, че управлявам живота си и го изпълвам сама със съдържание ми дава самочувствие и усещане за независимост.
Не помня кога ми се е случвало да не се чувствам пълноценна и че не ме бива в нищо. Може би, когато човек е в депресия му минават подобни мисли...Може би зарад есента така се чувстваш?
Имала съм моменти в които съм се чувствала самотна, но никога не съм губила увереността си. И също - когато съм най-зле и най-сама, не пропускам да се усмихвам. Няма по-добро оръжие от това, запомни.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 87
Че какво ти пречи да си "фръц-фръц" и с децата? Thinking
С горното не казвам, че трябва  да ходиш на кокили и с леопардов клин. Нито с делови костюм.
Може да си "фръц-фръц" и с по-ежедневни, удобни дрехи, с които ако поискаш, може и да се полюлееш на люлките и да правиш кюфтета от кал.  Laughing
Не трябва да забравяш себе си, какво като имаш две деца?


Не бива да се затваряш в къщи, според мен една жена за да се чувства значима, трябва да има и кариера, семейство не е достатъчно. Трябва да започнеш отново работа, така и мъжът ти ще те уважава повече - когато си имаш собствен живот, хобита и интереси, а не да живееш само за него и децата.

# 18
  • Мнения: 838
самочувствието е свързано със самооценката на човека за самия себе си. ако имаш ниска самооценка имаш и ниско самочувствие.

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 08:30 от kolibka

# 19
  • Мнения: 1 731
Мила,какво да ти кажа ?до болка ми е познато състоянието ти .Повече от 10г си бях вкъщи с децата,първо с едното ,после и с двете.А с второто даже и сама в едно село на 20км от Бургас ама не Поморие. Joy
Сама 5 дни в седмицата (мъжа ми ходеше на курсове и си идваше петък следобед).Чувствала съм се много зле,единствено нета и бг-мама са били нещото ,което са ми показвали ,че навън света живее,бори се и диша.Но и това време си мина.Вече съм работеща жена със самочувствие,чувствам се значима и важна и знам че всичко е в главата.Така че се опитвай да си създаваш развлечения даже и с децата както си.Събирай се с други майки,излизай,бори се за личното си време когато да идеш на козметик,даже и ако е възможно на курс,тренировка,нещо което да те събере със сродни души.Почивай си и се подготвяй,защото света те очаква и горе главата. Hug  bouquet Hug
Няма нищо вечно на този свят!И хубавото и лошото свършват някога!Използвай мига! newsm10 smile3503

Общи условия

Активация на акаунт