18 септември 05:00 Пълнолуние

  • 2 596
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
аз съм -1 кило, ама снощи ядох малко семки.... Blush Blush Blush Embarassed
другата седмица пак се включвам, дано пак се падне неделя, че на бач хич не мога да търпя на глад Sick

# 46
  • Мнения: 8 464
Я кажете за електронните кантари.Аз на моя кантар трябва да направя поне 3 премервания,защото понякога дава разлики.Накрая вземем средната стойност.Дали е вярна обаче?

Бях си купила електронен кантар, но останах много раzочарована - в zависимост къде го сложех (кухнята, банята, хола, на ляво, на дясно, на мокет, на балатум...) все даваше раzлики. И то раzлики от по 2 и нагоре кила. Rolling Eyes
Отидох и го върнах. Naughty

Сега се тегля на съвсем обикновен. И той не е верен, ама ... на него му е простено Crazy
Тъй,тъй,и при моя така.Уж се тегля на една и съща плочка,но пак дава разлики.Писна ми вече.На обикновения пак е така,та вече не знам,на кой да вярвам.Но на мен електронния ми е от евтините и явно затова е така.Така или иначе по-скъп няма да си купя,много пари за нищо.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз вече се оплаквах от моя кантар, няма да повтарям. Искам да ви кажа, че най-сигурният метод е метърчето. Обикновеното шивашко метърче. Мерят се талията, дупето и бедрата - там, където жените трупат. Това е най-сигурно - така съм чела. Теглото непрекъснато варира, освен това всеки има различна костна структура, мускулна маса и пр.

# 48
  • Мнения: 8 464
Аз вече се оплаквах от моя кантар, няма да повтарям. Искам да ви кажа, че най-сигурният метод е метърчето. Обикновеното шивашко метърче. Мерят се талията, дупето и бедрата - там, където жените трупат. Това е най-сигурно - така съм чела. Теглото непрекъснато варира, освен това всеки има различна костна структура, мускулна маса и пр.
Е това е!Но ще лъсне жестоката истина и затова се въздържам!

# 49
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз да се отчета -1кг, ама аз него си го мотая от фаза до фаза май, тъй че вече се усъмних в ефективността на тази диетка Thinking.Но пък добре се чувствам да разтоваря малко и ще продължавам Grinning

# 50
  • Мнения: 256
Здравейте момичета.До сега само четях, но ето че и аз се включвам.
Опитах да гладувам, но нещо не се получи.Цял ден гладувах, а вечерта така хубаво хапнах, че провалих всичко.Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!

# 51
Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!
25 септември от 9,40 сутринта...

# 52
  • Мнения: 8 464
Може ли някий да ми каже кога е следващото пълнолуние?Дано тогава успея!Предварително благодаря!
25 септември от 9,40 сутринта...
Мерси!  bouquet

# 53
# 54
  • Мнения: 256
Много ти благодаря ДЕСКА-ПЕСКА! Grinning

# 55
МАцки, сигурна съм, че arrows пак ще пусне отделна темичка, за да ни подсети  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 611
С удоволствие  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 8 464
Язък за гладуването!Айде да не казвам,с какво се натъпках!На 25 пак.

# 58
  • Мнения: 3 611
Аz не съм спирала да се тъпча  Confused
И там е работата, че го осъzнавам, но нямам сила да се контролирам  ooooh!
После ме е яд ама кел файда.
Добре, че е тая лунна, поне да ме държи на едни и същи килограми  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт