Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Диди, да си жива и здрава, мамо-героиня! Твоите дечица са големи късметлии с прекрасна мама като теб! Пожелавам ви на цялото семейство от здраве, щастие и обич да не се отървете!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 123
Десунка,честит празник и тук ,много щастие ти желая!

Да се оправят бързо всички болнички дечица!

Марги,ние го записваме Жорко редовно на уредбата.Иначе имах един хубав дневник за първата годинка и място за ежедневно попълване ,сега за втората година нямам обаче.

Жорето май посвиква с яслата вече .Още плаче като стигнем там ,но като влезе и веднага се заиграва.Мисля даже ,че му харесва .Първите дни като го взимах и се гушваше в мен и един такъв замислен седеше,не играеше много.А сега е весел много,като го питам какво е правил и с такава усмивка казва,как е играл с някакъв камион,ритал топка и се люлял на кончето.Дано скоро да спе и сутрешният плач.

# 32
  • Мнения: 520
Да са живи и здрави малките сладурани - Паола и Божидара! Да радват много мама и тати!

# 33
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен в новата тема.  Макар че не пиш често ви чета постоянно просто с мойто бесно детенце нема начин да пиша. Благодаря ви за пожеланията и да ви се връщат тъпкано.
Ние за сега сме добре /пу- пу/ след двумесечно боледуване.Сега аз съм малко болна но важното е че детето е добре аз ще се оправя
Лек ден на всички.

# 34
  • Мнения: 1 710
Вчера късно вечерта, Дея намерила един сапун и тайничко си хапнала от него. Честно да си призная, в началото, като я видях да го дъвче, не се шашнах особено, но майка ми реши за всеки случай да звънне в Бърза помощ и да ги попита, трябва ли да предприемем нещо и от там й отговориха веднага да отиваме в Пирогов за промивка. И естествено вече всички се притеснихме, изпокарахме се, крещяхме си пред детето, абе ужас. В Пирогов, Слава Богу, ни се изсмяха и ни пратиха по живо по здраво да си вървим. Държаха се доста надменно и неприятно, подиграваха ни се, но важното е, че не й правиха промивка или нещо друго, което да я стресира или да й причини болка и аз въпреки ехидното им поведение бях доста радостна, че положението не е сериозно и за това им се усмихвах щастливо през цялото време.  Да ви кажа малко се поуморих от поредицата стресове, които преживявам напоследък. Благодаря на Бог, че пази децата ни!

Десунка, какво е това двумесечно боледуване? Shocked

# 35
  • София...........
  • Мнения: 955
ДИДИ, ЧЕСТИТО!!! ДА ВИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!

# 36
  • Мнения: 1 446
Марги. Теди всяка вечер като я къпем и тя като едно патенце си потапя лицето в коритото и си пийва водица. Водицата е кога бистра, кога със сапунишка... Опасно е, ако имате домашен сапун, защото той се прави със сода каустик (мисля, или беше някоя друга отрова). Сложи на Деята един памперс, изчакай я да се "попречисти" и хвърляй кофата за боклук по-често, че мирише.  Mr. Green И се успокой малко - друго чаве е на път. Ако ти е много шантава бременността, после и въшката ще е много палава  Hug

В предната тема ме беше питала за една испанска марка, отговарям: нямам впечатления. Ако взимам нещо - купувам или от детските Зара и Н&М или по-вероятно от Карфур.

Да се похваля: вчера купувахме костюм за вещица - щели да празнуват Хелоуин в детската градина.

# 37
  • Мнения: 63
Здравейте и от нас  в новата темичка!
Диде, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и да ви носи много щастие и радост!

Много се развълнувах.  Прекрасна новина.

# 38
  • Мнения: 63
А сега , за да не развалям настроението от предишния пост, започвам наново. Heart Eyes
Аз пак не съм писала отдавана, не съм чела нищо, но след малко ще се реванширам.
Не мога да смогна да тичам по задачи и лекари. Марти от 20 дни не може да се оправи. Сополите минаха, но остана една ужасна кашлица. Днес пак го водих - всичко му е наред. Е как наред, като се дере като стар пушач. Изписаха ми някакво антиалергично лекарство, но аз не го взех. Утре ще ходя при друг лекар, та тогава ще реша какво да купувам.

Вчера ходих на мамография - откриха ми фиброаденом. Лекаря не изрази притеснение, каза, че било доброкачествено, но все пак трябва и консултация с хирург дали да се оперира. И сега събирам мнения, чета разни ужасяващи неща в нета и търся добри специалисти, за да се консултирам.
Ако някой знае нещо по въпроса или може да ме насочи към лекар в Пловдив, ще му бъда благодарна.
Та такива неща при нас - аман от ходене по лекари и проблеми. Направо се чувствам като уручасана! Twisted Evil
Спирам , за да не ви натоварвам с моите проблеми. Надявам се следващия път да се включа с по-оптимистично настроение.
целувки на всички дечица. Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 446
Пепе, я кажи при кой виден пловдивски идиот отиде на мамография! Защото тези изроди тази пролет ми изкараха всички ангели (аз още си задържам по малко кърма) и ме пратиха на консултация в онкологията. Естествено лекаря там каза да им предам много поздрави. И тази есен още съм жива, напук на прогнозите им.
Айде като ми остане време ще пиша цялата история. Особено съм съгласна като се видим по Коледа да ги оплюем съвместно на по чаша тъмна бира  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 3 123
Марги,големи премеждия пак при вас,радвам се че всичко е завършило благополучно! Hug
Жоро му слагаме във водата от течността на Джонсън за тяло и коса и той редовно си завира муцунката в пяната и си пие.
Кроки,аз също пазарувах от тези 3 магазина и от С&А,там имаше и Cora (верига подобна на Карфур).A тези магазини имате ли ги :Wibra, Zeeman,Boum,Shoe Discount(za obuwki).Втези магазини има дрехи на смешни цени направо.Понякога има и боклуци ,но винаги има и по нещо хубаво.
Сега като каза за  Хелоуин  и си припомних миналогодишният в Белгия- толкова беше хубавооо.А в Карфура бяха направили много яка аранжировка и един злокобен замък и програма за децата.Вечерта с Жорко ходихме по къщите за бонбони. Mr. Green
Понякога така ми липсват толкова много неща от там...

Пепе,дано е фалшива тревога и всичко да ти е ок! Praynig

# 41
  • Мнения: 1 446
Зори, нямаме ги тези. Имаме Ал Кампо, което е френския Аушан, а другите гледам да ги пропускам, че с тези широки пръсти все си броя стотинките пред заплата. Миналата година хлапетата звъняха на вратата у нас и аз отворих с Теди на ръце, ама какъвто съм лебед, нямах нищо да им дам. Хлапетата бяха много готини с едни маски на скелет и Тедката така се опулииии  Shocked като извънземно със запек беше. Тази година живот и здраве, смятам да се подготвя.
Снощи я снимах малката вещица с костюма - ама тя тази метла я върти като палава камериерка. Измете си стаята, почисти си прозорците и ни подпука да ни мете и нас Simple Smile Всъщност Хелоуин е на 31 октомври срещу 1 ноемрви нали?
Въпрос 2: кога сменяме времето?

# 42
  • Мнения: 63
Славундерче, ходих при Христов във 2 ДКЦ. А Косев от същото ДКЦ каза - "да се реже веднага". Когато си на кеф, можеш да ни разкажеш на теб какво ти се е случило.
А за виждането по Коледа - 200 % съм "за". А може и на нещо по-хард да седнем, не само на бира. Heart Eyes

В тази връзка да се похваля - в събота ходихме на женско парти 7 мами. Изкарахме си страхотно - до 5 часа на дискотека. Не бях излизала на диско от 5 години. Само дето се хвърлих на едни токчета....а след това пустия артрит си каза думата. Ама няма да му се дам. Naughty Колко е хубаво човек да разпуска от време на време..

Времето го сменяме сега събота срещу неделя. Ужас, трябва само по гости да си ходим - то в 5.30 ще е тъмно.

# 43
  • Мнения: 1 446
Мене А. Косев ме преглежда...
Отивам в ДКЦ-то да си запиша час, бях с Теди, като мисълта ми е записвам си час и идвам без нея. Качвам се на етажа и девойката на рецепцията ми вика
- Направо останете, няма много хора.
- Добре. Но ще съм на частно и искам фактура
- Кажате си ЕГН-то
Казвам
- Ама вие нямате здравни осигуровки.
- Да, знам. Казах ви, че съм на частно и искам фактура.
- Ама защо не сте в майчинство, като ви е толкова малко детето.
#2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Може ли просто да си платя и да ми дадете фактура?
Сядам да чакам. Теодора се запозна с всички на етажа и т.н. Минават 2 часа. През това време Косев влиза и излиза от единия кабинет в другия и всеки път ни оглежда. Идва ми реда и той ми казва:
- Вие с това дете не може да влезете.
- Докторе, ще я сложа в количката и ще я закопчея.
- В кабинета имам апаратура за 200 000 евро, няма да влезете.
Звъня по спешност да дойде някой свободен за 20 мин, докато ми е прегледа. Сестра ми учи за матура, мъжът е при нотариус. Пристигна мъжът. И ме пита:
- Ти защо се нареди, като си с Теди
- Така ми казаха, после ми казах, че не може
- Не те ли видяха, че си с дете?
- Видяха ме, че и майчинство ми предложиха
Както и да е. Влизам. Прегледа ме, видя ме на ехограф (аз си избрах ехо, а не рентген). Обяснявам му, че имам кърма  в едната гърда. Той ми вика, че това не било кърма, а големи кисти и ме прати на хирург за цитологичен секрет.
Отивам на другия ден в хирургиите. Добре, че моето АГ ми изнамери свой съученик, да му се обадя и да не чакам. Влизам, подавам документите от Косев. И хирургът подскача като ужилен. И взе да вика: Момиче, вдигай бързо блузата да видя какви са тези кисти и какво ще те правим. Вдигам, опипа ме, прегледа ме. Обясних му за кърмата. Той се ухили, потупа ме по рамото и каза, че ще живея.

Та така. Сори за дългия разказ, но пак се потвърди едно мое мнение - колкото по-далеч от доктори, толкова по-добре!!!

Пепе, ще заформим нещо коледно! Още от самолета смятам да се напъхам в най-мазната чалга, да се кача на масата и да го друсам това Д, свят да му се завие. После ще ти звънна да идем на нещо по културно! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 335
Диде,честита дьщеричка.Да е здраво,щастливо и игриво дете,за радост на мама и тате.

Общи условия

Активация на акаунт