Asi / Гордата Аси - 9-та тема

  • 36 187
  • 751
  •   1
Отговори
# 600
# 601
# 602
# 603
# 604
# 605
# 606
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Добро утро,
изплашихти ли си, че баннали бгмама?  Laughing

Пускам за музикално оформление на кафето едно клипче от мен

http://www.vbox7.com/play:369b17cd

Лек ден и набирайте сили за последната и най-гадна серия преди да дойде хубавото.

# 607
  • Мнения: 0
добро утро от мен!доста сте изписали вчера изпих кафето докато ви настигна тая сутрин!сега за вчерашната серия да се изходя и аз-аси и демир вече разбрахме че тъй ще я карат те скарани недоразбрали се ама иксан ме дразни с тия посещения при сухи!още малко ще го трая и ще го закарам у морган и ще му навра главата в тва дет си го купи скоро за мивката! Twisted Evil

# 608
  • Мнения: 188
Добро утро на всички.Усмихнат и успешен ден ви пожелавам.

# 609
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
добро утро от мен!доста сте изписали вчера изпих кафето докато ви настигна тая сутрин!сега за вчерашната серия да се изходя и аз-аси и демир вече разбрахме че тъй ще я карат те скарани недоразбрали се ама иксан ме дразни с тия посещения при сухи!още малко ще го трая и ще го закарам у морган и ще му навра главата в тва дет си го купи скоро за мивката! Twisted Evil

Дани

ББ Ти за видиш в днешната или утрешната серия, какво ще си кажат Сюхейля и Нериман. Нериманката вярна на себе си ще я засече, но и онази няма да остане на сухо.

# 610
  • Мнения: 0
ами вече трябва да предпр нещо нериман кво само се тръшка!пфууууу!не мога да отговоря на анкетата даже щото всяка серия си сменям мнението кой за какво е виновен!кви са тия жени с тея железни нерви,аз ако бях щеше да ходя да питам сухи що не се удави по сериозно?

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 337
Мишел може ли в ББ.Скоро ли Демир ще предложи на Аси за първия им брак???ПОнеже бг номерацията доста изостава и не мога да се ориентирам Hug

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 08:49 от maimunka2

# 612
  • София
  • Мнения: 375
maimunka2
искаш отговор с ББ а пишеш с идеално черни букви, редактирай си поста, че с две думи успя да разкажеш част от филма докрая ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 613
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мишел може ли в ББ.Скоро ли Демир ще предложи на Аси за първия им брак???ПОнеже бг номерацията доста изостава и не мога да се ориентирам Hug

ББ Да съвсем скоро и ще го направи по много оригинален начин.

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 337
Морганчето,какво да кажа....изключително съм смотана. ooooh!..изобщо не съобразих,4е с въпроса давам информация...Извинявам се Peace

Общи условия

Активация на акаунт