Любители на котки- тема 31

  • 52 047
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 144
Тя темата ще свърши, а ние със Спящата синя шапчица Мъро чак сега се записваме.  newsm47



Откакто е студено му е много кеф да е с шапка. Стои си така по 2-3 часа, докато ледените уши не започнат да парят и чак тогава я маха  Mr. Green.

Относно храната - даваме му всичко, от което си поиска. Дори лекарят ни упрекна, че не сме давали достатъчно млечни продукти. Каза да наблегнем на изкиснато сирене и кисело мляко. Лошото е, че не му харесват нашите продукти, които си мислим, че са млечни и иска само вносни артикули  Mr. Green. А много ми се иска да попитам в соц. времето с Роял Канин или с Уискас ги хранехме  Grinning? И си бяха здрави котките. Преди 2-3 години почина приятелска котка на 25 години и само последните 5-6 години беше хранена с котешка храна. За мен котешката храна е по-скоро улеснение, а не задължително нещо. По повод на появата на котешки храни преди 15-тина години се сетих как бабите не виждали такова нещо ги купуваха за себе си като по-евтинки  Mr. Green.

А за лишеите - сигурно много улични котета имат, но моите котки винаги са били улични и досега не ми се е случвало.

Хъни е голям бонбон! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 134
благодаря за милите думи  Hug
Хъни се  съвзе  и се отпусна напълно
ето снимка от обяд


# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ей, че хубава катерушка си има, и е като плюшена играчка Hug
Танче, да му имам на Мъро шапката Joy

# 33
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много голям мезонет за много малка котка hahaha
Сладкишче е, да го нагушиш!

# 34
  • Мнения: 4 116
Ох, тоз Мъро..... и аз се нареждам на опашката за ядене на шапката, + бонус - муцунката  Laughing

kriss`, да не сте избирали котето по цвета на катерушката  hahaha  Едно към едно са  Laughing Дано се оправи скоро очето. Голям е сладур бебето, мерак ми е да го снимам, но вероятно само с мерака ще си остана.

# 35
  • Мнения: 134
ted_cat, и аз   исках  по   контрастни  цветове, но  са   над  150 лв,  а   тази беше  толкова  изгодна,  че   последното, за което  помислих  бяха   цветовете  Flutter Хъни умира  от  кеф,  безброй  пъти  се  качва  до покрива на  къщичкита,  слиза  посещава  WC  и пак  горе   Crazy Crazy, а  за  снимките  заповядай   делят  ни само някакви си  330  км   Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Я кажете, откъде мога да купя изгодно подобна катерушка? 150 лв не ми се дават, ако може да е до 50 лв най-добре.

# 37
  • Мнения: 4 116
Мда, чекнах вече разстоянието  Tired Не че не пътуваме натам няколко пъти в годината, но като знам каква е лудница, мисия невъзможна е.
А катерушката е готина, направи ми впечатление цветовото единство, защото и при нас е така. Катерушката ни е същия цват като Бени - бежов. Чисто съвпадение, защото ни беше подарена доста преди да вземем Бени.

# 38
  • Мнения: 134
катерушката  струваше  36  лв,  от  тези складове/магазини Аргос, преоценени  стоки  от  Англия,  не са  използвани, често пъти са  позамърсени,  обясниха, че  това  са  мострените  бройки  в магазините  Аргос  в  Англия, нашата  беше   леко прашна,  но няма  счупено,  мръсно или  т.н.,  този  цилиндър  е  подвижен и  може да   се  бяга  в него,  доволна  съм, че  Хъни я  хареса и е  на супер цена  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 634
Охо!,..   Hug
Тед, благодаря за новата тема!   bouquet
С такава скорост се пълнят страниците й, че прилича на нашата 7-мокласна от това лято! hahaha
Отметнете и нас с Принци и Чейн!  Peace

Добре дошли на новите попълнения! 
Прекрасни котачета имате всички!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 458
Е тази шапчица е просто трепач  Grinning


kriss, просто нямам думи за цената на катерушката, искам и аз такава  Crossing Arms А котана сама ли се качи там на високото  newsm78


argun, при нас няма шанс за просене, доста сме строги в това отношение и те се научиха, дори не поглеждат масата а ако ще им давам нещо допълнително веднага тичат пред паничките си защото само там им се дава храна  Grinning
Да вметна и за кученцето  Blush. Той също се научи само на едно място да яде и даже изпълнява командата "седни" без да я кажа дори щото знае, ако не седне мирно и не млъкне, нищо няма да получи  Grinning. Много е смешен как трепери от нетърпение и опашката се скъсва, но в същото време се опитва със всички сили да задържи  дупе на земята и устата затворена  hahaha

# 41
  • Мнения: 0
Къде са тези магазини "Аргос" - в Попово ли ? ...каква евтиния..., а тук 100-200 лв, едва ли ще стигнат за двуетажна... Rolling Eyes

Искам да ви питам - някой да е имал следния проблем:
Бихме инжекция на женската ми котка, за да й спре кърмата, защото миналата година получи мастит... Сега обаче се минаха вече две седмици и малкото коте продължава да суче от едното зърно - дали ще спре изобщо млякото, или докато то  иска да суче ще се стимулира гърдичката и ще продължава да дава мляко  newsm78

Танче , ама много се е надул този Мъро с тази фешън шапка - гледай го как гледа, ще се пръсне от гордост  Crazy

# 42
  • Мнения: 4 916
... argun, при нас няма шанс за просене, доста сме строги в това отношение и те се научиха, дори не поглеждат масата а ако ще им давам нещо допълнително веднага тичат пред паничките си защото само там им се дава храна  Grinning
...

При нас педагогиката се провали още в началото. Иначе тя яде само в паничките си, но в момента, в който подуши месо или риба в пазарските торби или в хладилника, и реши, че й се яде... няма спасение.  Даваме й по едно парченце месо да кажем и тя отива при паничката си с наежена от вълнение опашка - като на катерица. Хапва си месото и мирясва. Понякога хапва маслина, царевица, тиква с корите... По масата и по плота не се качва.

# 43
  • Мнения: 4 458
Понякога хапва маслина, царевица, тиква с корите...

Значи за това снощи момата дойде на проверка  Grinning Отворих буркан с маслини и тя веднага скочи да мирише но я изгоних. Ще им дам една маслина да видим какво ще стане  Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 13 144
Значи за това снощи момата дойде на проверка  Grinning Отворих буркан с маслини и тя веднага скочи да мирише но я изгоних. Ще им дам една маслина да видим какво ще стане  Thinking

Само извади костилката, че да не стане беля. Мъро ги обожава нарязани на дребни трошички  Mr. Green. Кака му яде ли маслини и той е край нея  Mr. Green. Знае си къде минават глезотиите  Mr. Green.

Танче, да му имам на Мъро шапката Joy

Нали? hahaha Имаме си и зелена такава  Mr. Green. Мода 86/87 година  Mr. Green.  Колко бебешки, кукленски и сега котешки глави е видяла!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт