Прибягвате ли до полуфабрикати

  • 3 234
  • 28
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 718
След като тази вечер пържих бланширани картофи и Кордон бльо на Сами-М, реших да ви попитам - случва ли ви се и на вас да използвате полуфабрикати за бърза вечеря. Или винаги приготвяте всичко сами?

# 1
  • Мнения: X
На мен лично ми се случва поради липса на достатъчно време  да използвам полуфабрикати като картофи по селски например,или кашкавалчетата на Сами М,пилешките им филенца със сусам също ми харесват.Освен това с панирането съм много на "Вие" и не ми е любима техника за готвене.И тъй като не сме по късните вечери се налага в такъв момент да съм по бързите.

# 2
  • Мнения: 2 000
Не. Единственото, което купувам е картофено пюре, но много рядко, предпочитам да си го направя сама - с истински картофи, в микровълновата става за 30 минути Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 668
Избягвам ги по принцип . Предпочитам да си приготвям аз нещата . Готови салати също никога не купувам .
Но , разбира се , че ми се е случвало да купя полуфабрикат , понякога просто няма начин ... работя , имам доста ангажименти .
Но в повечето случаи , когато не съм приготвила нищо предпочитам да взема едно пиле на грил примерно или нещо от близката пицария .

# 4
  • Мнения: 1 798
Избягвам ги.Единственото което купувам е баничките от точени кори на "Белла".

# 5
  • Мнения: 221
Полуфабрикати използвам, само когато много бързам и нямам време, да приготвям храната сама.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
и аз ги избягвам, тенджерата под налягане обаче постоянно я ползвам, за 15 мин е готова лещата, за 10 мин варените картофи.

# 7
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Случвало ми се е, не често, но все пак... Най-вече разните панирани нещица (пилешки хапки, риба), бланширани картофи не, защото предпочитам домашните. Баничките Белла също не съм купувала, предпочитам сама да си ги направя от бутер тесто. Готови салати купувам. Ами, като се замисля, това е май.
Ползвам и фиксовете на Маги - за спагети болонезе, винен кебап и пилешка кавърма.

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Избягвам ги,единствено купувам бланширани картофи понякога.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
против всички полуфабрикати съм Stop

# 10
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Правя картофено пюре, сега се замислям че пудинги, кремчета и други пълнежи за торти и сладкиши ползвам по-често, когато ме мързи да си ги забъркам сама или нямам време. Веднъж правих и пана кота.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 974
Старая се да ги избягвам, но ще излъжа ако кажа, че не ги използвам.

# 12
  • Мнения: 1 236
Прибягвам. По-лесно е с тях, пък и не всичко човек може да си направи вкъщи   Flutter

# 13
  • Мнения: 5 001
Тц! Не ползвам полуфабрикати....
Опитвала съм ,но винаги резултата и вкуса не ме е задоволявал.
Предпочитам всичко да си приготвям сама...Като толкова не ми е останало време и няма и минутка свободна.Мятам едни яйца с нещо си и толкова...Ама поне знам какво ям...

# 14
  • Мнения: 5 023
Банички най-често, че детето ги обича, а за две банички не ми се занимава.
Сосове за спагети готови купувам, за кордон-бльото на Сами М ме подсетихте, преди го купувах, хубаво беше.

Общи условия

Активация на акаунт