Почитатели на Майкъл Джексън 14 - THIS IS ... THE FINAL CURTAIN CALL

  • 32 739
  • 784
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 182
Лили,имаш невероятно дар слово...как искам и аз така да превъплатя с думи чувствата си...толкова си истинска Hug  Hug Hug

# 61
  • Мнения: 269
Благодаря за новите снимки,които споделяте!
Аз настръхвам само като ги гледам.Усещам магията само от снимките,а представете си ако човек имаше шанса да бъде там...

# 62
  • Мнения: 522
Момичета тази подписка има ли още смисъл?Нали вече Нобеловата награда за Мир я дадоха на Обама?!(за всеобщо учудване)
Всички сме го гледали,но който иска да се наслади отново на SuperBowl- http://www.youtube.com/watch?v=RACDsSzNR5c&feature=related
Клои  newsm51



Тази вечер ще има MJ парти от 22.30ч.Хайде всички в там! http://italo80s.ucoz.co.uk/publ/  coolcool coolcool coolcool

# 63
  • София
  • Мнения: 3 890
записвам се в новата прекрасна тема  bouquet

# 64
  • Мнения: 1
Момичета тази подписка има ли още смисъл?Нали вече Нобеловата награда за Мир я дадоха на Обама?!(за всеобщо учудване)
Всички сме го гледали,но който иска да се наслади отново на SuperBowl- http://www.youtube.com/watch?v=RACDsSzNR5c&feature=related
Клои  newsm51

 NaughtyОбама получи за 2009 и беше доста оспорван,ама карай да мине ,нали е глава на щатите,и то първия чернокож/мале щом изобщо иде реч за цвят на кожа,до какво ниво на развитие е сегашното ни общество/та както и да е,извинявам се за отклонението,Майкъл го предлагаме за 2010,но тези петиции май им липсва гласност,трябва медиина подкрепа! Thinking сигурна съм ,че повечето хора извън интернет пространството ,хората с ДУШИ ,дори не почитатели,ще го подкрепят! Peace
         

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пожелавам ви приятно прекарване на партито. Сигурна съм, че ще е така, при положение, че ще слушате любимите песни. На мен много ми се идва, но обстоятелствата не ми позволяват.
Присъединявам се към изразените болка и разочарование, че смъртта ни отне възможността да се насладим на толкова дълго чаканото най-грандиозно шоу в музикалния бизнес. Безвъзвратно ни бе отнета възможността да се насладим още веднъж на най-вълшебния глас и най-пластичните движения, на най-впечатляващата сцена. Отиде си Талантът, Добротата и Любовта Cry

# 66
  • Мнения: 522
Незнаех,че го предлагат за 2010г.Честно казано очаквах да го отличат тази година още Peace.Самия Обама беше много изненадан,че я дадоха на него,но сега всички ще имат още по-големи очаквания към него.Честно казано голяма отговорност е за него този приз Peace.

# 67
# 68
  • Мнения: 4 195
Да ви кажа честно, аз и в живота съм така, ама всичко сега ми е като след дъжд  - качулка.
Награда за Мир, след като почина, не я заслужаваше приживе ли, награда за най - добръ нам си кво - не беше най-добрия жив ли....
Не знам, признания и обич давам на живите хора, в смисъл - утре съм на гробища, сега правя питка за там, майка ми ми звъни през три минути какво да купя за ядене и аз си се чудя тук ана чаша вино - човек докато е жив ли се храни, обича, почита и уважава или като умре. Със сигурност, баща ми няма да стане от гроба и да си хапне, нали.............
Така и Майкъл, със сигурност няма да докосне тези награди, които дадени му приживе, щяха да му донесат радост и утеха че въпреки помията е направил онова, за което мечатее - света, едно по - добро място за живеене..............

# 69
# 70
  • Мнения: 376
MoonWalk, много си права за наградите   Naughty
Намират работа на Джърмейн да ходи да ги получава  ooooh!

# 71
  • Мнения: 376

Гледах го днес на работа и така плаках  Cry
А после си пуснах и клипа на Лили, за довършек... Tired

# 72
  • Мнения: 77
Добър вечер!

Клои супер си миличка ! Лили и ти! Толкова е хубаво, че сме тук , всички и не за последно!
Майкъл постигна това което други не могат дори и със сила. Любовта е най-прекрасното нещо дадено ни да осъзнаваме със всичките си сетива, и аз се чувствам благословенна да мога да притежавам тази дарба!
Благодаря ти Майкъл за всичко, което направи със нас! Дори и да не осъзнаваме това понякога, ти ни промени със своята божественост и своята жажда за любов! Благодаря ви , че ви има и всички вас тук!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Казва, че 3 млн. деца умират всяка минута (?) и 300 деца умират всеки час от глад... толкова е чудовищно, че разумът ми отказва да го приеме.

# 74
  • Мнения: 1
Даааа на мен всичките тези "ауордс" са ми някак долу в краката на неизмеримия му талант!И ми се струва смешно някой да го "удостоява" с каквато и да била награда ,за да си вдига рейтинга на гледаемост предвид случилото се...Но той беше колкото велик ,толкова и скромен и винаги се отнасяше с уважение към всички.
 Колкото до тази награда ,искам да я получи заради посланието  Peace

Общи условия

Активация на акаунт