Августовските деца, весело лудуват сред есенни листа!

  • 32 512
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен по нощите!  Hug
Ел, Марианче добре завърнали се! Много се радвам да ви чета пак!  Hug
Асе ужасна е тая температура. Милата Стефи, стискам палци всичко да мине бързо и резултатите да са отрицателни. Кой се усъмни за тази болест? От къде на къде?  newsm78 Направо ме стресна  Sick
Брани къде се издокара така горкото патенце? Можеш да го мажеш с крем Здраве за през нощта. Милото... Денис и той горкия все главата си удря и непрекъснато сме със синини и цицини. Винаги като го погледна и се сещам за СМГ Скъпа, ако живеех в Германия отдавна да са ми го взели социалните  hahaha
Много се радвам на покупките на Ел, моминството на Марианка и хубавото време при Морска Фея. Имам много да ви гоня. Имам и аз крещяща нужда от нови дрехи, козметик (пълна програма), маникюр и педикюр и фризьор, ноооооооо....първо плочките, ламината, пердетата и....най-накрая аз  hahaha Joy
Говорейки за плочки днес се поразходих по магазините, ама какво да взема като всичко ми харесва  newsm78 Rolling Eyes В най-скоро време, обаче трябва да се спра на нещо, че...майсторите ще останат без работа. В тази връзка смятам един от подаръците за децата за Нова Година да бъде стая по техен вкус. Останалото ще е нещо дребно и ще ви следя и аз за идеи.  Peace
Преди малко си изтеглих "Професия Жиголо", ноооо май ще го оставя за утре, че и нас ни мъчи един предкътник и са безкрайни лиги, сополи и мрънкане. Хич не ми се мисли колко ще е часа утре по новото време като стане Денис, затова ви оставям и ви желая Лека нощ!!!  smile3504 smile3524

# 46
  • Мнения: 26
Ани уникален е Калата, напълни ми душицата  Heart Eyes Добра танцова двойка ще станат двамцата, тези дни не успях, но скоро ще я снимам момата как танцува и прави гимнастика.  Mr. Green

Мариан радвам се да те прочета Hug

Дони усъмни се доктора заради някакъв обрив по тялото, който и е излязъл и високата температура. Резултатите ще са готови чак в понеделник, но пусто сърце не трае и днес я заведох и на кожен. Според кожната не е нищо лошо и най-вероятно е от смяна на сапун, прах или нещо такова. Иначе температура миналата нощ не вдига, сутринта пак беше с 38.5 и после следобеда  с 39.5. Сега отново няма. Най-трудно ми е обаче да държа далеч Пуканката от Стефи, тя като види кака си и е вечно залепена за нея. Започнах и Оксцилококцинум и Дулкамара и на нея, и дано този път я опазя  Praynig
Аз миналата седмица използвах две обедни почивки за козметик и маникюр, на на шопинг скоро май няма да ида, че много пари похарчих в Турция (основно за децата както винаги ) и тази седмица пак извънредни големи харчове за изследвания и лекарства.

Брани милото дете, но като гледам май хич не му пука на малчо и дори е горд . Wink Ще се оправи детето. Пуканката като се преби в банята я мазах с крем Арника.

Аааа днес успях да преброя зъбките и се оказа, че са 12. Simple Smile Още осем и ще поспим  Mr. Green

Да не забравите да си сверите часовниците тази нощ.  Peace












# 47
  • Мнения: 187
Добро утро момичета Hug
веднъж и аз да сервирам кафето Whistling



Ние се прибрахме в  4  часа по новото време, ама ей ме на на линия Crazy. Нещо май съм свикнала с малко сън Rolling Eyes и от един час съм ококорена Shocked. Тъкмо ще успея да свърша някоя домакинска работа Whistling.

ей, много ме радвате, че не сте ме забравили Hug

приятен ден от мен Peace

# 48
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 293
Мариан, бързо давай отчет, как е нощния живот в Русе, къде се ходи и къде има купон. Аз около 6-7 ноември ще идвам и ако имаш възможност може да се видим!

# 49
  • Мнения: 276
Добро утро и от мен.То стана вече добър ден  ooooh!
Ние пак сме болни и вече няма как да се размине без антибиотик.Тая седмица ще се лгедаме вкъщи.
От утре почваме да даваме и имунокинд и дано да има ефект.Макар че то е трябвало да се дава преди да почнем ясла ама кой да ми каже. #Cussing outДобре че има добри детски лекари,че нашата е под всякаква критика. #2gunfire
Уж беше добре,уж от зъби а накрая сме на Зинат само че английско производство и е по друго име.
Оф ще спирам че нещо хич ме няма днес.

# 50
  • Мнения: 544
Лелеее, какво става с тия деца... Sad

И ние сме така...вече две седмици няма оправяне. Първо единия с температура и болно гърло, след два дни и другия. След това се почва пак с хреми, кашлици...няма оправия. Само се разнасям от стая в стая с шишета и пипети и сиропи...

Благодаря ви, за съветите за нослето на Светли! Сега като е и с хрема, не мога да му изтрия сополките, че ме е страх да не го разраня. А той все си търка нослето...

На всички болни желая скорошно оздравяване  Hug
Асе, стискам палци всичко да е наред с резултатите на Стефи  Hug

# 51
  • Мнения: 702
Здравейте и от нас!

Май всички са болни,Петър нали си влачеше една кашлица,която почти вече беше преминала и тази нощ за мой ужас,като започна едно кашляне,от сутринта е и с хрема,и утре ще сме на доктор да видим какво ще каже.
Само се надявам Ивчето да ми е здрава,че другата неделя отиваме в Гърция с нея и много ще се объркат нещата ако се разболее,даже обмислям да я спра от градина тази седмица,но още не съм решила окончателно!

Ани голям танцьор е Калата,много е сладък.
Петър хич не танцува,но пък много пее,но кака е по цял ден пред телевизора и се кълчи,даже много иска да я запиша на класичести балет,но все още не съм намерила къде,ако някой има информация за Пловдив да пише,също знаете ли от колко години ги взимат!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 27
Запис и от мен в новата темичка  супер е!
Скоро не съм писала иимам доста да чета ама пусто време все не ми стига
Теди проходи на 1 г. и 1 м. правихме прощъпулник хвана първо мишката и телефона
Имаме 6 зъба все още иначе всичко си хапва и все иска ам ам.
Относно говоренето казва само кака, тати, баба, ам , мама  и това е неще да бърбори нещо ама и това ще стане Ето и снимки да не ни забравите, а пък като застудей ще бъда по активна

# 53
  • Мнения: 276
Влизам за да кача малко снимки да ни видите.

Любимо занимание.Перем коли.

И нищо че сме болни и ние умеем да танцуваме
танци манци

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 17:04 от Щастлива мама

# 54
  • Мнения: 2 376
Здравейте, момичета!

Аз да ви питам нещо...Светли пострада малко, ето го:



Не го мажа с нищо. Мислите ли, че трябва с нещо да го мажа, зачудих се да не вземе да му остане белег. Моля, посъветвайте ме!
И Точица беше така за 3-4 дни и мина без следа и мазила.

# 55
  • Мнения: 202
Добър вечер smile3525

Днес голяма офанзива-цял ден напред-назад, едва сега седнах smile3556. По обяд излязохме на разходка, после отидохме в МОЛ-а и двете с Али гледахме "Облачно с кюфтета" на 3Д-разтоварващо филмче Peace. После-на пазар и като се прибрахме си сложих престилката и готвих, готвих, готвих....Направих леща, направих пилешко филе с броколи, синъо сирене и сметана, руло "Стефани" и бисквитена торта #CrazyНаправо ми се отяде Joy. Смятах и косата да си мия, но се скапах и ще остане за утре сутрин Crazy. Александра нещо се опитва да се разболява-има хрема и я "дере" гърлото и не мога да повярвам, че нямам в аптечката нищо за смучене за гърло smile3511. Обикновено съм добре запасена с лекарства Tired. Дано не стане до утре по-сериозно Praynig. Сега й дадох "Осцилококцинум" и "Хомеожен"...Малкото е добре засега, много бесняха с кака си в кухнята край мен, докато готвех. Толкова се е смяла беба-със сълзи чак, уникално Wink. Ние на майтап от едно известно време й викаме Мелек(плагиатстваме от "Перла") hahaha. И стова –Мелек, Мелек толкова свикнахме, че не се усещаме и базик-базик, ама детето ще вземе да забрави как аджеба се казва newsm78. А снощи ходихме на вечеря у свекърва ми и тъй като тя беше на почивка в Турция, ни подари наргиле. И като го носим после към нас и наргилето под мишница и подвикваме: Мелек, тук! и после върви обяснявай, че нямаш нищо турско Mr. Green.
Ани-благодаря за темата! newsm51
Брани-сърцето ме заболя за нослето на Светли, но не е нещо, което ще остави белези Hug

# 56
  • Мнения: 82
милички аз само се записвам,а утре ще пиша за моите неволи тук в Белград,че бях на ръба на нервна криза покрай Дара,ама сега съм по-добре....целувки и до по-късно  Hug

# 57
  • Мнения: 1 086
Добро утро!

Стели, как сте? Какво е станало?

Пепчо, Щастлива мама, много са сладки Теди и Георги. Hug

Брани, преди Марина като е падала и е изглеждала по подобен начин, не съм я мазала с нищо. Не е оставал белег.

Дони, без майтап тия тука не са наред. Могат да се обадят на социалните, дори ако им се стори, че бебето много плаче.  #Crazy От друга страна може и да е добре, в България се чудех как да обяснявам на Марина “Защо майката бие приятелчето ѝ на площадката„.

Алекс тази сутрин стана в 6,00 и сега сме се затворили в кухнята, слушаме тихо музика и мама пиеш във форума. След малко, ще ходим да събуждаме Марина за градина.

# 58
  • Мнения: 187
Честит имен ден на Димитър на Puhi и на Димитър на mevi   Hug

Да са им живи и здрави именниците!

# 59
  • Мнения: 3
Добро утро!  Hug

Честит имен ден на всички, които носят името на св. Димитър. Специално за Митьо Пухин, мнооого целувки и гушки. Същото важи и за Димана, Митето на Меви и другите, които вероятно изпускам.
[/b]
Нещо ми е доста криво с това ново време. Вечер заспивам рано, сутрин едва ставам, или се опулвам по нощите, абе няма угодия.  ooooh!
Теди силно гуш за тебе и за Гогата и бързо да се оправя. Болен, болен, ама я виж кви танци кърши. Още малко и на блус ще те покани.  Laughing
Ани Калата и той много игрив го раздава  Mr. Green С Пуканка май са с еднакъв темперамент  Wink Да не си им насреща  hahaha
Марианка и ние бяхме с същите размери на годинката  Crazy, само че малко по-височък ще дойде мамин Денис  Mr. Green
Нелка разби ме с тая Мелек, при нас лятото на мода беше Али Кемал  ooooh! Боже, успокоих се имало и други като мене  Crazy Laughing А наргилето задължително го пробвайте с ябълков тютюн, уникално е!!!  Hug А за тия вкуснотии дето готвиш, направо не знам  ooooh! От сутринта заточих лигите   chef
Стелка какво става, бе мила??? Не ни плаши така, драсни два реда....  Rolling Eyes
Пепчо много е сладка малката Теди с тази носийка. Напълни ми душата!
СМГ като те прочета тебе мила и ме наляга едно блаженно спокойствие  Hug

Общи условия

Активация на акаунт