Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
за мен и двете са важни,колкото и компетеннтен да е един лекар ако се държи гадно ще ме натовари психически а това не е за пренебрегване Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 427
Разбира се, че компетентността!!!! А ако има и екстра "добро отношение" - безценен е! Някой чувал ли е за такъв гинеколог?!????
Аз,аз!Не само съм чувала ,но имах щастието да попадна на цял екип Mr. GreenИ тази,която следеше бремеността ми,и екипът,който ме оперира бяха страхотни специалисти и много мили хора.Цял живот ще съм им благодарна.

# 17
  • Мнения: 5 577
Разбира се, че компетентността!!!! А ако има и екстра "добро отношение" - безценен е! Някой чувал ли е за такъв гинеколог?!????

Да, но ако си платиш  Money Money Money

  Close

# 18
  • Мнения: 179
лекарката,която ми води консултацията към здравната каса е много мила.В началото това ми стигаше,но установих,че е доста нехайна към пациентките си-голяма част от изследванията,измервания и т.н.тт.ги пропуска!!!Гинеколожката,която посе6тавам на часно е и компетентна и много внимателна!За съжаление чувам от приятелки,които е израждала,че не е такава в родилна зала,с тези,с които нямат уговорка с нея и не си пла6тат!!!Ето това е българската система!!!

# 19
  • Мнения: 1 427


Да, но ако си платиш  Money Money Money

  CloseАми,момичета,аз нищо не платих,бе!Голяма късметлийка съм,а?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и двете. Лично аз при груб, но компетентен не бих повторила, а добрата дума успокоява, вдъхва оптимизъм.

# 21
  • Мнения: 179
аз съ6то не мисля да пла6там!!!дано родя нормално,при когото се падна,ако 6те една опитна акушерка само да ми обърне внимание-6те бъда доволна!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, ако са останали само двама гинеколози на света - единият груб, другият тъп, много ясно, че ще ида да раждам при първия.То иначе кел файда от добро отношение, ако ще ме уморят или, не дай Боже, детето ми Shocked
За всеобща радост, гинеколозите са доста повече от двама WinkИ конкуренцията при тях, точно както и в търговията/защото все пак всички си плащаме/, води до подобряване на обслужването WinkТака че реално бих си търсила гинеколог, който да съчетава и двете качества.Моят всъщност ми е приятелче Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 748
Така че реално бих си търсила гинеколог, който да съчетава и двете качества.Моят всъщност ми е приятелче Mr. Green
аз си мисля,че не е хубаво да ходиш при лекар,който ти е приятел.аз лично предпочитам да ми е непознат,защото приятелите много често не могат да бъдат обективни или пък ще се опитат да те пощадят тогава,когато трябва да се действа по-радикално.но това май е друга тема.аз бих предпочела да отида при компетентен лекар,а ако е отзивчив-още по-добре!

# 24
  • Мнения: 382
Щастлива съм, че гинекологът ми и акушерката, която ме изроди ги притежават и двете.
 smile3501 smile3501 smile3501

# 25
  • Мнения: 2 142
И двете! Естествено, по-важно е да е компетентен, но доброто отношение текара да си по-уверена и спокойна, а това е много важно за една бъдеща родилка. Все пак това е един от най-важните мигове в живота ти и никой не иска да го запомни с това, че са се държали лошо, болялоте е ужасно, но важното че детето се е родило живо и здраво.. Поне това е моето мноение. Искам с радост да си спомням ражданията!

# 26

и двете неща са важни. некомпетентността може да увреди здравето (понякога и живота), а грубостта особено при така чувствителните бременни жени неминуемо повлиява отрицателно психиката.
и нека не забравяме, че взаимоотношенията лекар-пациент са двустранни и много комплексни и има значение и отношението и възпитанието на пациентите.

# 27
  • Мнения: 127
За "по-важно" - да е компетентен е по-важно, естествено. Обаче, този при който раждах аз, е известен в нашия град с изключително грубото си и арогантно отношение към родилките. Какво да ви кажа, много е важно отношението. Нямах никакви проблеми по време на раждането, слава богу, но този човек направо ме травмира. Само заради него, следващия път ще си платя, ако въобще се реша да има следващ път.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Разбира се, че първото нещо е това, но ще ти разкажа на каква лекарка попаднах.
В кабинет на доста голяма болница....възрастна гинеколожка, която първото, което ми каза беше "и да не ми водиш мъжът ти, майка ти..който и да било тук! Нямат място...ще стоят извън кабината! Нито ще идват да надничат, нито ще им обяснявам разни неща. Всичко което става засяга само мен и теб!"

 #Crazy #Crazy #Crazy

Познай дали се върнах там.

# 29
  • Мнения: 8 505
И двете са важни,но повече първото.

Общи условия

Активация на акаунт