МАРТенското ни дете – все навънка го влече!

  • 19 744
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
Добър ден!
Колажа е страхотен!!
Браво на слънцето и бебе мони
 bouquet  bouquet  bouquet

Слънце само дето нас си  забравила да ни добавиш в списъка долу-Илия 24.03.2009г на nani_v

Днес Илия също има месечинка,та и аз да почерпя,де

Честити месечинки и на Мария,Ивайло и Станимир!!!

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Слънце само дето нас си  забравила да ни добавиш в списъка долу-Илия 24.03.2009г на nani_v

Сори за което  Embarassed  вече ви добавих, но я правих до 2 часа посреднощ и много ми се доспа, ако съм пропуснала още някой - да ме извини. Ако забележете нещо което не е така - свиркайте и ще го оправя!
А сега отиваме на разходка в зоологическата градина!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 794
Привет!
Честито на месечинковците!    bouquet  bouquet  bouquet
Слънце, като каза сега са загледах - за Водолеите няма знак.  
Спи ми се и на мен  Tired
Стаси, и моят дзверко ни лази, ни се изправя. А това, че по-рано прохождат нелазещите - не е винаги така - баткото не пропълзя, но проходи на 1г и 2м почти  Crazy Не се оплаквам от мързеливо бебе  Wink

# 48
  • Мнения: 35
Здравейте и от нас  Hug
Стаси не мисля, че имаш място за притеснение - то бебчо най-добре си знае - като се почувства стабилен ще тръгне и ти ще се молиш да поспре за малко, за да починеш и ти. Ето на - от сутринта се опитвам да оправям - е не става - туй моето диване постоянно отива или към духалката (оставила съм я на земята, за да му топли на малчо), или към кабелите, или към вратата да се опитва да се изправя, или към пердетата, които не са толкова чисти. Добре че сега заспа да мога и аз да си отдъхна малко.
И в тази връзка се сетих едно заглавие  -Сладко буболече е мартенското ни човече
Аз съм решила днес да сложа най-после нещата в ред тук - девер ми почти се е изнесъл (то това го чакаме от доста време) та вече има място и за нашите неща. Ще мия прозорци, пердета ще се перат, ще слагам нови (от 2 седмици съм ги купила, ама не мога да се добера да оправя прозорците, та затова не са окачени). Ще видя до къде ще ми стигне ентусиазма
Blush - ама поне да успея нашата стая да оправя.
Тук времето е приказка, затова ставам, за да мога до ранния следобед да се оправя и после
беж навън Party
Честити месечинки на бебоците от днешната дата Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 858
Браво за оформлението и колажа! Супер сте  Hug

# 50
  • Мнения: 276
 Нещо и нас сте ни пропуснали на първа страница - Kaлия на stasi8510, 23.03.2009.
Ако някой има време може да го оправи, ако не- няма проблеми. Simple Smile)))
Забравих да кажа, че имаме снимка на колажа.

# 51
  • Мнения: 18
Здравейте мацки!

Слънце  и Бейби Мони , много ви благодара за прекрасното оформление на темата! Заспужаваше си труда , защото се е получило страхотно! Снощи едвам дочаках  да се допише темата и да видим колажа! Всички в къщи разглеждахме бебетата и всички са страхотни!  Hug И това с имената също много ми хареса, слънце чудесно си се сетила!  И още нещо - на нашата дата 18.03  трябва да се  запише и  тедсън със бебе Калина( май така се казваше) !   bouquet

Много се радвам , че в петък се видяхме с Роси , Айрис и Ани, Мария се загуби някъде , ама се надявам другия  петък ако е хубаво времето да се видим. Имахме надежда , че мънки може да се присъедини към групата , но не стана!

Много ми се идва и на мен на бебеманията , но няма как да дойда , иначе ще  сме в люлин на гости.  А то всъшност къде ще е това?

Роска , Вальо много хареса Стела, говори резни смешки за нея и каза че е много сладка , особено как се е оглеждала в количката. На колажа му я показах и вика - мммм да, много е готина!  Heart Eyes


# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Забравих да кажа, че имаме снимка на колажа.

Къде е тази снимка???????

# 53
  • Варна
  • Мнения: 58
Колажът е готин, браво на потрудилите се!
За маслото - на мен педиатърката ми каза френско или немско, без да уточнява. А Президент за мен са точно марка, далеч не са чак пък качество.
Есмеее, ако не я хвърлиш в кофата изварата, ще подшушнеш ли рецепта? плийййййз  Mr. Green
За цвеклото и аз се нареждам да следя. А коприва? Вчера намерих сушена на прах и се зачудих - мога ли да слагам в пюретата и дали в този вид има някаква стойност.
За седенето и правото хоро Wink - ами и Ния едва сега започва да седи по-стабилно, а с Илийката са наборчета, от една дата. Е, какво сега - няма да се беся я. Пък и не съм сигурна, че завиждам на Мънки  Hug , макар че винаги ми е забавно да чета за пакостите на малкия разбойник. Крисче хубаво го е казала Simple Smile
За снимките, параноите и т.н. - ами само ще кажа, че веднъж търсех картинка на памперси за тук, за да не си играя да снимам моите. Написах в Гугъл "Памперс", дадох му "Изображения" и на 1-ва страница ми излезе ................ аватара на Нагаина!!!  Всеки си знае какво работи, кой го познава и колко е удобно всеки да му чете писанията тук и да е разпознаваем. Всеки си прави сметката колко да споделя и до колко да се идентифицира. Аз даже си мислех да предложа да си направим албумите в снимка.бг  лични, а не публични.

# 54
  • Мнения: 967
Колажът наистина е супер сполучлив! Слънце и Бейби Мони, благодарности!

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 19:32 от Rila

# 55
  • Мнения: 645
Ето ме и мен. Днес щяхме да заминаваме, но уви срещнахме поредното непреодолимо препятствие. Изгоря ни фара и няма от къде да купим крушка събота и неделя.
Бодливка на мен нещо черното хич не ми седи, а и IQто ми си остава същото, само очакванията на хората се увеличават Crazy А и на мен грим много рядко ми седи, обикновено приличам на дете идиот, намацало се с гримовете на мама. Едно време само травеститите от спартакус успяваха да ме нарисуват добре дори и с черно. Ето едни снимки с русо http://www.facebook.com/photo.php?pid=30313905&id=1589593556
Моята приятелка ме хвърли преди малко в тъч, като каза че се боядисва с боя от БГ че тук нямало толкова русо Crazy, та ще видя как ще го докарвам.

Слънце аз преди написах, но ме досрамя че открих грешчица и го изтрих, но сега ще кажа Embarassed, на СЗА Никола е на 16ти не на 13ти. Много ти благодаря за труда който си хвърлила. На мен ми харесва така с никовете, ако Зеленкото не иска, може нейното да се махне.

Лек ви ден Hug

# 56
  • Мнения: 68
Колажа е страхотен newsm10

Записвам се и АЗ, за бебемания,Петък  ще съм  на линия,само с транспорта ще трябва да го измисля?

SIA,ами ДА,съучинички сме,но аз съм от историческата паралелка.

Да си похваля и гарджето,Боби вече може да пълзи,много е сладък и едновременно смешен.И той, като Илийката на Мънки,казва мама когато е на зор а радостните възгласи са тата.

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 15:46 от poli+

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Шу Никола веднага след като го написа предния път го промених  Embarassed

# 58
  • Мнения: 660
Здравейте и от нас...
Нахойкахме се... и се видяхме с Вероники и крачетата на спящия Тео в слинга на мама в Джъмбо. Joy За протокола, Рая се сдоби с 2 чифта обувчици, боди, шал, и няколко играчки, включително и ГСМ от 2 лв. Embarassed, ама пее... Embarassed

С голям интерес следя темата за маслото и сиренето и благодаря на Глафира, че сподели опасенията на доки за козето сирене. Аз и без това бях решила да я опитам Рая да видя дали ще прояде от него, защото в къщи освен краве друго не се яде, пък ако не го яде няма да ме е яд, защото малко съм поръчала. Peace

И Рая не пълзи и е от по-тежко придвижващите се бебета. Единствено на бънджито се радва, защото подскача. Иначе пък седи стабилно и на крачета иска, ама не я оставям почти. Не се изправя. В този смисъл днес не купихме уокър, но пък в Джъмбо имаше много готини 2в1 - уокър, който става и на кола дето може да си я бута/кара после. Ама как го обясних. Embarassed Следващият месец обаче ще я обзаведем и нея. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 645
Слънце извинявай че не съм го видяла. На мен ми беше много неудобно, че така отстрани е много лесно да казваш грешки, като не си го работил ти, а предполагам колко труд и старание сте хвърлили. Hug

Общи условия

Активация на акаунт